Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Tekkis selline küsimus, võib tunduda nati loll, aga küsin ikkagi. Kui spordijookidega tekib üldjuhul kehal nn laiskus, et ei tooda enam nii palju aineid juurde ja siis kui lõpetad joomise siis hakkab keha nagu otsast peale . Kas selline asi kehtib ka BORJOM-ga .

 

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pühapäev sai nats teha:

kükk 70kg 4x8

rebimine 40kg 4x8

rinnalevõtt 60kg 4x4

Ja iga seerja vahele sai teha harjutusi(10kg kettaga)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tekkis selline küsimus, võib tunduda nati loll, aga küsin ikkagi. Kui spordijookidega tekib üldjuhul kehal nn laiskus, et ei tooda enam nii palju aineid juurde ja siis kui lõpetad joomise siis hakkab keha nagu otsast peale . Kas selline asi kehtib ka BORJOM-ga .

 

Ette tänades!

ei teki borjomiga midagi. ja spordijoogid üldiselt imo ei mõjuta munnigi, mu arust energiajoogid olid need, mis lõpetasid mingi asja tootmise kehas.

 

põhimõtteliselt kangiga rinnalt surudes (vb hantlitega ka, ei oska öelda kuna ei suru tavaliselt hantlitega) treenid ka triitsa, niiet mõtekam oleks teha biitsepsit peale. või siis teed sellist asja nagu 'pre-exhaust workout', mis pm tähendab seda et enne rinna trenni teed triitsepsit, siis pärast kui rinda tegema hakkad on triitseps väsinud ja treenid rohkem rinda. ise hakkasin ka proovima vaikselt seda treeningmeetodit, kuradi raske on. :D

kõik jutt minu poolt on ainult arvamus btw, ei ole mingi jõusaalispets. äkki mõni targem vend seletab paremini ära (kristjan P ntks)

krdi enne rinda triitsa treenida? big mistake. triitsa läheb vaja, kui tahad rinda treenida. ja kui sul triits on sodi, siis sa ei jõua rinnale munnigi teha. pmst krdi järjekord kuidas peaks olema. rind-õlg-triits. nii on kindel, et kõik lihased saavad enam-vähem max koormuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tekkis selline küsimus,et kas rinnaga koos teete triitsa või biitsa?on sel üldse mingit vahet?

 

Arvesta alati sellega, et kui teed mistahes lihast näiteks kõhulihast, siis alati võib tekkida küsimus miks alumised kuubikud ei teki kuidagi?

See on sellepärast, et ülemine kõhulihase osa on palju tugevam kui alumine, kuigi see on kõik üks pikk lihas eraldatud tavaliste nö nöörikestega. Seega kui teed näiteks kõhtu siis ülemine kõhulihase osa võtab suurema osa koormusest endale jättes teistele lihastele minimaalselt koormust. Rinnaga on sama, suur rinnalihas võtab selle koormuse üle ja ülejäänud lihased on lihtsalt abimehhanismid.

 

Ma leian, et pole väga mõtet enne rinda teha triitsa või biitsi, pigem tee neid harjutusi hiljem. Aga ma täpsustan, et ma tegelen tõstespordiga mitte pumpamisega. Minu praktikas üldse puudub surumine lamades. :)

 

 

Lõpuks saavutasingi oma oodatud 200kg. Sellel päeval, kui 100kg kükitasin, ütlesin treenerile, et 200kg pole kaugel. Seda ta muidugi oli... Kokkuvõttes ikka jõudsin selleni. :)

 

Videol: Vanus 17 - Kehakaal 81.4kg

 

 

Kuidas kellele meeldib, kas tegin puhtalt või mitte? :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena :) Eks su enda südametunnistuse asi kas oli puhas või mitte :) Minuarust polnud häda kedagi.

 

Arvesta alati sellega, et kui teed mistahes lihast näiteks kõhulihast, siis alati võib tekkida küsimus miks alumised kuubikud ei teki kuidagi?

See on sellepärast, et ülemine kõhulihase osa on palju tugevam kui alumine, kuigi see on kõik üks pikk lihas eraldatud tavaliste nö nöörikestega. Seega kui teed näiteks kõhtu siis ülemine kõhulihase osa võtab suurema osa koormusest endale jättes teistele lihastele minimaalselt koormust. Rinnaga on sama, suur rinnalihas võtab selle koormuse üle ja ülejäänud lihased on lihtsalt abimehhanismid.

