Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepi legaliseerimine Eestis.

Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?  

385 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?



Soovitatud postitused

poolt, turiste tuleks nagu muda sisse, kanepi ei saa liigitada narkootikumide alla, kui te olete teinud, siis teate, et see ei ole narkootikum.. ikka sooviks, et legaliseeritaks, soomest tuleks jõhkralt turiste sisse siis.

 

kanep = uimasti, narkootikum = keelatud uimasti, kuna kanep on eestis keelatud, seega kanep = narkootikum.

jesus_owned.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kanep = uimasti, narkootikum = keelatud uimasti, kuna kanep on eestis keelatud, seega kanep = narkootikum.

 

Ennem kui hakkad süütut taime narko alla toppima.. e. uurid ka selle kohta ennem.On tõestatud ,et ennetab vähki tekitavaid rakke vmss . Nii ,et suu kinni laps .


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea, mul on küll vahetevahel olnud sellised päevad, kus lihtsalt nädal aega järjest olen kinni omadega. Ja ma ei ütleks, et see oleks hea - absull ei viitsinud koolis käia ega midagi, lihtsalt tahtsin uuesti smõukida peale veel.

Aga ikkagi ise panin jah - Saaremaal ei ole just eriti palju diilereid (ma ei tea ühtki tglt) ning koguaeg peab käima kuskil tlnas toomas asja. Selles mõttes oleks parem, et saaks kergemini kätte. Ja vähemalt minu jaoks on kanep tegelikult hästi mõjunud, ma tean, et ma olen isegi targemaks saanud seda tehes (mu mõtlemine on paremaks muutunud).. See, et ma vahepeal terve nädal ei ole koolis käinud on suht pohhui selle kõrval - ma ei õpi ikka midagi uut sealt eriti. :D (ma olen lõpetanud keskkooli ja õpin majandust.. samas paljudes tundides on tunne, et õpetaja ei taju midagi ja räägib paska, mida ma tean juba aastaid ning millest ma ise saaksin rohkem edasi rääkida)

Kanep ei ole rohkem narkootikum kui joomine või suitsetamine või kohvi joomine.. Lihtsalt peab endale mingi piiri panema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui kanepit teen läheb mu koolis paremini, siis ma olen rahulik ja õpin korralikult. Selles suhtes nõustun Staniga, kanep teeb paremaks. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui kanepit teen läheb mu koolis paremini, siis ma olen rahulik ja õpin korralikult. Selles suhtes nõustun Staniga, kanep teeb paremaks. :D

 

Ehk siis kokkuvõtvalt: Kuradi hea asi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päris pro tüüp oled ju.

 

Endal on ükskõik...

 

Midagi öelda?

 

Põhjus: Kuna kanep on uimasti, siis on ka ta narkootikum. Mina ei salli narkareid. Jube oleks mõelda, kui mingi tänava peal inimene tuleks vastu pilves olekus..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Midagi öelda?

 

On jah. Miks sa oma mõttetu kommentaari vahele ei jätnud nii kauaks kui sa toibud oma väga ebaselgest olekust?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ehk siis kokkuvõtvalt: Kuradi hea asi!

 

Täpselt! Lubaksid mu vanemad mul suitsetada, ma kimuks iga päev.:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siiski Mr Green stuff mõjutab su mõtte maailma ( positiivses mõttes) . Ehk ta laiendab seda ning kui sa oled " Narkootikumi mõju all " nagu mõni tahaks õelda .. saad sa elust rohkem aru ning kõik tundub poole lihtsam.Parim asi stressi alandamiseks vmss. Pole ime kui tänapäeva inimene on 40a kontori tööd teinud siis nv tina pannud ja toit mida poes müüakse on mürke täis, tõesti ei imesta kui inimene on omadega läbi. Aga teed ühe joindi peale ja kohe parem olla .Maailmas on palju edukaid " narkareid " kes suitsetavad herbi ja juhivad suuri firmasid . Nii et haters.. saan aru ,et olete ebakvaliteetset herbi tõmmanud ja nüüd vihkate seda kuna oli " bad trip ".

 

Cheers, keep smoking :)


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kanep = uimasti, narkootikum = keelatud uimasti, kuna kanep on eestis keelatud, seega kanep = narkootikum.

 

Ennem kui hakkad süütut taime narko alla toppima.. e. uurid ka selle kohta ennem.On tõestatud ,et ennetab vähki tekitavaid rakke vmss . Nii ,et suu kinni laps .

