Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepi legaliseerimine Eestis.

Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?  

385 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?



Soovitatud postitused

VIP
Vastu! Ei ole vaja mingit narkotsi legaliseerida. Enda arust on see sama mõttetu jutt, nagu homoabielude legaliseerimine. Te võite ajada, et see ei tee midagi jne, kuid olenevalt inimesest rikub kanep ikka tohutult. Sama väärad arusaamad on noortel kanepist nagu ka vesipiibust, joinditubakast ja tavalisest suitsust. Iga üks teab, mida ta teeb ja teha tahab, andku minna, kuid mina olen vastu selle legaliseerimisele. Punkt.

 

Word !

 

Kõige lollim jutt on see et : "Vesipiip on ohutu sest see ei sisalda nikotiini" , GTFO plox?

 

Vesipiip on kopsudele 3 x kahulikum kui kanep... Te umbes kujutate ette millest see tubakas tehtud on ? Ja seda ka et tõmbate läbi söe seda .

 

Aga õnneks vesikal see vesi filtreerib tõrva ...

Sellepärast on ka kanepit palju vähem kahjulikum teha bongist.

Kuna mullid millest toss läbi läheb koguvad tõrva enda sisse.

Kui pärast vesi välja kallata siis on näha ka et see on pruunikas ja haiseb tõrva järgi.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm... ei oskagi seletada.

 

Ilmselt see kui sa ntx pilves peaga õpid , ja hommikul kooli lähed vastama siis kõik meelest läinud ... Aga endiselt ütlen et mulle pole see probleeme tekitanud.

 

Ja see on ka vist inimestele kellel nõrk aju vms :D

Lühimälu on 1-3 minutit ja siis on long-term memory, mis on teoorias piiritu.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen vastu sest, see tekitaks just rohkem kanepi tarvitajaid vms paljud ei tarbi seda sellep2rast et see on illegaalne ja ei taha eriti pahandusi ja Kui see legaliseerida saab selle ju pmst k2tte igalt poolt ja need kes varem olid n-ö head lapsed hakkavad seda tarvitama vms :)?


sig38.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kindlasti Olen Vastu! Tekitab Sõltuvust, Ning Kui Juba Kanepit Tarbite, On Oht, Et Hakkate Ka Kangemaid Narkootilisi Aineid Tarbima.

 

sa usud jällegi seda paska mis mendid kuskil Krimis ütlevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
tegelt võiks siis kokaiini ja heroiini ka legaliseerida, vahet pole, kas kanep või heroiin.

 

 

irw :D on ikka küll

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Legaliseerige jah, panen enda äri püsti siis hoovi.

Mul kõvasti maad.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus sa küll ära arvasid ? :-)

Ja muidugi olen ma poolt kahekäega.

 

Väike põhjendus ka siis :

 

Esiteks nigunii kõik saavad kanepit igalpoolt siis miks mitte legaliseerida seda.

Siis ei saaks alaealised seda nii kergelt kätte kuna kohvikus küsitakse dokumenti aga diiler seda ei küsi.

Teiseks oleks Eesti Vabariigil kontroll selle üle et inimesed ikka korraliku ja kvaliteetset kraami tarbiksid sest tänavapealt võid sa igast sodi saada !

Kolmandaks aitaks see eestit majanduslangusest välja kuna kanepi pealt tuleks riigile mingi protsent kanepi pealt teenitud rahast. (nagu hollandis)

Neljandaks langeks kanepitarvitajate arv.

Te võite arvate et siis tuleb just juurde aga see ei ole nii.

Peale seda kui hollandis legaliseeriti langes kanepitarvitajate arv tohutult.'

 

Neid põhjuseid on veel ja veel....

 

Ja kokkuvõttes see tekitab täpselt samat sõltuvust mis kohvi,suits jne.

Olen ka teinud väga hea teema lugemiseks nendele kes arvavad et see on raske narkootikum ja esimesest joindist viib kohe süstlani .

