Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Autodest üleüldiselt

Soovitatud postitused

VIP

Pilte? O YEAH!!! tahaks näha. :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal 94a eclipse, maksis 130k, ise yle 400k visand auto alla.

Järgmiseks sooviks tõesti oma unelmate autot, Nissan Skyline r34, twin turbo 4.4 mootor, wide body kit, 20'' veljed, Kollane metallik, ja 100 lisa veel :D umbes 340kw ja 330 torque (ei mäleta mis eestikeeles oli :D),lahja on veits skyline kohta, aga no kärab esialgu,maksab 29990£

 

EI USU!!!!!

pane pilte!!!!

94a eclipse saab 20k kätte!!


homer-credit-card-2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal 94a eclipse, maksis 130k, ise yle 400k visand auto alla.

Järgmiseks sooviks tõesti oma unelmate autot, Nissan Skyline r34, twin turbo 4.4 mootor, wide body kit, 20'' veljed, Kollane metallik, ja 100 lisa veel :D umbes 340kw ja 330 torque (ei mäleta mis eestikeeles oli :D),lahja on veits skyline kohta, aga no kärab esialgu,maksab 29990£

 

/Seda tolgust ei tasu uskuda, tal pidi olema ka Kat Von D tehtud tattoo, mida me POLE SENINI NÄINUD!

Valetab nii, et suu suitseb.

Mu autokool lükkub edasi uude aastasse, ei tule ajaliselt endaga toime.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul täiesti pohhui usute või mitte

EI USU!!!!!

pane pilte!!!!

94a eclipse saab 20k kätte!!

So? Mingi jama jah, aga see mis ostsin oli korda tehtud, mingi 68a romu mustangi saab ka mingi 6000-7000 dolalri eest kätte, auto ise ei sõidagi jne, mootorit sees pole jne, teed korda, saad maha myya mingi 30-40k dolalri eest so tyra tatikari kui muffigi ei tea ärge inisege debiilid'!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
330 torque (ei mäleta mis eestikeeles oli :D)

väändemoment.

 

Anyways, täna pistsin odava hiina VAG-COM kaabli masinale külge ja avastasin meeldiva olukorra: mitte ühtki veakoodi Super! ^,

 

Momendil tegelen VAG-COM manuaali sirvimisega, mingi hetk lähen ka seadistusi näppima. Alustuseks tarvis hooldusintervall nullida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
väändemoment.

 

Anyways, täna pistsin odava hiina VAG-COM kaabli masinale külge ja avastasin meeldiva olukorra: mitte ühtki veakoodi Super! ^,

 

Momendil tegelen VAG-COM manuaali sirvimisega, mingi hetk lähen ka seadistusi näppima. Alustuseks tarvis hooldusintervall nullida.

 

Tell me more about it!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle meeldib see jutt ulme autost millega herr "mul on Kat von D tattoo" ringi s6idab:D

 

Endal bemm ja olen rahul sellega, vist olen siia pilte ka pannud, kui ei ole, siis tuletage meelde ja ma panen:)

 

Need kes arvavad, et k6ikide vanemad on miljokad:

ilmselt 90% siinsed t6esti kujutavad endale ette, et nad on 50 cent-i lapsed ja, et nad saavad esimeseks autks mersu v12biturbo, kuid see ei ole nii. L6puks k2ivad nad ikka kylapoes oma valge opel omegaga.

Mu vanemad pole kyll rikkad, kuid teenivad piisavalt Inglismaal, et mind rahaliselt toetada, nemad ostsid mulle ka auto.

Kui ma oleks saanud ise rohkem s6na peale suruda, siis poleks ostnud mitte seda bemmi, vaid 93' MINI.

kuid jaaa, mulle meeldib lugeda kuidas varsti n2eme 18 aastaseid vendasi t2navatel M6'tes ja Jaguar XK'des- see ajab lihtsalt naerma:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle meeldib see jutt ulme autost millega herr "mul on Kat von D tattoo" ringi s6idab:D

 

Endal bemm ja olen rahul sellega, vist olen siia pilte ka pannud, kui ei ole, siis tuletage meelde ja ma panen:)

 

Need kes arvavad, et k6ikide vanemad on miljokad:

ilmselt 90% siinsed t6esti kujutavad endale ette, et nad on 50 cent-i lapsed ja, et nad saavad esimeseks autks mersu v12biturbo, kuid see ei ole nii. L6puks k2ivad nad ikka kylapoes oma valge opel omegaga.

Mu vanemad pole kyll rikkad, kuid teenivad piisavalt Inglismaal, et mind rahaliselt toetada, nemad ostsid mulle ka auto.

