Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepi legaliseerimine Eestis.

Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?  

385 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?



Soovitatud postitused

VIP

Kui tahate tehke endale eraldi riik, ja legaliseerige see seal.

 

Eestis sellist asja näha ei sooviks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui tahate tehke endale eraldi riik, ja legaliseerige see seal.

 

Eestis sellist asja näha ei sooviks.

 

Sul on piisavalt suurt maa-ala pakkuda?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehke veel teema Runescape illegaliseerimine Eestis kah siis juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tehke veel teema Runescape illegaliseerimine Eestis kah siis juba.

 

Ära nüüd ulu.

Tehke kui soov on.

Stalker: Annad mulle edasi-tagasi sõidu jaoks raha? Elama päris ei taha minna aga käia võiks kõll.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
nagu sa oleksid kunagi kanepi saanud

 

 

 

öeldi, lenda hollandisse elama

 

 

kui juba nii lahke oled meil.

ma võtaks kriipsuga ühed lennupiletid, võta meile kuhugi odavad, pole mingit äriklassi vaja.

 

thx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iga täht su vastuses on minujaoks täielik bullshit.

Ära sina minu närvide pärast muretse, küll nad vastu peavad.

Ja sul ei ole õigus.

Vb kui sa oled proovinud, siis oled sa väga tuimas ja sitas seltskonnas olnud, kui ma teen/teinud olen siis saab küll huumorit korralikult tehtud ja teised teevad ka.

Ole lahe edasi, ma ei viitsi järjekordset vaidust pidada, ma jään oma arvamusele kindlaks nagunii.

 

Sa ise ütlesid, et närvide rahustamiseks on sul kanepit vaja. Ja nüüd ütled, et need peavad ka niisama vastu? Rämedalt räägid ju enda vastu. Emm, kui ma oleks tuimas ja sitas seltskonnas, ma läheks minema sealt, mitte ei hakkaks tossutama. Sitad sõbrad sul, kui satud tuima seltskonda. Huumorit ei oska kanepita teha:D? Suhteliselt s*ta huumorimeelega oled siis. Ja sa ei viitsi järjekordset vaidlust pidada ning sul on mu vastusest ükskõik? Haha, sa ei oska lihtsalt vaielda + sa ei oska oma väikest maailmavaadet avardada, sest sinu arvamus on ju KÕIGE TÄHTSAM. Lame.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:P Meil oli maal aiamaa mooni täis :D

 

 

Meil oli ka .rsk Narkarid käisivad vanasti mooniraksus meil siis lasime koera lahti kuradi kiired jalad on narkaritel peaks mainima:D

 

ja nad ei varastanud otseselt moone vaidlõikusid moonikupud ära et saada kätte seda valget vedelikku mis hiljem töödeldakse mingi ainega ja siis ongi voilaa süstlaringid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ise ütlesid, et närvide rahustamiseks on sul kanepit vaja. Ja nüüd ütled, et need peavad ka niisama vastu? Rämedalt räägid ju enda vastu. Emm, kui ma oleks tuimas ja sitas seltskonnas, ma läheks minema sealt, mitte ei hakkaks tossutama. Sitad sõbrad sul, kui satud tuima seltskonda. Huumorit ei oska kanepita teha:D? Suhteliselt s*ta huumorimeelega oled siis. Ja sa ei viitsi järjekordset vaidlust pidada ning sul on mu vastusest ükskõik? Haha, sa ei oska lihtsalt vaielda + sa ei oska oma väikest maailmavaadet avardada, sest sinu arvamus on ju KÕIGE TÄHTSAM. Lame.

 

Muidugi on minule minu arvamus kõige tähtsam, oleks veits imelik ka kui ei oleks ju?

Kas ma mainisin, et minu tutvusringkonnas ei saa selge peaga huumorit, sinujaoks on vb huumor see kui saad Ruunis goblinist ühe löögiga jagu.

Mina oskan vaielda küll, enamus teemasid on neid täis.

Väike maailmavaade, kus sa sellepeale nüüd lõpuks jõudsid?

Närvide rahustamine, kas ma ütlesin et nad on nii sitas seisus et muud moodi enam ei saa? Ei öelnud, seega mõtle midagi muud ruttu välja.

Jah, äriklassi pole meil Siimuga vaja. :)

Jah, enda rahakott ei peaks hetkel vastu ja teie pakkusite.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt kahe käe ja varbaga...

Ma suitsetades koguaeg mõtlen selle peale, et võiks eestis legaliseeritud olla :D

teeks oma bisnesi kohe.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi on minule minu arvamus kõige tähtsam, oleks veits imelik ka kui ei oleks ju?

Kas ma mainisin, et minu tutvusringkonnas ei saa selge peaga huumorit, sinujaoks on vb huumor see kui saad Ruunis goblinist ühe löögiga jagu.

Mina oskan vaielda küll, enamus teemasid on neid täis.

Väike maailmavaade, kus sa sellepeale nüüd lõpuks jõudsid?

Närvide rahustamine, kas ma ütlesin et nad on nii sitas seisus et muud moodi enam ei saa? Ei öelnud, seega mõtle midagi muud ruttu välja.

Jah, äriklassi pole meil Siimuga vaja. :)

Jah, enda rahakott ei peaks hetkel vastu ja teie pakkusite.

 

Kust sa selle goblini jutu veel võtsid? Ruunist on minu elus asi kaugel, umbes sama kaugel nagu kanepistki ;). Sa mainisid mingit halba seltskonda ja veel, et huumorit teha kivis peaga. Sa ikka ei jaga ära, mida sa ise kirjutad??? Arvamus peabki tähtis olema, kuid peab ju oskama teiste arvamusega arvestada jne, sina ütlesid, et minu jutt on bullshit. Bullshit sinu vaatevinklist. Sellepärast ma ütlesin, et väike maailmavaade. Sitas seisus, emm, ma olen olnud ikka väga sitas seisus, ega ma sellepärast sul narkotsi hakka panema. Nõrk oled, kui ei suuda muudmoodi ennast rahustada või tuju heaks teha. Kuid, tehke mis tahate oma kanepiga, oma raha ja oma tervis. Edu suitsetades või seda peppu pistes, olge õnnelikud. Igal ühel on oma elu ja iga üks elab seda nii, nagu tema seda tahab ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
pole jah vaja, et kui kanep legaliseeritakse, siis hakkab eestisse pedesid ja narkareid sisse voorima

 

 

kasva paar aastat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.