Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Käisin jõukas eile, rinna päev oli. Rinnalt surumine 2x8x40kg ja 1x6x40kg. Siis tegin veel lendamist kaldpingil 3x8x8.5kg. Tegin veel selja tagant vms surumist - istudes. 3x8x20kg tegin seda, kuradi raske harjutus minu jaoks. Peale seda tegin lendamist küljele 3x6x6kg - kõige raskem harjutus, no üldse ei jõua seda. Üks triitsa harjutus oli ka veel ja siis tegin kõhukaid ka - nagu alati.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rahulikke jõule kõigile.

Blogis pikemad, täpsemad ja huvitavamalt kirjutatud sissekanded: http://gym9.blogspot.com/2011/12/rahuli ... igile.html

 

Eraldi tooksin välja ehk neljapäevase küki: 5x 90kg, 5x 100kg, 5x 105kg, 5x 115kg, 5x 127.5kg - viimane tuli küll üli raskelt, ent tehnika on vähemalt paralleeli, natukene ehk isegi rohkem.

Tooksin välja ka jalasirutused ette masinal: 10x 100kg, 10x 102kg, 10x 107kg - panin hantli ploki peale ja läks küll!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nõges, miks sa ei või endast pilte siia panna?

 

isa ei luba muidu teeb tillernipsule nõgest

sa ka selline vend, kellel jõudu rohkem, kui lihast?

 

Jäta selline asi meelde, et jõud ja lihasmass on võrdelised, e. kui üks suureneb peab ka teine suurenema. Kui visuaalselt võib öelda jah, jõudu on rohkem, kui paistab. Ja üks asi on veel see, kuhu kellegil rasva rohkem koguneb, mõnel kätesse, ja selle tõttu mõtled, oioi no see on nüüd kange vend kindlalt jõudu palju, kuid käe otsas ripub hoopis pekk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jõud ja lihasmass ei ole kohe kindlasti võrdelised.Selle teooria järgi peaksid kõige tugevamad mehed maailmas olema siis kulturistid, kuid seda nad kohe kindlasti ei ole.

Tugevaks saab väga suuri raskuseid liigutades, kui lihasesse võid saada ka mitte nii raskeid raskuseid tõstes.

Tõsi, ka väga suuri raskuseid liigutades tuleb lihas, aga kindlati mitte ei tule ta nii kiiresti kui teha mõõdukate raskustega rohkem korduseid.

:thanks:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõud ja lihasmass ei ole kohe kindlasti võrdelised.Selle teooria järgi peaksid kõige tugevamad mehed maailmas olema siis kulturistid, kuid seda nad kohe kindlasti ei ole.

Tugevaks saab väga suuri raskuseid liigutades, kui lihasesse võid saada ka mitte nii raskeid raskuseid tõstes.

Tõsi, ka väga suuri raskuseid liigutades tuleb lihas, aga kindlati mitte ei tule ta nii kiiresti kui teha mõõdukate raskustega rohkem korduseid.

:thanks:

 

Mida sa ajad.. maailma kõige tugevamatel meestel on selline rasvakiht peal, loogiline, et definitsiooni pole. Palun anna tõestust oma lolli juttu kohta.. teadusliku tõestust :eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jõud ja lihasmass ei ole kohe kindlasti võrdelised.Selle teooria järgi peaksid kõige tugevamad mehed maailmas olema siis kulturistid, kuid seda nad kohe kindlasti ei ole.

Tugevaks saab väga suuri raskuseid liigutades, kui lihasesse võid saada ka mitte nii raskeid raskuseid tõstes.

Tõsi, ka väga suuri raskuseid liigutades tuleb lihas, aga kindlati mitte ei tule ta nii kiiresti kui teha mõõdukate raskustega rohkem korduseid.

:thanks:

 

Mida sa ajad.. maailma kõige tugevamatel meestel on selline rasvakiht peal, loogiline, et definitsiooni pole. Palun anna tõestust oma lolli juttu kohta.. teadusliku tõestust :eat:

Sina anna enda iba kohta tõestust.Sinu jutust loeb selgelt välja ju seda, et kelle on suuremad lihased on tugevam.