 

Ma leian, et pole väga mõtet enne rinda teha triitsa või biitsi, pigem tee neid harjutusi hiljem. Aga ma täpsustan, et ma tegelen tõstespordiga mitte pumpamisega. Minu praktikas üldse puudub surumine lamades. :)

 

 

Lõpuks saavutasingi oma oodatud 200kg. Sellel päeval, kui 100kg kükitasin, ütlesin treenerile, et 200kg pole kaugel. Seda ta muidugi oli... Kokkuvõttes ikka jõudsin selleni. :)

 

Videol: Vanus 17 - Kehakaal 81.4kg

 

 

Kuidas kellele meeldib, kas tegin puhtalt või mitte? :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta on venelane arvatavasti:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sättisin täna algraskused enam-vähem paika võistlusteks, plaan hetkel selline siis:

surumine 60 kg alg

kükk 70 kg alg

tõmme 130 kg alg

 

tõmme oli kuidagi nõrk, ei tahtnud hästi tulla... samas rind ja kükk on elu parimas vormis. :D

/a, kaal kuskil 60,5 hetkel.

 

//edit 2: käisin maadlemas siis, paar sõpra tegid jõudu seal kõrval, üks tegi rinnalevõttu, mõtlesin ka huvi pärast teha (pole väga ammu teinud, seljaprobleemid tekivad sellega pidevalt), ops kohe uus rekord 70 kg ^^

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris kena, suhtled oma treeneriga muidu vene keeles?

 

Jah suhtlen treeneriga vene keeles ikka, ta on iseenesest eestlane tegelikult, väiksena ei oskand isegi vene keelt hästi rääkida. Aga perega olid probleemid ja siis saadeti ta lastekodusse, kus juba sealsed lapsed peksid eesti keele oskuse välja... Seega ega ta siiani seda ei oska.

 

Aga ma ise olen eestlane, õpin eesti koolis, gümnaasiumis 11. klassis. Minu kodukeel on vene keel, kuid põhiliselt siiski suhtlen eesti keeles ning eesti keel iseenesest on parem kui vene keel, kuigi venelased arvavad, et olen puhta venelane tihtipeale :)

 

See kõik ei sega minu arengut saalis õnneks :P


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kristjan, pikk oled ?

 

Ma pole juba mõnda aega mõõtnud pikkust, kuid kindlasti 175+, ma arvan/loodan kuskil 178cm. Ega ma nüüd väga pikk pole, kuid ka kääbik ka ei ole. :)

 

Nautukene ülekaaluline nüüd, kui võrrelda pikkuse ja kaalu suhet, kuid pole hullu ma arvan. :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole juba mõnda aega mõõtnud pikkust, kuid kindlasti 175+, ma arvan/loodan kuskil 178cm. Ega ma nüüd väga pikk pole, kuid ka kääbik ka ei ole. :)

 

Nautukene ülekaaluline nüüd, kui võrrelda pikkuse ja kaalu suhet, kuid pole hullu ma arvan. :D

ülekaaluline... ma loodan, et sa ei arvutanud krdi kehamassi indexiga. see raske sitt. videode põhjal võin öelda 100%, et ülekaaluline sa ei ole. ja isegi kui oled ülekaaluline, siis mitte krdi rasvunud rull, vaid pigem lihase arvelt....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ülekaaluline... ma loodan, et sa ei arvutanud krdi kehamassi indexiga. see raske sitt. videode põhjal võin öelda 100%, et ülekaaluline sa ei ole. ja isegi kui oled ülekaaluline, siis mitte krdi rasvunud rull, vaid pigem lihase arvelt....

 

Ma ei tahagi nüüd öelda, et täitsa ülekaaluline. Rasvaprotsent kehas ulatub 20%, mis iseenesest on minuvanuse kohta normaalse ülemine piir.

Ei üritagi nüüd endale mingi six-pack saavutada, kuigi tüdruku sõnul oleks see vapustav, seletasin ikka, et see pole kuigi võimalik võrreldes treenimis viisiga ja toitumisega. Sest iseenesest teen kõhulihast lisaraskusega +20kg rinnal. Ja see on ka tulemusi andnud, sest kõhulihas on vägagi arenenud juba. Kuid probleem pigem rasvast lahti saada, sest ülakehaosas treenin vaid õlgu ja trapetsit enamasti. (need rebimisel/tõukamisel vajalikud) ja selga on lihastena hästi näha.

 

Kuigi olen kindel, et tulevikus ka saavutan selle six-packi kui tekkib isu. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nonii, võistlustelt 2. koht käes siis. -59 kaalugrupp oli kõige suurem grupp sellel võistlusel, sain hädavaevu sisse sinna... kuid nälgimine ilmselt tasus ära end. (-66's oleks vist neljandaks jäänud)

tulemused olid kesised, suutsin hommikul enne võistlusi hommikusirutusi tehes vasaku sääre nii jõhkralt ära tõmmata, et ise ka ei usu... jalaga on nüüd midagi väga mäda, päev otsa on täiesti krampis olnud... igatahes tegin kuidagi läbi häda sellised tulemused siis (3 tunnise une ja kerge pohmelli pealt :D ) :

kükk 75 kg (masendus, oli plaan 90 ära teha tna, hetke rekord 85)

surusin 60 kg (jällegi hädine, teisipäeval surusin 62,5 2x, tahtsin 65'te täna ära teha)

tõmbasin 140 (ainuke õnnestunud ala, wohoo)

total 275 kg (238,6 Wilksi pointe)

