Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Ma olen proovinud, mingi 20-ga midagi jõuan. Aga pole eriline jõumees ka.

//EDIT Proovisin järgi just, 22 kordust parema käega, 15 kordust vasaku käega. Igaks juhuks lisan pikkuse ja kaalu ka, äkki huvitab sind. 66-67kg ja 183cm.

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kellel suuremad probleemid lihasmassi kasvatamisega siis leidsin ühe hea lingi ,mis annab palju infot.

http://ristouuk.wordpress.com/2012/01/16/kuidas-kasvatada-lihasmassi/


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Jõutõmme 160 6 korda, seerias on ette nähtud 5, aga tegin 1 rohkem, sest tundus kerge.

 

Varsti loodetavasti tleb ka uus max.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna tõmbasin jõutõmbes uue rekordi lõpuks - 150kg. Tegin sumo stance, see mulle sobib paremini, ja oli ikka raske rsk, andsin endast 101%, et seda üles tõmmata.

 

Ülejäänud trenn kulges nii: Rebimise haarde jõutõmme (kui rebimishaaret ei jaksanud hoida, siis kohe muuta double overhandi peale): 1x10x80kg; 1x10x90kg; 1x5x100kg

 

Dumbbell rowid: 3x10x24kg - lahjaks jäi

 

Shrugs: 3x10x24kg

 

Biitsa kõverdused: 3x8x40kg

 

Lõuatõmbed althaardega: 3x10

 

Siis dumbbell side bend 3x10x24kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sain siis eile hanltid kätte ja pole midagi paha õelda.

 

muidu on plaanis kindad osta ja tahaks teada ,kas tasub neid netist tellida või parem oleks ,kui saaks ikka ennem proovida ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sain siis eile hanltid kätte ja pole midagi paha õelda.

 

muidu on plaanis kindad osta ja tahaks teada ,kas tasub neid netist tellida või parem oleks ,kui saaks ikka ennem proovida ka?

 

Tahad osta suvakaid "ratturi kindaid", et käsi ei lõhuks, või sellised, mis rannet ka toetavad? Muidugi oleks parem, kui proovida saaks, aga kui ei saa, no siis miskit üle ei jää. Poes, kui proovid, siis nkn ei hakka raskusi seal tõstma ju. Ja kui niisama kätte paned, siis väga aru ei saa, kas toetavad või mitte...


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

To ceuz - swung on nagu military press püsti, aga kehaga aitad kaasa.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna siis jalad ja õlad.

 

Kükk 3x8x90kg (ma päris atg isegi ei küki kui aus olla, ei veni/paindu nii palju lihtsalt, kuid see jääb atg ja paralleeli vahele)

Dumbbell lunges 3x10x21.5kg

Säär 3x15x24kg

Õlapress 3x12x18.5kg - kergeks jäi

Õlgadele lendamine 3x10x10kg

 

3x15x2.5kg crunchid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enne jõusaali minekut ei surunud 40kg-i üles. Nüüd läks 50x3. Olen käinud 2 kuud. Ma ei tea kas see on okei areng või pask?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
n6ges, mis asi on atg?

 

deep-squat.jpg

 

dave-draper-squat.jpg

 

See on olümpia stiilis kükk, lased nii sügavale kui parajasti paindud/venid. Noh, ma pmst sama sügavale lasengi kui need vennad piltidel. Kui sa rinnalt surumises ja jõutõmbes teed maximum range of motion, siis miks mitte ka kükis? :P

 

See kükk pidavat põlvedele ka parem olema, sest kui sa peatud 90 kraadise nurga all, langeb põlvedele suur surve.

 

Enne jõusaali minekut ei surunud 40kg-i üles. Nüüd läks 50x3. Olen käinud 2 kuud. Ma ei tea kas see on okei areng või pask?

 

See on normaalne areng, halba öelda pole midagi. Jätka samas vaimus ja ole järjepidev, muidu on jõud ka kiire kaduma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanuseks 16.

 

Kava järgi olen pmst 1 kuu teinud.. Enne panin niisama tühja seal, ei kasutanud mingit kava. Tegin seda mille tuju oli.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
deep-squat.jpg

 

dave-draper-squat.jpg

 

See on olümpia stiilis kükk, lased nii sügavale kui parajasti paindud/venid. Noh, ma pmst sama sügavale lasengi kui need vennad piltidel. Kui sa rinnalt surumises ja jõutõmbes teed maximum range of motion, siis miks mitte ka kükis? :P

 

See kükk pidavat põlvedele ka parem olema, sest kui sa peatud 90 kraadise nurga all, langeb põlvedele suur surve.