Kui ma oleks saanud ise rohkem s6na peale suruda, siis poleks ostnud mitte seda bemmi, vaid 93' MINI.

kuid jaaa, mulle meeldib lugeda kuidas varsti n2eme 18 aastaseid vendasi t2navatel M6'tes ja Jaguar XK'des- see ajab lihtsalt naerma:D

 

 

Ega pm ma kah ei ostnud mingi ulme kallist autot, see 400k juurde lisamine, see on 3a jooksul, seega see pole palju. Ning ega ma seda 120k kui ostsin korraga välja ei käinud. Ikka veits pikema aja jooksul, perse mu isa tavaline maaler, (kuus teenib vb mingi 30k keskmiselt, kuna ta omale nime teinud eestis ja võib kysida kõrgemat hinda) ostis mazda 5, töö autoks, mis pole ka nyyd teab mis odav auto, maksis peaaegu pool milli, koos lisadega, mis ta tahtis (18s, spoileri ring (vist on eestikeelne nimi) antitiib jne

Tra enamus sellised tatid, et kuulevad wow 20k eeku mingi suur summa, ma ei ytleks, jah vb mingi täna öeldakse, et homme oleks olemas et maksa ära, siis jah maby raskusi raha leidmisega, aga mingi pikemas perspektiivis, see pole nii suur summa.

 

Ja mind ausalt ei koti, kas keegi usub mu juttu või mitte, aga ma ei hakka mingi tõestama, pitle toppima or what ever, ma pole mingi krdi väänik, kellel vaja teiste austust or what ever, räägin mis tõsi, mis peaks valetama For Fuck Sake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa räägiks mis on, tõsi, lisaksid sa enda tehtud pilte, kus su "tattoo" jäi?

Pidi kuu aega tagasi või rohkemgi "nädala pärast tulema" ju? Ei leidnud googlest piisavalt head pilti?

Ma vaatan, et iga teine sõna su jutust on vale härra combalt ss.

Mis kuradi moodi veab "maaler" oma asju nii väikeses autos nagu mazda mx5?!

Mu isa on maaler ja krohvija, ta ei saa isegi Toyota Hiace minibussiga hakkama, kuna see jääb väikseks, kuna prits-krohvi masinad on suured ja rasked, olen ise neid vedanud, kahe mehega saab vaevu-vaevu nad bussi, 1 masin kaalub ca 150 kilo või rohkem ja neid on kaks.

Su isa kasutab ainult värvipotti ja mingit pintslit siis?

Kutsid meid siin tattideks, vähemalt me mõtleme reaalselt.

Sellised ulme summad lendavad, et mul hakkab paha kohe.

Mis sa sellele "Eclipse´le" siis 400 000 krooni eest ostsid? Mudelid vist ei ole nii kallid ju?

Kuldasid äkki üle? Siis vb tuleks see raha kokku.

Ennem mõtle siis ütle, nagu see tore vanasõna oli.

Täielik jobi oled.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

krIIps,+1.

 

S,enamasti jah,90%. Aga foorumis on suht palju mõistlikke inimesi ka,kasvõi Jaanus ja Kriips(su irl nimi oli vist Martin?).

 

Mul Timoga(Lotus) suht sama maitse,Golf is the best.Mõnus väike jne.Ei maksa ka eriti palju,ning kui ''tuunima'' hakkan,siis vahetan arvatavasti ainult veljed ja esituled ära.Värvimine jms oleks juba liiga kallis.Igapäeva autoks igati normaalne.Või siis mõni kenam Audi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa räägiks mis on, tõsi, lisaksid sa enda tehtud pilte, kus su "tattoo" jäi?

Pidi kuu aega tagasi või rohkemgi "nädala pärast tulema" ju? Ei leidnud googlest piisavalt head pilti?

Ma vaatan, et iga teine sõna su jutust on vale härra combalt ss.

Mis kuradi moodi veab "maaler" oma asju nii väikeses autos nagu mazda mx5?!

Mu isa on maaler ja krohvija, ta ei saa isegi Toyota Hiace minibussiga hakkama, kuna see jääb väikseks, kuna prits-krohvi masinad on suured ja rasked, olen ise neid vedanud, kahe mehega saab vaevu-vaevu nad bussi, 1 masin kaalub ca 150 kilo või rohkem ja neid on kaks.

Su isa kasutab ainult värvipotti ja mingit pintslit siis?

Kutsid meid siin tattideks, vähemalt me mõtleme reaalselt.

Sellised ulme summad lendavad, et mul hakkab paha kohe.

Mis sa sellele "Eclipse´le" siis 400 000 krooni eest ostsid? Mudelid vist ei ole nii kallid ju?

Kuldasid äkki üle? Siis vb tuleks see raha kokku.

Ennem mõtle siis ütle, nagu see tore vanasõna oli.

Täielik jobi oled.

ning mida ma 400k eest ostsin, mootori vahetus+uues mootor, twin turbo, uus värv, paremad pidurid ja amordid,igast paska vahetanud, veljed olid 12tuhhi tykk, kummid 7k tykk, seega ära tule irisema siia. tra head pidurid plekivad juba oma 40-50k eeku isegi rohkem kui otsida osata,

 

TRA kesse siin mazda mx5-st rääkis, ma ytlesin mazda 5, need 2 väga erinevat autot.