Tahad siis öelda, et kui maailma kõige tugevamad mehed oma rasva pealt ära põletaksid oleksid nad kõige suuremate lihastega ja kõige tugevamad ikkagi we?

See nii loll jutt, et ei vääri isegi vaidlemist.'


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõud ja lihasmass ei ole kohe kindlasti võrdelised.Selle teooria järgi peaksid kõige tugevamad mehed maailmas olema siis kulturistid, kuid seda nad kohe kindlasti ei ole.

Tugevaks saab väga suuri raskuseid liigutades, kui lihasesse võid saada ka mitte nii raskeid raskuseid tõstes.

Tõsi, ka väga suuri raskuseid liigutades tuleb lihas, aga kindlati mitte ei tule ta nii kiiresti kui teha mõõdukate raskustega rohkem korduseid.

:thanks:

 

Mida sa ajad.. maailma kõige tugevamatel meestel on selline rasvakiht peal, loogiline, et definitsiooni pole. Palun anna tõestust oma lolli juttu kohta.. teadusliku tõestust :eat:

Sina anna enda iba kohta tõestust.Sinu jutust loeb selgelt välja ju seda, et kelle on suuremad lihased on tugevam.

Tahad siis öelda, et kui maailma kõige tugevamad mehed oma rasva pealt ära põletaksid oleksid nad kõige suuremate lihastega ja kõige tugevamad ikkagi we?

See nii loll jutt, et ei vääri isegi vaidlemist.'

 

Sa oled ikka paras tont, kust sa loed mu jutust välja, et kellel suuremad lihased, see tugevam?

 

Jõud ja mass pole VÕRDSED, nad on VÕRDELISED, kuid see selleks.

 

See kui, rammumehed rasva põletaksid, ei teeks neist suuri kulturiste tropp, nad on rammumehed sellepärast, et geneetika on jõu suhtes nende vastu helde olnud ning kulturistide ja rammumeeste treeningkavad on väga erinevad, kuid mass ja jõud on ikkagi võrdelised.

 

Ja palun. http://www.bodybuilding.com/fun/hale6.htm

 

Ma highlightiks ühe tähtsa osa jutust, et sa jälle haukuma ei hakkaks.

 

Do not misinterpret this article to mean there is no relationship between strength and size.

 

Alati kehtib võrdelisus, kuid seda võrdelisust mõjutab treeningkava (kas treenid kõrgetes kordustes või madalates)

 

EDIT: Lisan veel informatsiooni.

 

http://www.elitefts.com/documents/size_strength.htm

http://www.elitefts.com/documents/size-strength2.htm

 

Hari ennast, mats.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

 

Sa oled ikka paras tont, kust sa loed mu jutust välja, et kellel suuremad lihased, see tugevam?

 

Jõud ja mass pole VÕRDSED, nad on VÕRDELISED, kuid see selleks.

 

See kui, rammumehed rasva põletaksid, ei teeks neist suuri kulturiste tropp, nad on rammumehed sellepärast, et geneetika on jõu suhtes nende vastu helde olnud ning kulturistide ja rammumeeste treeningkavad on väga erinevad, kuid mass ja jõud on ikkagi võrdelised.

 

Ja palun. http://www.bodybuilding.com/fun/hale6.htm

 

Ma highlightiks ühe tähtsa osa jutust, et sa jälle haukuma ei hakkaks.

 

Do not misinterpret this article to mean there is no relationship between strength and size.

 

Alati kehtib võrdelisus, kuid seda võrdelisust mõjutab treeningkava (kas treenid kõrgetes kordustes või madalates)

 

EDIT: Lisan veel informatsiooni.

 

http://www.elitefts.com/documents/size_strength.htm

http://www.elitefts.com/documents/size-strength2.htm

 

Hari ennast, mats.

Sinu sõnad:Jäta selline asi meelde, et jõud ja lihasmass on võrdelised, e. kui üks suureneb peab ka teine suurenema

 

Mingi eriline idoot oled we?Sinu jutust võis selgelt lugeda, et kui sa suurendad lihasmassi siis suureneb kindlasti sama palju ka jõud.Seda ju võrdelisus tähendab(suurendad ühte, suureneb ka sellevõrra teine muutuja)Nii see ei ole kohe kindlasti.

