Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Autodest üleüldiselt

Soovitatud postitused

Oli see see? Vb tõesti, uurin seda veits.

 

Jap, see sama, kupee ka veel pealekauba, paras "eputis".


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Ei teagi nüüd kas minna BMW ridadesse tagasi, ühed sakslased ju nad kõik :D ...

 

Aga mõeldes tulevikule (bensiin, varuosad jpm) (täpsemalt siis hinnakulud), siis VW III hakkas räigelt meeldima (:

 

Kindlasti mitte tavaline Golf III lisadeta, väikese tuuningu läbi teinud (Y) kuivõrd seda muidugi tuuninguks nimetada saab, pigem väike nokitsemine

 

1030714791ee25_l.jpg

 

 

 

 

midagi sellist väga viis, pole liiga silmatorkav ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline oleks täpselt paras igapäeva sõitudeks.

Juurde prooviksin mina kuskilt sebida mingi aja jooksul kui pole parema heli sisse.

Siis äkki, mingid Angel Eyes Xeonid ja kui peaks sellest veel raha üle jääma, ei teeks uued veljed ka paha.

Kuid kui raha pole, siis sõidaksin ka sellisega, heli sebiksin muidugi sisse normaalse, mitte 2000w vaid mingi.. 600-1000w sest nii väikses autos oleks 2000w suht tappev, niipalju siis minu arvamises. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline oleks täpselt paras igapäeva sõitudeks.

Juurde prooviksin mina kuskilt sebida mingi aja jooksul kui pole parema heli sisse.

Siis äkki, mingid Angel Eyes Xeonid ja kui peaks sellest veel raha üle jääma, ei teeks uued veljed ka paha.

Kuid kui raha pole, siis sõidaksin ka sellisega, heli sebiksin muidugi sisse normaalse, mitte 2000w vaid mingi.. 600-1000w sest nii väikses autos oleks 2000w suht tappev, niipalju siis minu arvamises. :D

ma arvan, et heli sisse panek on kindel mats igalühel. :D

 

esimeseks autoks oleks luukpära väga hea minu silmis. ma arvan, et endal tulebki luukpära esimeseks. Golfid ja Civic'ud meeldivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks on koguaeg mingit tuningut ja bling blingi vaja?

Ostke 50-60 000 auto, nahksisu ja kliima peal ja vsjo, muud vaja pole.

Golfiga suvel sõidate, autos 30 kraadi, istmed kuumad jne, mis sellest tuuningust siis kasu?

Te tundute sellised olevat, kes ostavad tuninguga masinad ja siis lähevad linna sellega kihutama (veel hullem maanteele) ja muusika siis põhja, et kõik ikka kuuleksid teie muusikat, ise sõidate mingi 15k-se nn "autoga".

Puht minu arvamus, ärge isiklikult võtke.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Civic oleks mõistlik, kuid CRX siis seljuhul.

Näeb küll ebard välja, aga selle-eest on minekut.

 

Miks on koguaeg mingit tuningut ja bling blingi vaja?

Ostke 50-60 000 auto, nahksisu ja kliima peal ja vsjo, muud vaja pole.

Golfiga suvel sõidate, autos 30 kraadi, istmed kuumad jne, mis sellest tuuningust siis kasu?

Te tundute sellised olevat, kes ostavad tuninguga masinad ja siis lähevad linna sellega kihutama (veel hullem maanteele) ja muusika siis põhja, et kõik ikka kuuleksid teie muusikat, ise sõidate mingi 15k-se nn "autoga".

Puht minu arvamus, ärge isiklikult võtke.

 

Ei võta isiklikult.

Kuid, ma ei saa mainimata jätta.

MUL EI OLE JÕUKAID JA RIKKAID VANEMAID KES MIND 50 000 krooniga aidata saaksid. Sa mõtled nüüd et ma vihastasin, ei ma ei teinud seda, sest sa arvatavasti ei teadnud seda.

Ja laenu ma ka praegu auto pärast võtma ei hakka.

Muusika on enda jaoks mitte linnas eputamise, sul on vale arusaam.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Miks on koguaeg mingit tuningut ja bling blingi vaja?

Ostke 50-60 000 auto, nahksisu ja kliima peal ja vsjo, muud vaja pole.

Golfiga suvel sõidate, autos 30 kraadi, istmed kuumad jne, mis sellest tuuningust siis kasu?

