Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Normaalne. Ise proovin suveks 160kg kükk ära saada. Eile kükkisin 130kg proovimiseks, polnud üldse raske, kuid ma pole kindel kui sügavale lasin.

 

Üks asi jah kindel, kui ATG's teed üle 6 korduse korraliku raskusega, imeb see julmalt kiiresti jõu ära.

 

Imeb ta hästi jõudu, aga peab harjuma, sellise plaani mõte mida teen mina ongi jalad ära koormata ja minna suuremale raskusele, nii kasvab lihas kõvasti kiiremini.

Treener tõi mulle sellise plaani valgevenemaalt, sealsed olümpia tõstjad kasutvad seda sama plaani, kui jalgu vaja tõsta ning ütleks, et maailma tasemel tõstmises on neil päris head jalad.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mulle eriti kükk ei meeldi, seega ka ei panusta selle peale viimasel ajal eriti palju.

 

Jõutõmme aga mulle meeldib ja teen seda hea meelga :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma ATG'n, kas see lõhub rohkem põlvesid kui 90 kraadine kükk?

 

Vaata Geenius, kui sa kükitad 90 kraadi ja jääd sel kohal seisma, siis põlvedele jääb tohutu koormus peale, mis võib külmalt ka põlve kedra(ei tea on see põlve osa eesti keeles ikka nii) ära lõhkuda, on juhtunud mõnel mu tuttaval. Aga kui lähed allapoole siis ei lange enam nii suurt koormust põlvedele lisaks tõused sa juba kasutades ka marjalihaseid.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Imeb ta hästi jõudu, aga peab harjuma, sellise plaani mõte mida teen mina ongi jalad ära koormata ja minna suuremale raskusele, nii kasvab lihas kõvasti kiiremini.

Treener tõi mulle sellise plaani valgevenemaalt, sealsed olümpia tõstjad kasutvad seda sama plaani, kui jalgu vaja tõsta ning ütleks, et maailma tasemel tõstmises on neil päris head jalad.

 

Ma teen enda skeemi järgi. Võtan mingi raskuse ja proovin 8 kordust ära saada, kui saan, siis lisan raskust. Siiamaani nt. rinnalt surumises aitab väga hästi, kuid surumises teen 3x10.

 

Mulle eriti kükk ei meeldi, seega ka ei panusta selle peale viimasel ajal eriti palju.

 

Jõutõmme aga mulle meeldib ja teen seda hea meelga :D

 

Miks siis jõutõmme rohkem meeldib? Suuremad raskused?

 

Ära väga liiale mine, kui kasutad mixed gripi ja suuri raskuseid painutad, võid biitsa ära rebestada, just sayin. Ise eelistan kükki ennem kui tõmmet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma teen enda skeemi järgi. Võtan mingi raskuse ja proovin 8 kordust ära saada, kui saan, siis lisan raskust. Siiamaani nt. rinnalt surumises aitab väga hästi, kuid surumises teen 3x10.

 

 

 

Miks siis jõutõmme rohkem meeldib? Suuremad raskused?

 

Ära väga liiale mine, kui kasutad mixed gripi ja suuri raskuseid painutad, võid biitsa ära rebestada, just sayin. Ise eelistan kükki ennem kui tõmmet.

 

võib tõesti biitsa ära rebestada? krdi ohtlik värk siis ju. aga kui ei ole mixed grip, siis sitt tõsta see-eest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma teen enda skeemi järgi. Võtan mingi raskuse ja proovin 8 kordust ära saada, kui saan, siis lisan raskust. Siiamaani nt. rinnalt surumises aitab väga hästi, kuid surumises teen 3x10.

 

Olen taolist plaani juba näinud tõesti on kasulik, aga see sobib rohkem kolmikule, ma näiteks lamadesi surund hea, kui üks kord kuus tuleb ette, sest tegelen klassikaga, kuid selle asemel on mul ohtralt seistes surumist. Muide, kui kellelgi probleem lamades surumise ajal sellega, et käed ei lähe lukku ehk ei saa nad sirgeks siis seistes rinnalt surumine aitab väga sellele kaasa.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võib tõesti biitsa ära rebestada? krdi ohtlik värk siis ju. aga kui ei ole mixed grip, siis sitt tõsta see-eest

 

Vaata youtubest 'torn biceps'. Tean ühte tüüpi bb'st, tõmbab üle 320kg+ ja ei kasuta mixed gripi, liiga ohtlik ütleb.

 

Samune tüüp.

 

 

Olen taolist plaani juba näinud tõesti on kasulik, aga see sobib rohkem kolmikule, ma näiteks lamadesi surund hea, kui üks kord kuus tuleb ette, sest tegelen klassikaga, kuid selle asemel on mul ohtralt seistes surumist. Muide, kui kellelgi probleem lamades surumise ajal sellega, et käed ei lähe lukku ehk ei saa nad sirgeks siis seistes rinnalt surumine aitab väga sellele kaasa.

 

Palju sa rinnalt surud muidu? Mis jõutõmme kah on?

 

Mis pikkus ja kaal kah siis. :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Miks siis jõutõmme rohkem meeldib? Suuremad raskused?

 

Ära väga liiale mine, kui kasutad mixed gripi ja suuri raskuseid painutad, võid biitsa ära rebestada, just sayin. Ise eelistan kükki ennem kui tõmmet.

 

Ma tirin sidemetega, ja nagu tavaliselt ikka venitan biitsa korralikult ära, sest mul oli just nädal tagasi, et venitas biitsa päris ära.

