Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Autodest üleüldiselt

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Peugeot & ford! :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu pisike on suparman bin batmani pisikesest vanem :P

avtomobil.jpg

 

Audid on minujaoks alati tundunud soliidsemad ja mugavamad. Viga minus vb.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis auto seal pildil sinuarust siis on?

Viimasel ajal on uued Saab 9-5 Aerod silma jäänud, ilusad kuid ka kallid.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis auto seal pildil sinuarust siis on?

Viimasel ajal on uued Saab 9-5 Aerod silma jäänud, ilusad kuid ka kallid.

 

Mulle ütlesid? Tra mees, ma ausalt naersin praegu oma kõva 2minutit selle üle jutti. Sõber ka kõrval naeris hetkel.:-)

Mis sa arvad, et ma lambist hakkan siis Priidu Audi pilti tsiteerima ja lampi Audidest rääkima?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega pm ma kah ei ostnud mingi ulme kallist autot, see 400k juurde lisamine, see on 3a jooksul, seega see pole palju. Ning ega ma seda 120k kui ostsin korraga välja ei käinud. Ikka veits pikema aja jooksul, perse mu isa tavaline maaler, (kuus teenib vb mingi 30k keskmiselt, kuna ta omale nime teinud eestis ja võib kysida kõrgemat hinda) ostis mazda 5, töö autoks, mis pole ka nyyd teab mis odav auto, maksis peaaegu pool milli, koos lisadega, mis ta tahtis (18s, spoileri ring (vist on eestikeelne nimi) antitiib jne

Tra enamus sellised tatid, et kuulevad wow 20k eeku mingi suur summa, ma ei ytleks, jah vb mingi täna öeldakse, et homme oleks olemas et maksa ära, siis jah maby raskusi raha leidmisega, aga mingi pikemas perspektiivis, see pole nii suur summa.

 

Ja mind ausalt ei koti, kas keegi usub mu juttu või mitte, aga ma ei hakka mingi tõestama, pitle toppima or what ever, ma pole mingi krdi väänik, kellel vaja teiste austust or what ever, räägin mis tõsi, mis peaks valetama For Fuck Sake

 

 

Seega, Need on rohkem nagu tema Unistused.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

üldiselt jah mul pouhi mis arvate, isa on kalamees ja ema rimis kassapidaja, ütlesin papsile oleks vaja autot et poes käija, sain mingi näraka ferrari omale, suht odav jura, mingi 4 milj ainult, mingi mõttetu raha suht, oma raha sinna mingi 2 mil alla paanud, ühe pildi saate ka, kui ei usu kerige prse.

 

ferrari_f430_screensaver_by_bigblogbonan_24288.jpeg

 

WHATEVER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
üldiselt jah mul pouhi mis arvate, isa on kalamees ja ema rimis kassapidaja, ütlesin papsile oleks vaja autot et poes käija, sain mingi näraka ferrari omale, suht odav jura, mingi 4 milj ainult, mingi mõttetu raha suht, oma raha sinna mingi 2 mil alla paanud, ühe pildi saate ka, kui ei usu kerige prse.

 

ferrari_f430_screensaver_by_bigblogbonan_24288.jpeg

 

WHATEVER

 

 

Nõrk, ise saan esimeseks Bugatti, hea mõnus säästlik auto, pole eriti kahju ka kui matsu panen.

 

--

 

Sinnani veel nii palju aega, et ei tea midagi mis auto ostan ..


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõrk, ise saan esimeseks Bugatti, hea mõnus säästlik auto, pole eriti kahju ka kui matsu panen.

 

--

 

Sinnani veel nii palju aega, et ei tea midagi mis auto ostan ..

 

Ise räägid et ostad bugatti ja siis ei tea mis ostad???

Ma ostan Astron Martin DB9

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsiselt tüübid, te olete nõrgad!

Mul juba ammu paar ülekullatud Bentley't seina sõidetud!