Te tundute sellised olevat, kes ostavad tuninguga masinad ja siis lähevad linna sellega kihutama (veel hullem maanteele) ja muusika siis põhja, et kõik ikka kuuleksid teie muusikat, ise sõidate mingi 15k-se nn "autoga".

Puht minu arvamus, ärge isiklikult võtke.

 

Sinu puhul on tegemist puht tüüpilise "vanemad ostavad" tüübiga, ära isiklikult võta, tore kui raskel ajal vanematel nutsu on :P Aga kui maja laen on kaelas ja saun ka just valmis tehtud, siis nii kergelt seda 50-60 tonni lauale kühveldada pole, no seda esiteks.

teiseks, esimene auto võiks olla vaiksemapoolne ja odavam, naguinii õpid alles autosid tundma ja blabla, matsu panna uuemate ja 50-60-70 kilo maksvate autodega pole ka kuigi odav lõbu, varuosad kallid jpm.

 

kihutamise jutt on loll :D ei vaevu sellele üldse vastama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võimalikult odav peaks olema esimene auto, sest plekimölkimist tuleb ette nagunii, teelt välja sõitmisi ja selliseid väiksemaid asju.

Kui sa lampi oma 50 000-se autoga kuskile võpsikusse kihutad ja kindlustusse pöördud, läheb sul kindlustus mõnusalt kallimaks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks on koguaeg mingit tuningut ja bling blingi vaja?

Ostke 50-60 000 auto, nahksisu ja kliima peal ja vsjo, muud vaja pole.

Golfiga suvel sõidate, autos 30 kraadi, istmed kuumad jne, mis sellest tuuningust siis kasu?

Te tundute sellised olevat, kes ostavad tuninguga masinad ja siis lähevad linna sellega kihutama (veel hullem maanteele) ja muusika siis põhja, et kõik ikka kuuleksid teie muusikat, ise sõidate mingi 15k-se nn "autoga".

Puht minu arvamus, ärge isiklikult võtke.

 

 

Miks seda nahksisu vaja on ?, talvel liiga külm ja päikselisel suve päeval liiga soe.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Milleks autokooli tutvused head on?

Nagu, millekski kindlasti, aga nagu otsesemalt.

Mul isa tegi paar aastat tagasi nii lube, et iga kord kui ta käis sõidutunde tegemas, kirjutati paberile 7 tundi. :D

See kes teda sõitma "õpetas" sõidab ka vist sitemini kui isa, kuna ta on eluaeg sõitnud traktorite ja autodega, seda küll ilma lubadeta autoga, aga ikkagi.

Jah, mu isa oskab traktoriga sõita, kui mõni lammas imestama kukub.

 

See nüüd küll häbiasi ei ole.

Minu arust on just väga hea kui inimene oskab selliseid asju.

 

Näiteks mina oskan ka ja ma ei näe seda, kui asja mille pärast häbi tunda.

Oma vanuse kohta olen ma väga paljude suurte masinatega sõitnud.

Nendel lastel kellel on maakoht kus selliseid asju proovida (nagu mul) neil veab sitaks.

 

Ise tahaks suhteliselt sellist väikest autot.

Golfi või midagi taolist.Pole veel midagi välja valinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No, mulle on jäänud mulje, et siin on enamustel vanemad hästi jõukad ja muud sellised tegurid.

Tore kui inimestel hästi läheb, ega ma ei kadetse.

Lada oli päris viisakas, kuid mina korvistmetel põhjust küll ei näe, kuna tundus et oli tavaline lada mootor. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võimalikult odav peaks olema esimene auto, sest plekimölkimist tuleb ette nagunii, teelt välja sõitmisi ja selliseid väiksemaid asju.

Kui sa lampi oma 50 000-se autoga kuskile võpsikusse kihutad ja kindlustusse pöördud, läheb sul kindlustus mõnusalt kallimaks.

 

Ei pruugi. Ma tean päris mitut, kes siiamaani väga edukalt liikluses ilma plekimõlkimisteta hakkama saanud. (Vanuses: 16-25). Aga see selleks, see oleneb ka vägagi inimesest endast. Samuti ka võib juhtuda, et sina polegi süüda. Varjante on palju.