 

Jõutõmme lihtsalt istub rohkem kui kükkimine, ei oska öelda täpselt miks.

 

Mis asi see mixed gripp on?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tirin sidemetega, ja nagu tavaliselt ikka venitan biitsa korralikult ära, sest mul oli just nädal tagasi, et venitas biitsa päris ära.

 

Jõutõmme lihtsalt istub rohkem kui kükkimine, ei oska öelda täpselt miks.

 

Mis asi see mixed gripp on?

 

Üks käsi pealt haardega, teine alt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata youtubest 'torn biceps'. Tean ühte tüüpi bb'st, tõmbab üle 320kg+ ja ei kasuta mixed gripi, liiga ohtlik ütleb.

 

Samune tüüp.

 

 

 

 

 

 

Palju sa rinnalt surud muidu? Mis jõutõmme kah on?

 

Mis pikkus ja kaal kah siis. :cool:

 

Rinnalt ei oska öelda, nagu mainisin hea juhul surun 1 kord kuus rinnalt, 60x6x6 olen teinud suvel aga rohkem pole teinud kunagi.

Jõutõmmet ka ei oska öelda 130 on töökaal, mida teinud olen 6x6, jõutõmbe rekord ehk suurim jõutõmme mis teinud 140x3x5. Ma ei tee nagu üldse seda jõutõmmet, mida sina mõtled, ma nagu löön kangi veidi kõrgemale jalgade ja õlgadega, niisama sirgeks ma ei tõsta.

 

Pikkust 175 ja kaal 78kg, olen aastaga kõvasti juurde võtnud, kaalusin 72kg enne suve. Enam kaal ei taha tõusta, peaksin kaaluma kusagi 85kg, sellise kehakaaluga sellel aasta peaksin ära tegema klassikas meister sportlase. Vanust siis 16 hetkel saan 17 see aasta.

Treeninug plaan suht tihe, hetkel pühapäev ainukene vaba päev, kuid varsti sedagi pole :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hardcore mode peal ja teen trenni. Pikemalt saate lugeda blogist (link signatuuris), ent tooksin välja mõned seeriad, mida ma paari päeva jooksul teinud olen:

Rinnalt surumine: 5x 72.5kg, 5x 75kg, 5x 77.5kg, 5x 80kg, 5x 82.5kg

Positiivne surumine hantlitega: 10x 27.5kg, 10x 28.5kg, 10x 30kg

Triitseps kitsalt surumine: 10x 60kg, 10x 70kg, 12x 70kg

 

Täna oli bodypump, 8 harjutust. No nii läbi võttis!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõva areng Tanel!

 

Kaal on ikka endliselt 75 ?

 

Kaal 82. Dieedi lõpus oli ainult 75kg

Tänud tänud : )


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna surusin siis alguses 100kg (plaanis oli 110kg proovida, aga see 100kg tuli juba raskelt)

 

Edasi kulges nii: 3x10x75kg (selle raskusega sai 3x10 kordust täis, liigun nüüd 80kg peale)

Incline flyes: 3x10x13.5kg

Dips: 3x10-8-6x20kg (vapsjeee raske rsk)

Incline skullcrusher: 3x10x30kg

Diamond pushups: 3x10 - siin olid käed täiesti makaronid...

 

Rippes sirgete jalgade tõsted: 3x10

Crunchid: 3x10x5kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin täna jalga

 

Kükk:10x45,10x50,10x55,10x60kg

Jalapress trenazööril:3x10x100kg

Jala sirutus ette trenazööril:3x10x50kg

Jalgade kõverdamine trenazööril:3x10x50

Pöiasirutus smithil:3x10x80kg

Pöiasirutus trenazööril:3x10x120kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänane kükk: 5x 90kg, 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg! Viimane seeria ühtlasi ka rekord! Paralleeli kükid. Väga rahul :)

Pikemalt blogis!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Tänasest trennist tahaks välja tuua selle, et.

 

Jõutõmme 20 50 80 110 150 170 x5

 

Tasa ja targu liigun oma eesmärgi suunas 230KG ühe korra.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai üks video ka tehtud:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pzZfw5LScDg&hd=1

Muudetud liikme Tanel'i poolt

RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selg ja biitseps oli kavas täna.

 

Power cleanis tegin väikse rekordi, 90kg. Lähiajal üritan 100kg kah ära teha.

 

Rowid kangiga: 3x10x60kg (selg paralleelis pinnaga)

Lõuatõmbed 16kg hantliga: 3x8

Shrugid: 3x6x90kg

Biits hantlitega istudes: 1x10x16kg; 1x8x16kg; 1x6x16kg

Biits kangiga seistes: 3x15x25kg

Laia haardega lõuatõmbed: 2x10

 

Sellist asja siis 2.5kg ketastega:

 

Painutasin ennast rohkem kui tema, tal suht poolik imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Novembris alustasin esimest korda jõutõmbega ning siis sai vist 85ga seeriaid tehtud.

Täna tuli 120x3x12

great success

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MA hakkasin ka jõutõmmet arendama. Minu tehnika on see, et iga selja trenn tõstan 5kg võrra raskust. Esmaspäeval tegin 130kg seeriat, reedel 135kg. Vahepeal on nädalas 2 seljapäeva, vahepeal üks. Vaatan kaua nii vastu peab. Loodan mingi 170kg-iga 5-st seeriat ikka ära teha.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.