 

 

 

See on normaalne areng, halba öelda pole midagi. Jätka samas vaimus ja ole järjepidev, muidu on jõud ka kiire kaduma.

 

 

Kõik on õige, ATG on parem, kui powerliftin'gu kükid, pealegi on seda raskem teha ning töötab rohkem lihaseid, kuid kui saan õigesti aru siis üritad venida maksimaalselt, sellest võib su selg pika peale viga saada, point mitte venimises, küll aga pead langema sügavale, peaksid rohkem toetuma põlvedele, et seljal õnnestuks olla sirgem, kui toetud kandadele ja kükitad sügavale siis jalad jäävad nö mitte nurga alla aga sirgeteks ning sellel juhul alaselg ei ole kumer sissepoole, vaid jääb kumeraks väljapoole ehk ei ole sirge.

 

Räägin seda, sest püüan endal seda parandada, lisaks kui hakkab õigesti välja tulema lisandub ka paar Kg ATG-kükile.

 

 

Ise hetkel üritan jalgu rohkem kasvatad, kuid kahjuks plaan nii tihe, et ei jõua korralikult taastud hetkel.

Eelmine laupäev kükitasin 135x6x6, homme 145x5x5 ning järgmine nädal tuleb 160x4x4 vaatab, kui tuleb ilusti ära siis liiguni kuni 180x1x1.

Jalgu on kõvasti vaja.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise hakkasin käime jõusaalis 11 aastaselt, nüüd 13. Paljud räägivad, et kasv jääb kinni ja kõik ime asjad tulevad, ei tea, 170 cm olen juba.

Raskused pole mul veel suured.

Rinda teen 50 kg.

Kükki teen 77kg ( täpselt sama moodi nagu nendel piltidel, mis n6gesemees pani).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik on õige, ATG on parem, kui powerliftin'gu kükid, pealegi on seda raskem teha ning töötab rohkem lihaseid, kuid kui saan õigesti aru siis üritad venida maksimaalselt, sellest võib su selg pika peale viga saada, point mitte venimises, küll aga pead langema sügavale, peaksid rohkem toetuma põlvedele, et seljal õnnestuks olla sirgem, kui toetud kandadele ja kükitad sügavale siis jalad jäävad nö mitte nurga alla aga sirgeteks ning sellel juhul alaselg ei ole kumer sissepoole, vaid jääb kumeraks väljapoole ehk ei ole sirge.

 

Räägin seda, sest püüan endal seda parandada, lisaks kui hakkab õigesti välja tulema lisandub ka paar Kg ATG-kükile.

 

 

Ise hetkel üritan jalgu rohkem kasvatad, kuid kahjuks plaan nii tihe, et ei jõua korralikult taastud hetkel.

Eelmine laupäev kükitasin 135x6x6, homme 145x5x5 ning järgmine nädal tuleb 160x4x4 vaatab, kui tuleb ilusti ära siis liiguni kuni 180x1x1.

Jalgu on kõvasti vaja.

 

Normaalne. Ise proovin suveks 160kg kükk ära saada. Eile kükkisin 130kg proovimiseks, polnud üldse raske, kuid ma pole kindel kui sügavale lasin.

 

Üks asi jah kindel, kui ATG's teed üle 6 korduse korraliku raskusega, imeb see julmalt kiiresti jõu ära.

 

Ise hakkasin käime jõusaalis 11 aastaselt, nüüd 13. Paljud räägivad, et kasv jääb kinni ja kõik ime asjad tulevad, ei tea, 170 cm olen juba.

Raskused pole mul veel suured.

Rinda teen 50 kg.

Kükki teen 77kg ( täpselt sama moodi nagu nendel piltidel, mis n6gesemees pani).

 

See on hea, et sa kükid, jätka samas vaimus. Alustus vanus on ka hea, kui sa muidugi ei lakka käimist. Endal vend (12a) ka vahepeal tuleb kaasa, rinnalt jaksab ta teha 40kg ja kükib 60kg (üsna normaalse sügavusega), muidu teeb ta igapäev kodus väikest keharaskustega kava mis kokku olen pannud, ennem jõudis 1 korra tõmmata althaardega lõuga, nüüd 10. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.