 

kas sa oled idioot või milles asi? ma ütlesin selgelt, miks kanep on narkootikum ja sa oled täis ajulohk, kuna ei saa ikka aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õujje panen narkot olen nüüd äge....lähen teen pükkari taga ühe joindiii....õu jee kui hea olla.....

Debiilikud miks see siis keelatud on kui NII KASULIK ON....kahjulik pool kaalub kasuliku poole ära niii et siis KANEP ON KAHJULIK....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te, kes te olete legaliseerimise vastu, olete sõna otseses mõttes d*biilikud.

Kivi ei anna tobi, alko ega muu pulliga võrreldagi.

Tavaline nuubari jutt, tea s*ttagi aga pea püsti karjute.

Sama targad kui poliitikud ja "pressiesindajad", ala "2 venda olid nii sõltuvuses, et suitsetasid 10 ketsi päevas tuimalt ära."

Kes Reporterit vaadanud teab.

 

Ise olen kahe käega poolt.

Aga enne hakkab päike p*rsest tõusma kui kivi legaliseeritakse.

Siin banaanivabariigis aja ema kuue lapsega alla purjus peaga ja saad mõne aasta reaalset, "hea käitumise" puhul istud pool ära ja Hr.Savisaar teeb veel pai ka.

Lükkad kivi saad kuni viis ja korraliku p*rsenussi, kohtukulud, krim hooldused ja musta registri.

Ühesõnaga, eesti narkoseadused on ühed karmimad euroopas, rootsi vist esimene.

Seal võetakse load ka omamise eest ära, isegi kui roolistaga ei ole ja kõik jutud.

 

Masendav riik, hea kui dekriminaliseeritaksegi.

Mis siin veel legaliseerimisest rääkida.

 

Aga mul on hea meel, et siin foorumis vähe targemaid rändureid ka, mitte ainult 13 and once been drunk tatikraesid.

Sõna tuleb levitada, ehk kunagi.. midagi.. muutub..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te, kes te olete legaliseerimise vastu, olete sõna otseses mõttes d*biilikud.

Kivi ei anna tobi, alko ega muu pulliga võrreldagi.

Tavaline nuubari jutt, tea s*ttagi aga pea püsti karjute.

Sama targad kui poliitikud ja "pressiesindajad", ala "2 venda olid nii sõltuvuses, et suitsetasid 10 ketsi päevas tuimalt ära."

Kes Reporterit vaadanud teab.

 

Ise olen kahe käega poolt.

Aga enne hakkab päike p*rsest tõusma kui kivi legaliseeritakse.

Siin banaanivabariigis aja ema kuue lapsega alla purjus peaga ja saad mõne aasta reaalset, "hea käitumise" puhul istud pool ära ja Hr.Savisaar teeb veel pai ka.

Lükkad kivi saad kuni viis ja korraliku p*rsenussi, kohtukulud, krim hooldused ja musta registri.

Ühesõnaga, eesti narkoseadused on ühed karmimad euroopas, rootsi vist esimene.

Seal võetakse load ka omamise eest ära, isegi kui roolistaga ei ole ja kõik jutud.

 

Masendav riik, hea kui dekriminaliseeritaksegi.

Mis siin veel legaliseerimisest rääkida.

 

Aga mul on hea meel, et siin foorumis vähe targemaid rändureid ka, mitte ainult 13 and once been drunk tatikraesid.

Sõna tuleb levitada, ehk kunagi.. midagi.. muutub..

 

neela mõõka, dopehead

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On jah. Miks sa oma mõttetu kommentaari vahele ei jätnud nii kauaks kui sa toibud oma väga ebaselgest olekust?

 

Sina teed siin oma mögisemisega mitu korda hullema spämmi, niiet ma üldse sinu asemel ei möliseks. Ja mina vastasin, et olen vastu sellele aga põhjust ei kirjutanud, mis seal nii mõttetut oli?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saage aru, kanep on narkootikum. Ainuke asi on, et see pole selline hardcore narkootikum, mis nussib su ajud nii läbi nagu mõned kangemad kraamid. Kuid sellist mõtteviisi promotakse igal pool (tänapäeval enam vähemalt mitte niipalju). Ammu oleks aeg legaliseerida, aga keegi peab selle ahelreaktsiooni käivitama (no nt USA). Niikaua kuni see ahelreaktsioon pole käivitatud, on ka eestis see kahjuks illegaalne.

 

If marijuana is not legal within the next five years I have no faith in humanity, period. Everyone likes smoking weed. They have for thousands of years. They’re not gonna stop anytime soon. It makes everything better. Makes food taste better, makes music better. It makes sex feel better, for God’s sakes!

— Dale Denton, Pineapple Express

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.