 

kuskilt netist mingeid pilte leian siis võin siia ka postitada hiljem :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nonii, võistlustelt 2. koht käes siis. -59 kaalugrupp oli kõige suurem grupp sellel võistlusel, sain hädavaevu sisse sinna... kuid nälgimine ilmselt tasus ära end. (-66's oleks vist neljandaks jäänud)

tulemused olid kesised, suutsin hommikul enne võistlusi hommikusirutusi tehes vasaku sääre nii jõhkralt ära tõmmata, et ise ka ei usu... jalaga on nüüd midagi väga mäda, päev otsa on täiesti krampis olnud... igatahes tegin kuidagi läbi häda sellised tulemused siis (3 tunnise une ja kerge pohmelli pealt :D ) :

kükk 75 kg (masendus, oli plaan 90 ära teha tna, hetke rekord 85)

surusin 60 kg (jällegi hädine, teisipäeval surusin 62,5 2x, tahtsin 65'te täna ära teha)

tõmbasin 140 (ainuke õnnestunud ala, wohoo)

total 275 kg (238,6 Wilksi pointe)

 

kuskilt netist mingeid pilte leian siis võin siia ka postitada hiljem :D

 

Väärt tulemus, sellise kehakaalus. :) Ma arvan, et kükke oleks sul aeg veidikene tõsta, vähematl 110kg oleks super. :) Muidu jooksed enda jõutõmbega eest ära :D

 

Mul endal praegu väga väga raske teha trenni, jube väsimus on peal, kuna viimased 2 kuud olid ikka väga intensiivsed. Eile rebisin 110kg 6 katset 1 kaupa. Vägagi hästi oli läinud.

Täna aga oli ajaline probleem trennis, tegin mitut harjutust korraga, et jõuda planeeritule bussile :D Viimane harjutus peaegu tappis mu, sest iseenesest võttis jalad, mis niigi läbi, veel rohkem läbi. Nimelt hüppasin kitsele 30kg turjal - 3 katset 6 kaupa. :) Siiski suur koormus jalgadele, tahan mainida. :)

 

Muidu 17. november on Valgas Alfred Neulandi mälestusvõistlused. Sinna ma siis sõidan võistlema. Loodan, et seal mul hästi läheb ja miskit valesti ei lähe, sest kavatsen parima endast anda! :)

 

Planeeritud algraskused on 110kg rebimises ja 135kg tõukamises ning loodetavasti jõuan kusagil 118kg rebimises ja 143-145kg tõukamises :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://powerlifting.ee/tulemused/Rapla_MV_10.11.2012.pdf

tulemused ka siis

 

@kristjan, mul ongi tõmme koguaeg kõige tugevam ala olnud, selg lai nagu laudauksed ^^

loodan märtsis 100 ära kükkida ja 160 tõmmata, eks näis kuidas välja kukub. ostan nüüd lähiajal muscle+'i fitshopist, ehk annab väikse boosti :)


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://powerlifting.ee/tulemused/Rapla_MV_10.11.2012.pdf

tulemused ka siis

 

@kristjan, mul ongi tõmme koguaeg kõige tugevam ala olnud, selg lai nagu laudauksed ^^

loodan märtsis 100 ära kükkida ja 160 tõmmata, eks näis kuidas välja kukub. ostan nüüd lähiajal muscle+'i fitshopist, ehk annab väikse boosti :)

no nihuja sa mingit muscle+ ostad? süstal õlga/tuharasse ja saad oma boosti. ja veel fitshopist???? srsly? paremat kohta tõesti ei oska leida v. sportlab.ee, stronger.ee , lihased.ee , ifit.ee . krdi kõik asjad 10x odavamad kui fitshopis. ma ennem sureksin kui sealt telliksin midagi. (srs)

Muudetud liikme zix'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna mul õnnestunud päev.

Rinnalt surusin 60kg

Kükke tegin 80kg

jõutõmme oli 107.5

Plaan soetada vöö endale, kuna eriti ei julge pingutada kui selg pole korralikult fikseeritud

pft ise kaalun 60kg peal.


Keegi usub ka su paska mis sa kirjutad? Hakka kirjanikuks maimu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no nihuja sa mingit muscle+ ostad? süstal õlga/tuharasse ja saad oma boosti. ja veel fitshopist???? srsly? paremat kohta tõesti ei oska leida v. sportlab.ee, stronger.ee , lihased.ee , ifit.ee . krdi kõik asjad 10x odavamad kui fitshopis. ma ennem sureksin kui sealt telliksin midagi. (srs)

 

stero küll ei kavatse panna, never

aitäh nende saitide eest tho, uurin järgi.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna läks eneselegi üllatuseks 85 rinnalt


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

alasti v :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no eks vaatab, millalgi teen


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskab keegi soovitada kuidas algaja peaks neid trenne tegema? :D (Hakkan ka siis käima jõusaalis homme vaatab palju tõstan :D)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.