Sina tatt ei tule mulle mats ütlema.

Kui sinu jaoks on haritus see, et sa vaatad mingi higlighti ja arvad, et oled pärast selle lugemist spetsialist valmis ning võid ülbitsema hakkata.No ma ei teagi, mis siis nüüd öelda.

Täpselt selline koht, kus mingi jõmmihundi testosterooni tase on ülepea kasvanud ja siis arvab, et võib siin tühje sõnu loopida.Loed mingi foorumist juttu ja võtad seda kõike faktina.

Tõesti normaalse inimese kombel suhelda ei oska mõni..Kuradi kangelane :thanks:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

 

Sa oled ikka paras tont, kust sa loed mu jutust välja, et kellel suuremad lihased, see tugevam?

 

Jõud ja mass pole VÕRDSED, nad on VÕRDELISED, kuid see selleks.

 

See kui, rammumehed rasva põletaksid, ei teeks neist suuri kulturiste tropp, nad on rammumehed sellepärast, et geneetika on jõu suhtes nende vastu helde olnud ning kulturistide ja rammumeeste treeningkavad on väga erinevad, kuid mass ja jõud on ikkagi võrdelised.

 

Ja palun. http://www.bodybuilding.com/fun/hale6.htm

 

Ma highlightiks ühe tähtsa osa jutust, et sa jälle haukuma ei hakkaks.

 

Do not misinterpret this article to mean there is no relationship between strength and size.

 

Alati kehtib võrdelisus, kuid seda võrdelisust mõjutab treeningkava (kas treenid kõrgetes kordustes või madalates)

 

EDIT: Lisan veel informatsiooni.

 

http://www.elitefts.com/documents/size_strength.htm

http://www.elitefts.com/documents/size-strength2.htm

 

Hari ennast, mats.

Sinu sõnad:Jäta selline asi meelde, et jõud ja lihasmass on võrdelised, e. kui üks suureneb peab ka teine suurenema

Mingi eriline idoot oled we?Sinu jutust võis selgelt lugeda, et kui sa suurendad lihasmassi siis suureneb kindlasti sama palju ka jõud.Seda ju võrdelisus tähendab(suurendad ühte, suureneb ka sellevõrra teine muutuja)Nii see ei ole kohe kindlasti.

Sina tatt ei tule mulle mats ütlema.

Kui sinu jaoks on haritus see, et sa vaatad mingi higlighti ja arvad, et oled pärast selle lugemist spetsialist valmis ning võid ülbitsema hakkata.No ma ei teagi, mis siis nüüd öelda.

Täpselt selline koht, kus mingi jõmmihundi testosterooni tase on ülepea kasvanud ja siis arvab, et võib siin tühje sõnu loopida.Loed mingi foorumist juttu ja võtad seda kõike faktina.

Tõesti normaalse inimese kombel suhelda ei oska mõni..Kuradi kangelane :thanks:

 

Sinu reply oli praegu täiesti mõttetu, et sa siis nõustud minuga ja sõimad mind? :facepalm:

 

Mina olengi terve aeg püüdnud tõestada sulle, et jõud ja lihasmass on võrdelised.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kust otsast ma sinuga nõustun?

Ei tea, olen vist ajast maha jäänud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kust otsast ma sinuga nõustun?

Ei tea, olen vist ajast maha jäänud.

 

Untitled_7.png

 

Mis on siis su seisukoht? Sa ajad sellist ebaselget juttu, nii loll ja ignorantne, et jube. Sa vastad täielikult minu venelase stereotüübile.

Olen eestlane, idikas

Ma ei saa ausalt sinu poindile pihta praegu.

Mina seletasingi, et jõud ja lihasmass ei ole võrdelised.Sina üritad siin mingit muud iba ajada ja väita, et kulturistid on kõige tugevamad.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust otsast ma sinuga nõustun?

Ei tea, olen vist ajast maha jäänud.

 

Untitled_7.png

 

Mis on siis su seisukoht? Sa ajad sellist ebaselget juttu, nii loll ja ignorantne, et jube. Sa vastad täielikult minu venelase stereotüübile.