Ise vaatan Audit. (jeh, mersu oleks parem, aga ressursse pole) A6, A4 ja A8. Väga mugavad ja mõnusad autod. Igati saksa autodes kinni.. (:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise tahaks tegelikult esimeseks teedepeal sõidavks autoks ladat, 6 põllukat olnud juba(Ei uhkusta,olen13). Ladat oleks hea ka hobiautona võtta, aga unistuate auto on ikka nissan skyline Gtr Z tune. Niipalju omast kogemusest, on mazda ja citoren üpris mugavad, muidugi citroen oli bx, ja maxda 626 vsnem versioon., Uno ja ja civicu mugavused olid0, 21011, oli üpris norm ja samara, no elab üle :D!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sinu puhul on tegemist puht tüüpilise "vanemad ostavad" tüübiga

 

Kindlasti mitte, ka meil on maja laen + auto liising.

Lihtsalt auto kõrvale juba tükk aega raha kogutud ja pangas kerge nuts kogutud (H)

Aga jah, vihkan neid bmw vendi :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kindlasti mitte, ka meil on maja laen + auto liising.

Lihtsalt auto kõrvale juba tükk aega raha kogutud ja pangas kerge nuts kogutud (H)

Aga jah, vihkan neid bmw vendi :D

 

On sul isiklikke kokkupuuteid nendega mille põhjal sa ütled, et vihkad neid?

Mina tean väga paljusid inimesi kes sõidavad BMW-ga.Ei ütleks, et ma neid vihkan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On sul isiklikke kokkupuuteid nendega mille põhjal sa ütled, et vihkad neid?

Mina tean väga paljusid inimesi kes sõidavad BMW-ga.Ei ütleks, et ma neid vihkan.

 

Eelkõige pean silmas neid BMW vendi, kes ei oska liikluses liigelda ja maanteel sõidavad nad 150km/h seades teiste elud ohtu. Lisaks nad eputavad oma "not coolide" bmwdega :D

Ja siin kriips rääkis, et esimene auto tuleks väga odav osta - mina enda autot küll sodi ei kavatse sõita. Sa juba räägid nii, nagu sõidad tänavatel 100km/h ja maantel 150 km/h, mõni ime, et sa matsu ei pane. (ega siis ei soovita kallimat autot jah..)

Puht minu arvamus 2


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Eelkõige pean silmas neid BMW vendi, kes ei oska liikluses liigelda ja maanteel sõidavad nad 150km/h seades teiste elud ohtu. Lisaks nad eputavad oma "not coolide" bmwdega :D

Ja siin kriips rääkis, et esimene auto tuleks väga odav osta - mina enda autot küll sodi ei kavatse sõita. Sa juba räägid nii, nagu sõidad tänavatel 100km/h ja maantel 150 km/h, mõni ime, et sa matsu ei pane. (ega siis ei soovita kallimat autot jah..)

Puht minu arvamus 2

 

Yeah they suck. aga selles pole bmw süüdi, et taolised liiklus-värdjad on selle auto maine nii alla viinud :uni:

ega kõik ei ole ju sellised 5 klassi haridusega Puiatust tulnud rullnokad, kes oma viha teede peal peenestades ja teiste elu ohtu pannes välja elavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Yeah they suck. aga selles pole bmw süüdi, et taolised liiklus-värdjad on selle auto maine nii alla viinud :uni:

ega kõik ei ole ju sellised 5 klassi haridusega Puiatust tulnud rullnokad, kes oma viha teede peal peenestades ja teiste elu ohtu pannes välja elavad.

 

Mulle kohe põhimõtte pärast BMW ei meeldi. ;)

Kuigi 50% sõpradest omavad kindlasti 3 või 5 seeria bmw'd, jään mina ikkagi tõenäoliselt Audi, Nissani ja Mazda sõltuvusse.

 

A8, Rx7, S14, R34, c4 kerega A6 on ka suht (Y) - Rohkem poleks vajagi.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle kohe põhimõtte pärast BMW ei meeldi. ;)

Kuigi 50% sõpradest omavad kindlasti 3 või 5 seeria bmw'd, jään mina ikkagi tõenäoliselt Audi, Nissani ja Mazda sõltuvusse.

 

A8, Rx7, S14, R34, c4 kerega A6 on ka suht (Y) - Rohkem poleks vajagi.

 

tehtehteh, agreed. ^^


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.