PALUN LUGEGE : http://www.vahvel.net/pubi/41157-kanepist-laehemalt.html

 

Ei tulnud siia teid õhutama kanepit tarbima,

KUI TEILE EI MEELDI SEE SIIS POLE VAJA SEDA TEHA , aga miks mitte lasta inimestel teha kes tahavad seda teha.

 

Ja seda ka et ei ütle et see nüüd mingi hea asi on ja parandab sinu tervist...aga cmoon nohh.

Mis see sinu faking mune peaks kottima et ma suitsetan, joon või midaiganes.

 

Võibolla olen ma tõesti veits noor et seda kõike siin rääkida aga lugege läbi ja mõelge kas see on ikka nii paha asi.

 

Ja keda me petame ? Pool maailma teeb seda olenematta sellest kas see on legaliseeritud või mitte.

Väga paljud kuulsad lauljad,näitlejad jne teevad seda...

Võtame kasvõi Kerli Kõiva...

 

pole mõtet õigustada seda paska.Kui ta nii tore asi on siis miks ta legaalne pole ?

Ausalt öeldes mind üldse siuke s*tt ei tõmba.


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
pole mõtet õigustada seda paska.Kui ta nii tore asi on siis miks ta legaalne pole ?

Ausalt öeldes mind üldse siuke s*tt ei tõmba.

 

 

sest meie kallid mendid ja muud kärakad ei tea kanepist sittagi.

fakt on et 20 aastat järjest 10 tükki teha tapab ajukoort, siis võetakse seda üldistavalt "Jah, kanep on teie ajuosadele pask ja tapab teid"

 

sa sellele ka mõtled mida alkohol teeb või suits? ja mitte kuradi 20 aastat, võtame 5 aastat igapäev pakk päevas, või viinaga samamoodi, palju hullem ja ometigi legaalne....

 

alko teeb inimesed agressiivseks... kanep aga rahulikuks.

 

ma olen suht kindel et legaalsena tooks Eesti kasvõi osalisels majanduslangusest välja, turistid, siis kanepikoogikesi müüvad kohvikud jne jne.

riik teeniks iga suitsu/koogi pealt ju oma osa.

 

// stalker, kohv, viin ja suits on ka narko.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

krimi lõiku vaatad, siis saad aru mida ma mõtlen.

kus ma ütlesin et nemad midagi otsutavad?!? ma lihtsalt räägin et neil on idiootne arusaam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Pisut imelik oleks ka kui narkoment ütleks et jah võtke mul töö ja leib ära ja legaliseerige. Loogish et mendid ja mingine narkoennetuskeskus(mille töövili on null,–> kuna eesti juhib euroopas narkomaanide %-ga ühiskonnas) siis ma küll aru ei saa miks peaks riik heast kopikast ilma jääma. Nagunii müüakse, uued uurimused on kanepit palju paremas valguses näidanud kui alkoholi nt. Riigikassasse ei voolaks raha mitte ainult eestlaste taskust vaid ka soome, rootsi jne turistide taskust. Kuid ega siin ennem midagi ei juhtu kui Soomes või rootsis see legaalseks lastakse sest eesti on perselakkuja riik kellel endal mingit otstsustusvõimet pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah,oleksin poolt .

Kanep ei tekita sõltuvust kui sa suudad mõelda , et ma ei taha teha siis ei tee .

Mul on sõpru kes on mitu kuud järjest suitsetanud igapäev ja nad ütlesid ka , et kui nad tahaksid lahti õelda siis ütleksid aga kuna on ise '' vahendajad '' siis miks mitte igapäev suitsetada kui tasuta saab :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa usud jällegi seda paska mis mendid kuskil Krimis ütlevad.