Olen eestlane, idikas

Ma ei saa ausalt sinu poindile pihta praegu.

Mina seletasingi, et jõud ja lihasmass ei ole võrdelised.Sina üritad siin mingit muud iba ajada ja väita, et kulturistid on kõige tugevamad.

 

Jopvajumatt, kus ma olen väitnud, ET KULTURISTID ON KÕIGE TUGEVAMAD?

 

Mina väidan, et JÕUD JA LIHASMASS ON VÕRDELISED.

 

 

Kas sa ei oska lugeda, venelane?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naljakas..

Kui jõud ja lihasmass on võrdelised, siis sinu teooria ongi ju see, et kulturistid on kõige tugevamad, sest nende lihasmass on kõige suurem.

Ma ei räägi vene keelt ja olen venelane?

A..nojah, kasutajanime järgi võib lugeda paljugi.Nüüd, mine maga kaineks ennast hipi.

Rohkem vaielda ei viitsi..Rahuaeg siiski. :thanks:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naljakas..

Kui jõud ja lihasmass on võrdelised, siis sinu teooria ongi ju see, et kulturistid on kõige tugevamad, sest nende lihasmass on kõige suurem.

Ma ei räägi vene keelt ja olen venelane?

A..nojah, kasutajanime järgi võib lugeda paljugi.Nüüd, mine maga kaineks ennast hipi.

 

Tra küll oled ikka naiivne.

 

Tsiteerin ennast eelmistest postitust:

"Alati kehtib võrdelisus, kuid seda võrdelisust mõjutab treeningkava (kas treenid kõrgetes kordustes või madalates)" (midagi, mida sa ei arvestanud)

 

Pluss veel kõik inimesed EI OLE VÕRDSED, MÕNED ON TUGEVAMAD, MÕNED SUUREMAD, seda kutsutakse 'geneetikaks', see jääb mu viimaseks postituseks seoses selle teemaga, sest sitast saia ei tee, ja sina oled ehtne näide.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jou, ärge vaielge, jõulud on :)

Kulturistidega on see teema, et rasva% aetakse miinimumini, mispärast nad jõualadel alati esimesteks ei saa :) nt. Imre Vähi(kulturist) on rinnalt 197,5kg ära surunud - päris hea tulemus aga kulda sellega ei võta. Samas on ka erandeid - Marek Kalmus on olnud korraga Eesti kulturismi ja rammumeeste tipus :) ,peace!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kalmus on jha eriline nähtus.Käisin ming 2 aastat temaga samas jõusaalis.Tahtis isegi, et pilte teeks temast(sound gay, eh?).Olin abis kui ta 240kg lükkas ja nägin kõrvalt siis kuidas rinalihas rebenes:S.

Raskused, mida ta liikutad on metsikud ikka..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

endal saab ka kohe 3 kuud juba vaikselt täis ja olen korralikult 4 korda nädalas käinud

siis mõtlesin,et lisaks ka endast väikse pildi:D

kahjuks ei ole pilt mis oli enne aga kindlasiti mu keha ei olnud selline.

alguses kaalusin 76kg ja nüüd 81kg

DSC_0020.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tahtis isegi, et pilte teeks temast(sound gay, eh?)

 

??? Vaidleks küll vastu. Vormipilte on vaja, mis selles nii geid on? Ära tunne end kohe puudutatuna, või on põhjust?

 

Tänane seljatrenn oli jällegi hea.

Kergem jõutõmme seekord: 5x 95kg, 5x 100kg, 5x 105kg, 5x 110kg, 5x 125kg

 

Blogis pikemalt. www.gym9.blogspot.com


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellepärast ma ütlesingi, et sounds gay, et mõni ise seda tõukena mulle ei teeks.

Otseloomulikult saan aru, et neid pilte on vaja teha...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea, et siin ka üks pilt on. Väga kena areng lühikese aja jooksul! Edu!

 

Endal oli täna kätetrenn, kus piinasin biitsa ja triitsa.

Ei hakka siia ümber kirjutama, blogist saate kohe kõik ära lugeda, kel soovi: http://gym9.blogspot.com/


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.