Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Autodest üleüldiselt

Soovitatud postitused

Nägin seda, see peaks olema GTR 34 minu arust.

See maksab tunduvalt rohkem, kui see mille mina välja tõin.

Mind nagu väga ei koti, mis Skyline ta on, peaasi et on.

Ja samas, kui välimus ei meeldi, saab ju alati ümber teha.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nägin seda, see peaks olema GTR 34 minu arust.

See maksab tunduvalt rohkem, kui see mille mina välja tõin.

Mind nagu väga ei koti, mis Skyline ta on, peaasi et on.

Ja samas, kui välimus ei meeldi, saab ju alati ümber teha.

 

Seda küll.

No ise tõenäoliselt niipea midagi soetama ei hakka.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama siin, alustan septembris lubadega, loodaks et teen esimese korraga ära.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sama siin, alustan septembris lubadega, loodaks et teen esimese korraga ära.

 

Mul juba küllalt masinaid siin olnud. Aga lubadega täpselt sama ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on ka ikka mõned liikurid olnud, okei, mootorratas mootorrattaks, aga auto.

Sikliga veel lased tuimalt külma näoga ringi ilma lubadeta, ei põegi nagu eriti. (muidugi ei ole see mingi suur ja võimas superbike, tavaliselt 50-160cc krossikas olnud)

Aga autoga on juba sitt enesetunne, kui sõitma lähed kuskile, näiteks teel jäärajale, vahest on selline pabin sees et vähe pole.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik räägivad siin nagu oleks nad mingi venemaalt pärit miljonärid. Nagu siin enamus normaalseid maininud siis tõesti ainult idioot ostab endale mingi 2.5+ l mootori alguseks. Peenestades saaks ikka 30 l sajale, et kõvaks ajada.. Tulge ehk maapeale ka

 

Endale ostsin ära eelmine aasta. Isaga 2-e peale panime rahad, sest diil oli kui kõrgkooli lähen siis ostab.

 

IMG_0020.JPG

 

 

Toyota Corolla Linea Sol 1.6 91 kw (päris palju kw tegelikult 1.6 kohta) + Toyota on hea auto. Ei ole vaja mingit pede tuuningut ju peale ajada. Asi peaks ikka soliidne välja nägema. Mitte, et mulle ei meeldiks tuunitud masinad aga autosid peaks selljuhul 2 olema. Üks millega töötad nagu mina hetkel selle masinaga pean jõudma A puntkist B --- D punkti ohutult ja ilusti. Kütet ei võta palju 7.8-8.5l vahel kõigub oleneb sõidustiilist. Maanteel on rekord 5.4 l. Kiirendab väga hästi ei ole häda midagi.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik räägivad siin nagu oleks nad mingi venemaalt pärit miljonärid. Nagu siin enamus normaalseid maininud siis tõesti ainult idioot ostab endale mingi 2.5+ l mootori alguseks. Peenestades saaks ikka 30 l sajale, et kõvaks ajada.. Tulge ehk maapeale ka

 

Endale ostsin ära eelmine aasta. Isaga 2-e peale panime rahad, sest diil oli kui kõrgkooli lähen siis ostab.

 

IMG_0020.JPG

 

 

Toyota Corolla Linea Sol 1.6 91 kw (päris palju kw tegelikult 1.6 kohta) + Toyota on hea auto. Ei ole vaja mingit pede tuuningut ju peale ajada. Asi peaks ikka soliidne välja nägema. Mitte, et mulle ei meeldiks tuunitud masinad aga autosid peaks selljuhul 2 olema. Üks millega töötad nagu mina hetkel selle masinaga pean jõudma A puntkist B --- D punkti ohutult ja ilusti. Kütet ei võta palju 7.8-8.5l vahel kõigub oleneb sõidustiilist. Maanteel on rekord 5.4 l. Kiirendab väga hästi ei ole häda midagi.

 

Kütusekulu on küll muljetavaldavalt väike.

Mina enda esimeste autodega olen küllaltki rahul. Eelmiselt lehelt leiad nimekirja.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kütusekulu on küll muljetavaldavalt väike.

Mina enda esimeste autodega olen küllaltki rahul. Eelmiselt lehelt leiad nimekirja.

(Y) kaine mõistusega inimene:P Aga jh kütusekulu on tõesti päris rahuldav:D ei rüüpa midagi ta niipalju.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui Valida, kas mõni RX7 või Skyline, siis valiksin mina sellise.

Odavam kah kõvasti.

Pkw-Inserat: Detailansicht

Kuid RX7 on ka hea auto.

 

Skyline-l rool paremal pool, suht nuss töö on vasakule saada see:P

+ töökojas läheb see 5x kallimaks kui sul see auto väärt on


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Skyline-l rool paremal pool, suht nuss töö on vasakule saada see:P

+ töökojas läheb see 5x kallimaks kui sul see auto väärt on

 

Ikka suht palju aega kulub selle ümbertõstmiseks ja süsteemi ümbertegemiseks.

Tuttav lasi Nissan Silvia kunagi nii ümber teha. Ei saa aru mis poindiga üldse hakkas aretama. Masin oli '94 vist vms. Ka muidugi suht (Y) oma sõiduomaduste poolest.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Am...kuidas ma seda sulle tõestada siis saan, et see meil päriselt olemas :-)

Pean sulle külla tulema w ? :h:

 

 

Ei ei ei :D jutt ei käi absoluutselt sinu kohta. Sul ju auto pildid olemas. Ma räägin neist, kes siin ette kujutavad enda 5-ste ja 7ste bemmide ja vanade masinatega.:D


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ikka suht palju aega kulub selle ümbertõstmiseks ja süsteemi ümbertegemiseks.

Tuttav lasi Nissan Silvia kunagi nii ümber teha. Ei saa aru mis poindiga üldse hakkas aretama. Masin oli '94 vist vms. Ka muidugi suht (Y) oma sõiduomaduste poolest.

 

no kui raha on siis on aeg köigeväiksem mure(h)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma võin ka siin panna oma Audidest ja Bemmidest pilte, minu hoovi peal ja puha, aga ei pruugi alati minu omad olla. :D:D:D

Igatahes, vaid Omegast ja A6'st on pilte aind alles. Ei hakkand uploaditud pice järjestusse panema, segamini veidi. Aga eks aru saate ikka, milline Opel ja vana a6. :D

P6230158.JPG

P6230154.JPG

P6230156.JPG

P6230165.JPG


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma siis homme/ülehomme võin uued pildid teha vms, kui sa juhuslikult ei usu =/

 

Ei, ega ma ei öelnud nii ju. :D Usun usun ju. Niisama nöökisin. :huh:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nojh sa oled meil ju Adbul Safar-i poeg. Vana miljardär... eks teile pole kunagi raha probleem.. alati on tagant võta tohujaa.

 

 

idioot? ma räägin et kui tahad rooli pool vahetada siis raha on köige suurem probleem - on raha= saad kiirelt vahetatud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
idioot? ma räägin et kui tahad rooli pool vahetada siis raha on köige suurem probleem - on raha= saad kiirelt vahetatud

 

Väljenda ennast selgemalt siis teinekord.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal 94a eclipse, maksis 130k, ise yle 400k visand auto alla.

Järgmiseks sooviks tõesti oma unelmate autot, Nissan Skyline r34, twin turbo 4.4 mootor, wide body kit, 20'' veljed, Kollane metallik, ja 100 lisa veel :D umbes 340kw ja 330 torque (ei mäleta mis eestikeeles oli :D),lahja on veits skyline kohta, aga no kärab esialgu,maksab 29990£

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.