 

T*ra (vabandust), sihuke kuradi tüüp ajab närvi. Oled hull teadlane? Tundub küll. Kui see oleks NII kasulik ja NII kahjulik ja tooks NII head raha sisse, miks siis ainult 1 riik Euroopas lubab seda?! Ütle, MIKS? Sest see on sama f*cking narkootikum, mis on heroiin, kokaiin jne. Täielik lastejutt on see: "Ei tekita sõltuvust, tooks meid majanduslangusest välja...jne". Mine kandideeri siis valitsusse oma vahvate ideedega ja muuda elu. Tahaks näha su tulemusi. NULL on su tulemus, kuna sa oled juba (järeldan su jutust) nii räme sõltlane selle järgi, et sa pead ennast igasuguste idiootsete faktidega kaitsma. Anna andeks, aga see on NARKOOTIKUM! Ja su ütlus, et alkohol ja tubakas rikuvad samamoodi vms, järelikult ei riku, kui see on lubatud igal pool, on mul õigus? Või on sul jälle mingi räme hüper vabandus sellele, umbes, et see näeb ilus välja, kanep aga selline vetikas (näide). Ja kui isegi legaliseeritakse kanep, siis hakkavad uued SINUSUGUSED vinguma, et legaliseerige heroiin ja kokaiin. Vaadake, rikub palju vähem, kui kanep ja näete, aitaks majanduse jne jne jne. VASTIK!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi briti üsna tuntud ja respekteeritud tervise ajakiri tegi uurimuse ja leidis, et alkohol ja tubakas on sõltuvuse ja tervisele kahjuslikkuse poolest Cannabisest eespool. Tubakas on sõltuvuse poolest kokaiiniga peaaegu ühel pulgal.

 

Kuigi samas see uurimus näitas, et LSD ja Ecstasy on vähem kahjulikud ja vähem sõltuvust tekitavad kui Cannabis.

 

Ma arvan, et lõppliku ja õiget tõde selles küsimuses praeguse hetkega ei oska keegi öelda.

 

Ka on näiteks Cannabises tubakaga võrreldes 20 korda rohkem ammoniaaki ja see peaks olema selles suhtes kahjulikum, kui koguse ja kahjuslikkuse vahet võrrelda. Kuigi kopsuvähi tekkimise detailid on ebaselged ei ütle see ka midagi. Uurimused ei ole toonud välja mingit erilist kopsuvähi kasvu Cannabist tarbides. Isegi kui uurimusalused on tarbinud Cannabist tubaka kõrvalt.

 

Ka ei ole teada kanepi pikaajalised mõjud. Seega need jutud, et see on pask jne on mõttetud. Suits on praeguse teabe juures täpselt sama kahjulik.

 

Põhjus miks kanep on keelatud ja tubakas ei ole on minu arvates nende mõju. Kuna kanep on kordades potentsem ja "võimud" nägid selles probleemi ja see keelati lihtsalt ära. Kuna kanepi-tööstuses ei olnud mingeid suri firmasid ka taga oli see arvatavasti kerge. Kuna minu silmis on alkohol täpselt sama potentne, siis tekib küsimus miks alkohol on legaalne. See on ka minu arvates lhtsalt olemas olevate traditsioonide ja hiigel firmade koosluse tõttu säilinud. Alkoholi keelustamine oleks väga keeruline.

 

Kanepi legaliseerimine on näidanud Hollandis väga häid tulemusi. Kuna riik kontrollib kõiki kraane, siis ei ole liikvel "halba kraami". Ka kui asi on legaalne, siis kaotab see paljude inimeste jaoks arvatavasti oma võlu. See, et ainult üks riik on seda teinud ei tähenda, et see halb oleks. Pigem tabu veel, aga loodetavasti me liigume sinna poole.

 

Rääkides heroiinist ja muudest karmimatest asjadest, siis ka nende ainete riigi poolne müümine/jagamine ei oleks halb. Kui sa oled sõltlane siis saad oma vajaliku kraami kätte usaldusväärsest kohast, koos puhta süstlaga. See arvatavasti paneks paugu AIDS-i levikule.

 

Kõik peaks selles küsimuses ikkagi avatud meelt hoidma ja eelarvamustest loobuma. Arutluse käigus ei ole mõttet üksteist ju sõimama hakata. See et me siin midagi jäbiseme ei muuda tegelikult suurt midagi, seega pole ka erilist survet eks. :)


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.