Aitab offtopicust. :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle ütlesid? Tra mees, ma ausalt naersin praegu oma kõva 2minutit selle üle jutti. Sõber ka kõrval naeris hetkel.:-)

Mis sa arvad, et ma lambist hakkan siis Priidu Audi pilti tsiteerima ja lampi Audidest rääkima?

 

Ma kirjutasin selle peamiselt sellepärast.

"viga on minus vb", nagu mida sa sellega öelda üritasid?

Ära ägestu nii kiiresti.

 

Ise räägid et ostad bugatti ja siis ei tea mis ostad???

Ma ostan Astron Martin DB9

 

DB9 oleks mõistlik küll jah. :-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ostan honda, lasen pöörded redlinesse ja röögin: "vtec just kicked in yo!"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hatchbacki ikka? :D

Lööme pool kapotialust Twinturbot täis ja laseme väljalaske õhku.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega pm ma kah ei ostnud mingi ulme kallist autot, see 400k juurde lisamine, see on 3a jooksul, seega see pole palju. Ning ega ma seda 120k kui ostsin korraga välja ei käinud. Ikka veits pikema aja jooksul, perse mu isa tavaline maaler, (kuus teenib vb mingi 30k keskmiselt, kuna ta omale nime teinud eestis ja võib kysida kõrgemat hinda) ostis mazda 5, töö autoks, mis pole ka nyyd teab mis odav auto, maksis peaaegu pool milli, koos lisadega, mis ta tahtis (18s, spoileri ring (vist on eestikeelne nimi) antitiib jne

Tra enamus sellised tatid, et kuulevad wow 20k eeku mingi suur summa, ma ei ytleks, jah vb mingi täna öeldakse, et homme oleks olemas et maksa ära, siis jah maby raskusi raha leidmisega, aga mingi pikemas perspektiivis, see pole nii suur summa.

 

Ja mind ausalt ei koti, kas keegi usub mu juttu või mitte, aga ma ei hakka mingi tõestama, pitle toppima or what ever, ma pole mingi krdi väänik, kellel vaja teiste austust or what ever, räägin mis tõsi, mis peaks valetama For Fuck Sake

 

 

lmfao , mazda 5 maksab mingi 150 tonni tutikana :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lmfao , mazda 5 maksab mingi 150 tonni tutikana :D

Kontrolli oma fakte ;)

 

Kõige odavam variant:

Mazda5 - 1.8 Classic5 5MT 5d - 288 800EEK

Kõige kallim variant:

2.0 Active 6MT 5d - 384 300EEK

 

Allikas: Hinnad - MAZDA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siiski golf 2 silmapiiril , kuid viimasel ajal on ka jetta meeldima hakanud , just sp. et see ikka kõvasti uuem kui golf 2. Täpsemalt siis '96-'98 aasta jetta (vento, vahet pole) :P Ei ole just kõige kallim ka nagu , bbs rs velg alla ja valmis :D

nõustun. korralik vento on ilus.

näiteks see:

Volkswagen Vento GT 2.0 R4 85 kW - auto24.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nõustun. korralik vento on ilus.

näiteks see:

Volkswagen Vento GT 2.0 R4 85 kW - auto24.ee

 

Liigagi korralik, oma aasta kohta. Kahtlaselt korralik. ;/


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peakski mingi tänavasõidukõlbkliku masina muretsema jälle, sellega seoses mainin, et autokool hakkab läbi saama ja varsti ARK'i eksamid ees siis.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tubli, ma pole ikka veel nende tegemisega alustanud.

Ehk uuel aastal, järgmine aasta saab kindlasti tehtud, annan uue aasta lubaduse.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Isa mainis ükspäev midagi: "Kuule sa rääkisid, et sa tahad endale seda BMW-d siis kui load olemas. Ma siin ükspäev vaatasin internetis ringi ja nägin mõnda sellist, päris normaalses hinnaklassis on need, et kui load tehtud, saad sellise." Ehk siis ma saan E30 bmw, vot see on küll viisakas jutt isa poolt. Võiks load tehtud juba olla. :S


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw sa oled 20+ ja pole lube ?...ja isa peab sulle auto kinikima...

 

Miks Sa arvad, et ta 20+ on?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.