Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepi legaliseerimine Eestis.

Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?  

385 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?



Soovitatud postitused

VIP

50:50,võite ise mõelda miks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vastu, sest see on ikkagi narkootikum.

 

Tsiteerin Katt Williamsi: "Don't give me that bullshit, that it's a drug; it ain't no mother-fuc*in' drug, it's a plant. It just grows like that. And if you happen to set it on fire.. there are some effects. :D But, why is it illegal, i don't know. Aspirine is perfectly legal, but if you take 13 of those mother-fuc*ers, it will be your last headache."

 

Ise ei ole poolt, kuna Eesti noored ei ole nii iseseisvad ning targad sellise kingi võstuvõtmiseks; kanep muutuks tohutult populaarseks, tattnokkadel oleks kanepisuits pidevalt näpu vahel, kõik tahavad muudkui proovida ja tegema hakata ja palju muud. Paljudel oleks kops koos ja mis kõige enam närvi ajab: tüdrukud hakkaksid ka sellega pidevalt tegelema. Isegi praegu käib mulle julmalt närvidele,, kui palju noori tüdrukuid ikka tänapäeval suitsu teevad. Suitsetavad tüdrukud on out mu jaoks. :D

 

Noh, ma loodan, et saate aru ikka. Ärge muretsege, kanepi saate igal juhul kätte ka praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin polli, ise poolt for sure.

Orcut: 18+ vanusepiirang kehtib endiselt, ja nagu me teame, siis Eestis karistatakse narko-mehi üli rangelt (sõidad inimese surnuks, saad 2 kuud..Tõmbad narkotsi saad 2 aastat).


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jama on vaid see, et me ei saavuta naguinii midagi.

unistuseks ta ka jääb, kanepit ei legaliseerita.

 

Usu mind et kunagi legaliseeritakse...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tsiteerin Katt Williamsi: "Don't give me that bullshit, that it's a drug; it ain't no mother-fuc*in' drug, it's a plant. It just grows like that. And if you happen to set it on fire.. there are some effects. :D But, why is it illegal, i don't know. Aspirine is perfectly legal, but if you take 13 of those mother-fuc*ers, it will be your last headache."

 

lol.

normaalne, heroiin ei olegi enam narkootikum, kuna seda saadakse moonist.

moon ka ju taim ikkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol.

normaalne, heroiin ei olegi enam narkootikum, kuna seda saadakse moonist.

moon ka ju taim ikkagi.

 

Aga seda töödeldakse keemiliselt ümber.

 

Aga manti sa lihtsalt korjad,kuivatad ja suitsetad.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bongshot ära selle uudise peale nüüd v2ga p66rde mine , kui see legaliseeritakse oled sina juba surnud oma popsust :)

 

Peaksin sellepeale pöörde minema et mingi mees tegi teema lihtsalt :D ?

 

Ja kõssist ei ole maailmas mitte kunagi mitte ühtegi inimest ära surnud.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peaksin sellepeale pöörde minema et mingi mees tegi teema lihtsalt :D ?

 

Ja kõssist ei ole maailmas mitte kunagi mitte ühtegi inimest ära surnud.

 

Lol . ega ma siin kõssitest ei r22kinud omg :D ma ei tea kui tihti sa seda t5mbad aga ikkagi t6mbad :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol . ega ma siin kõssitest ei r22kinud omg :D ma ei tea kui tihti sa seda t5mbad aga ikkagi t6mbad :)

 

Nii kuidas ressursse parasjagu on, niipalju tõmban :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kanep p6hjustab vaimuhaigust , ja 2ra hakka ajama et reklaam j2lle jne... ma tean seda ...

 

Põhjustab küll.

Isegi paarist korrast võid hulluks minna kui sul on nõrk geneetika.

 

Kui sa oled täiesti normaalne inimene siis : pikaajaline väga sagedane tarvitamine (üle 5 suitsu päevas enam kui 10 aastat) põhjustab ebanormaalsusi mõningates aju osades.

 

Seda infot ei võtnud ma peast, seda väidavad uuringud !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol! Siis lastakse teistel osta kanepit.

 

Ise hääletasin vastu, kuigi asi on tõmmatav :eat:

 

Ja mis vahet sellel on? , saadakse präegu , saadakse siis kui legaliseeritakse ja saadakse siis kui selle eest elektritoolile ka lähed.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oota . kanep ei kahjusta ajus midagi siis kui sa t6mbad , ainult kopsud ve ?:D kesknärvisysteemile raudselt m6jub :)

 

Ei kujuta ette mida ta kahjustab aga ühte tean kindlalt et lühimälu kahjustab. (kuigi endal sellega probleeme pole olnud)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis asi see lühimalu on ?

 

Hmm... ei oskagi seletada.

 

Ilmselt see kui sa ntx pilves peaga õpid , ja hommikul kooli lähed vastama siis kõik meelest läinud ... Aga endiselt ütlen et mulle pole see probleeme tekitanud.

 

Ja see on ka vist inimestele kellel nõrk aju vms :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui tohib kysida siis vahele oled selle stuffiga kunagi j22nud ?

 

Eip...

Pilves silmad tunneb kohe muidu ära aga kui kellelgi peaks probleeme olema siis ostke apteegist Visine silmatilgad.

Lased mõlemasse silma 2 tilka ja silmad jälle täiesti normaalsed.

See skeem juba aastaid toiminud :D

 

Maksab mingi 70-100.- vist.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vastu! Ei ole vaja mingit narkotsi legaliseerida. Enda arust on see sama mõttetu jutt, nagu homoabielude legaliseerimine. Te võite ajada, et see ei tee midagi jne, kuid olenevalt inimesest rikub kanep ikka tohutult. Sama väärad arusaamad on noortel kanepist nagu ka vesipiibust, joinditubakast ja tavalisest suitsust. Iga üks teab, mida ta teeb ja teha tahab, andku minna, kuid mina olen vastu selle legaliseerimisele. Punkt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
bong shot võta hoogu maha :D

 

kurat, ei saa ju kui küsitakse koguaeg midagi Xd


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.