 

TO Thug:Ma pole veel aru saand, et KrIIps mingi normaalne tyyp oleks. Ajab poole ajuvabamat juttu vahest, kui mingi tont, kes teeb kasutaja selleks, et teiste tekste copy pasteda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Cobalt, näita autopilti, tahaks näha huvipärast milline see välja võib näha.

(see ei olnud mõnitavalt ega taunivad, tegelt ka tahaks näha lihtsalt)

 

Ühinen supermaniga, sooviks ka su autot näha :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selliseid teemasi ei tohiks siia teha , tegelt ka nagu. 95% tüüpidest on miljonärid ja neil on igast uued bemmid audid , mesad mis iganes. Ise arvatavsti ostan esimesks golf 2'e , ja teeks korda selle + uus mootor + soliidsemad veljed (soliidne ei tähne 20" kroomvelgi) , mingit värki veel :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu pisike on suparman bin batmani pisikesest vanem :P

avtomobil.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ning mida ma 400k eest ostsin, mootori vahetus+uues mootor, twin turbo, uus värv, paremad pidurid ja amordid,igast paska vahetanud, veljed olid 12tuhhi tykk, kummid 7k tykk, seega ära tule irisema siia. tra head pidurid plekivad juba oma 40-50k eeku isegi rohkem kui otsida osata,

 

TRA kesse siin mazda mx5-st rääkis, ma ytlesin mazda 5, need 2 väga erinevat autot.

 

TO Thug:Ma pole veel aru saand, et KrIIps mingi normaalne tyyp oleks. Ajab poole ajuvabamat juttu vahest, kui mingi tont, kes teeb kasutaja selleks, et teiste tekste copy pasteda!

Lolololololololol. Sina oledki KUNN! Tegelt läks sul 5000.- läti stangede peale ja 200.- värvi peale kuigi põhi kukub kohe alt ära.

 

 

Btw, mu kuut omab supermani pisikese ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lolololololololol. Sina oledki KUNN! Tegelt läks sul 5000.- läti stangede peale ja 200.- värvi peale kuigi põhi kukub kohe alt ära.

 

Ega juhuslikult läti karterikaitsmetest midagi ei tea? Tahaks mingi odava variandi leida, lammarites on tavaliselt kinnitused kadunud või puruks, jäi silma 900 eest originaali kujuga teadmata materjalist junn(Carstyle). Oleks odav ja mõistlik variant - löga ja väiksemad paugud kaitseb ära

 

Mul masinal põhi alt tühi, talv tulemas - soolaplöga hakkab pahandust tegema. Genekas on vähemalt üleval, aga kliima- ja lamerihm on üsna madalal. Eriti veel arvesse võttes seda, et mul on esiots kahtlaselt madal(vanad vedrud või madaldus?)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Carstyle toobki enamuse asju lätist. Aga soovitan audiclubi vaadata, vahepeal seal liiguvad ringi. Muidu see lätikas peaks klaasplastist olema, kvaliteedi kohta küll rääkida ei oska (enamik spolereid nii kõverad kui olla saavad) aga kui odavamat kuskilt ei leia saab ka selle alla arendada. Muidu lätist saab selle 50euri eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ning mida ma 400k eest ostsin, mootori vahetus+uues mootor, twin turbo, uus värv, paremad pidurid ja amordid,igast paska vahetanud, veljed olid 12tuhhi tykk, kummid 7k tykk, seega ära tule irisema siia. tra head pidurid plekivad juba oma 40-50k eeku isegi rohkem kui otsida osata,

 

TRA kesse siin mazda mx5-st rääkis, ma ytlesin mazda 5, need 2 väga erinevat autot.

 

TO Thug:Ma pole veel aru saand, et KrIIps mingi normaalne tyyp oleks. Ajab poole ajuvabamat juttu vahest, kui mingi tont, kes teeb kasutaja selleks, et teiste tekste copy pasteda!

 

No tõesti, ma palun vabandust selle, Mazda mx5-e pärast, tundub, et ootan vist liigselt kooli ja peast lolliks läinud juba?

Mis copy paste juttu sa ajad, arvad tõesti, et ma viitsiksin teha uue kasutaja SINU pärast ja hakata oma kirjutatud "minijutukesi" tsiteerima?

Tänan ei.

Kes mu nime vastu huvi tundis, Toivo on mu eesnimi. :uni:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lincoln:eBay Motors (item 130326298432 end time Aug-28-09 09:56:10 PDT)

 

Me wanty :D , aga jah. Suhteliselt ebapraktiline (küttekulu, varuosade hinnad jne ) a kui miljonär oleks, siis miks ka mitte.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.