Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepi legaliseerimine Eestis.

Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?  

385 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?



Soovitatud postitused

VIP

a jh ise olen vastu meil yks klassis tossutab tyyp k2ib tundide ajal koguaeg ropsimas :D:P

 

Mida vi**u ?!? :music:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Erapooletu, kuid tegelikult olen vastu.

 

Mu meelest ei oskaks eestlased sellega ümber käia. Savu käiks ringi nagu toidukaubadki. Eestlastel on niigi alko ja prügi ja käitumisega probleeme ning neid ei ole juurde vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Erapooletu, kuid tegelikult olen vastu.

 

Mu meelest ei oskaks eestlased sellega ümber käia. Savu käiks ringi nagu toidukaubadki. Eestlastel on niigi alko ja prügi ja käitumisega probleeme ning neid ei ole juurde vaja.

 

Need probleemid ei ole ainult eestis, vaid terves maailmas.

Ja Eestis on tegelt veel isegi vähe selliseid probleeme .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust sa selle goblini jutu veel võtsid? Ruunist on minu elus asi kaugel, umbes sama kaugel nagu kanepistki ;). Sa mainisid mingit halba seltskonda ja veel, et huumorit teha kivis peaga. Sa ikka ei jaga ära, mida sa ise kirjutad??? Arvamus peabki tähtis olema, kuid peab ju oskama teiste arvamusega arvestada jne, sina ütlesid, et minu jutt on bullshit. Bullshit sinu vaatevinklist. Sellepärast ma ütlesin, et väike maailmavaade. Sitas seisus, emm, ma olen olnud ikka väga sitas seisus, ega ma sellepärast sul narkotsi hakka panema. Nõrk oled, kui ei suuda muudmoodi ennast rahustada või tuju heaks teha. Kuid, tehke mis tahate oma kanepiga, oma raha ja oma tervis. Edu suitsetades või seda peppu pistes, olge õnnelikud. Igal ühel on oma elu ja iga üks elab seda nii, nagu tema seda tahab ;)

 

Nokiks natukene edasi.

Sellise jutuga tüübil küll mingisugust elu pole?

Eks mingisugune küll on aga see on lihtsalt elamine, hakka ükskord asjadest rõõmu tundma.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nokiks natukene edasi.

Sellise jutuga tüübil küll mingisugust elu pole?

Eks mingisugune küll on aga see on lihtsalt elamine, hakka ükskord asjadest rõõmu tundma.

 

Tähendab, rõõmu peaksin tundma sellest, kui suudan endale mürki sisse tõmmata? Ning mul ei ole elu ja ei tunne rõõmu, kui ma ei tossuta? Debiil oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen ma öelnud, et sa debiil oled, nüüd muidugi olen, jah sa oled Debiil.

Muidugi on, see on samahea kui elada ilma rahata, ei ole just kõigeparem elu.

Ei tea kui väga ta nüüd mürk on..kasvab ju igas mullas.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen ma öelnud, et sa debiil oled, nüüd muidugi olen, jah sa oled Debiil.

Muidugi on, see on samahea kui elada ilma rahata, ei ole just kõigeparem elu.

Ei tea kui väga ta nüüd mürk on..kasvab ju igas mullas.

 

Poiss, mine võõrutusravile. Kanepita elamine on sinu jaoks sama, nagu elada ilma rahata? Väga-väga vigane arusaamine sul elust :torch: Mürk su organismile, debiil. See, et ta mullas kasvab, keda see huvitab? Õunapuu kasvab ka mullas. Sa ei jaga matsu üldse ära või? Oled oma närvisüsteemi juba tükkideks suitsetanud? Debiil, sellepärast oledki debiil, sest sa ajad debiiliku juttu, debiil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei.

 

Minu klassis tõmmatakse selleks, et olla "Lahe" saada mingit feelingut. Minu arvates sellise rahva kohta nagu Eestlased ei tasuks seda legalisserida kuna Eestlasi on niigi vähe ning kui see legariseerida siis võib juhtuda, et suurem osa inimesi ei oska hinnata selle mõju ning nad tarbivad üle. Kui me oleks Sakslased (näiteks) siis vb isegi oleks see mõeldav. Kuid kui see legariseerida siis tuleks panna piirangud nagu palju tohiks tarbida (seda saaks hästi rakendada ID kaardi abi) ning vanuse piirang võiks jääda 17-22 vahele, sest suurem osa noorukeid arvab, et kui nad saavad 18 siis kohe tarbima, lase arenevad veel.

 

Seega ei!


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei.

 

Minu klassis tõmmatakse selleks, et olla "Lahe" saada mingit feelingut. Minu arvates sellise rahva kohta nagu Eestlased ei tasuks seda legalisserida kuna Eestlasi on niigi vähe ning kui see legariseerida siis võib juhtuda, et suurem osa inimesi ei oska hinnata selle mõju ning nad tarbivad üle. Kui me oleks Sakslased (näiteks) siis vb isegi oleks see mõeldav. Kuid kui see legariseerida siis tuleks panna piirangud nagu palju tohiks tarbida (seda saaks hästi rakendada ID kaardi abi) ning vanuse piirang võiks jääda 17-22 vahele, sest suurem osa noorukeid arvab, et kui nad saavad 18 siis kohe tarbima, lase arenevad veel.

 

Seega ei!

 

 

see suurendaks eesti rahva arvu märgatavalt 10 aasta jooksul ma arvan :) kanep suurendab seksihimu !!! for real

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vastu,sest kuritegevus kasvaks,nagu hollandis....kamajaoks raha vaja jne, ja sõltuvus kasvab,siis on veelrohkem vaja varastada,et saaks manti osta jne... :) . ja paljud välismaa murjamid tuleks siia just kanepipärast,nagu meil käidakse hollandis,hispaanias ja kohtades...

 

sry,hispaanias de-legaliseeriti kanep :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Vastu,sest kuritegevus kasvaks,nagu hollandis....kamajaoks raha vaja jne, ja sõltuvus kasvab,siis on veelrohkem vaja varastada,et saaks manti osta jne... :) . ja paljud välismaa murjamid tuleks siia just kanepipärast,nagu meil käidakse hollandis,hispaanias ja kohtades...

 

sry,hispaanias de-legaliseeriti kanep :).

 

Ma arvan et kui oleks legaliseeritud, siis oleksid ikka mingid coffe shopid, nagu Hollandis ja sealt sa nii lihtsalt kanepit kätte ei saa, iga päev on kah mingi kindel kogus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poolt.

 

In my opinion,kanep ei tekita sõltuvust. Ja võiks olla jah coffe shoppide taolised asjad,kus näitad dokumenti ja saad seal ntks sõpradega teha/osta.Plusse on suht palju,miinuseid ei tulegi eriti pähe,lols.

 

Ja surnupealuu,Hollandis on ka suht muudetud asjad,shoppe on vähem jpms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.