Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma arvan, et seda ei juhtu selliste naeruväärsete summade peal. Arvutasin ja uurisin just eilse (09.12) päevast käivet ja kasumit (http://screencast.com/t/qevsYM97L). Jõudsin järeldusi, et üle mitme kuu üks parimaid päevi. Puhas kasum 34k. Pole paha päeva palk. Veel viimased nädalad kannatab raha teenida, siis pühad peal ning kogu kaasturundus suhtelised sureb sellel ajal, kuna suuremad brändid viskavad oma 5 millised turundus skeemid mängu ja viivad hinnad kõigi jaoks üles. As*holes.

 

Päikest kõigile.

 

oh well... :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga Vahvlis hakkavad huvitavad asjad toimuma, ehk siis selles mõttes, et plaan on panna üks väga tuntud vahvli inimene, kes on algusest peale siin tegutsenud, toimetama, kes hakkab siin teatud asjadega tegelema, et puhuda vahvlile elu sisse.

 

Is this the return of Revo Pehlak?

 

 

sorri poisid, olin eemal paar p2eva.

 

Mis see ärikeeld siis endast kujutab? Lihtsalt ei saa tehinguid panna ja vastu võtta?

 

2rikeeluga ei tohi turu teemadest osav6tta. Ma olen paarkorda teatud toodete myyatelt lisa informatsiooni kysinud turu teemades, kuid seni pole risti l66dud. Teemat ei tohi ma teha ei ostmiseks, ega myymiseks.

 

Kui soovin 2ri ajada, teen seda privaat s6numite teel. Seni olen teinud 2rikeeluga mitmeid tehinguid, enamasti k2iakse ette mulle ka siis, kui ma seda ei kysi. Hiljuti myysin ka yhe high level EOC konto maha inimesele, kes ostab "ainult usaldusv22rsetelt" inimestelt.

 

Nii, et seni kuni lollusi ei tee ja reeglitele allud on see embleem pigem hoiatuseks.

 

 

/E: Kahtlen siiralt, et keegi selle foorumi 2ra ostab. Ja kui ostab, siis peab selle taga ikka v2ga hea plaan olema, sest see on suht riski peale minek. Selle summa saaks investeerida reaalsesse ettev6ttesse ja midagi palju toredamat, kui virtuaal 2ri ehitada. Pluss ma arvan, et see kasum on v2ga pikas perspektiivis.

 

@ Man Kuna ma ei tea su ideedest midagi, siis antud hetkel on see lihtsalt tyhi paljas spekulutsioon. Do what ever floats your boat.

 

 

/E: Ma legit, ei oska enam Eesti keelt, viimased kaks kuud ainult inglise keelt kasutanud. :D

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Is this the return of Revo Pehlak?

 

 

sorri poisid, olin eemal paar p2eva.

 

 

 

2rikeeluga ei tohi turu teemadest osav6tta. Ma olen paarkorda teatud toodete myyatelt lisa informatsiooni kysinud turu teemades, kuid seni pole risti l66dud. Teemat ei tohi ma teha ei ostmiseks, ega myymiseks.

 

Kui soovin 2ri ajada, teen seda privaat s6numite teel. Seni olen teinud 2rikeeluga mitmeid tehinguid, enamasti k2iakse ette mulle ka siis, kui ma seda ei kysi. Hiljuti myysin ka yhe high level EOC konto maha inimesele, kes ostab "ainult usaldusv22rsetelt" inimestelt.

 

Nii, et seni kuni lollusi ei tee ja reeglitele allud on see embleem pigem hoiatuseks.

 

 

/E: Kahtlen siiralt, et keegi selle foorumi 2ra ostab. Ja kui ostab, siis peab selle taga ikka v2ga hea plaan olema, sest see on suht riski peale minek. Selle summa saaks investeerida reaalsesse ettev6ttesse ja midagi palju toredamat, kui virtuaal 2ri ehitada. Pluss ma arvan, et see kasum on v2ga pikas perspektiivis.

 

@ Man Kuna ma ei tea su ideedest midagi, siis antud hetkel on see lihtsalt tyhi paljas spekulutsioon. Do what ever floats your boat.

 

 

/E: Ma legit, ei oska enam Eesti keelt, viimased kaks kuud ainult inglise keelt kasutanud. :D

 

ära tagasi tule. Pagulane.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma arvan, et seda ei juhtu selliste naeruväärsete summade peal. Arvutasin ja uurisin just eilse (09.12) päevast käivet ja kasumit (http://screencast.com/t/qevsYM97L). Jõudsin järeldusi, et üle mitme kuu üks parimaid päevi. Puhas kasum 34k. Pole paha päeva palk. Veel viimased nädalad kannatab raha teenida, siis pühad peal ning kogu kaasturundus suhtelised sureb sellel ajal, kuna suuremad brändid viskavad oma 5 millised turundus skeemid mängu ja viivad hinnad kõigi jaoks üles. As*holes.

 

Päikest kõigile.

 

nohh chill xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Mulle tundub, et tänavu aasta oli see Rewind kuidagi eriti kusine...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Is this the return of Revo Pehlak?

 

 

sorri poisid, olin eemal paar p2eva.

 

 

 

2rikeeluga ei tohi turu teemadest osav6tta. Ma olen paarkorda teatud toodete myyatelt lisa informatsiooni kysinud turu teemades, kuid seni pole risti l66dud. Teemat ei tohi ma teha ei ostmiseks, ega myymiseks.

 

Kui soovin 2ri ajada, teen seda privaat s6numite teel. Seni olen teinud 2rikeeluga mitmeid tehinguid, enamasti k2iakse ette mulle ka siis, kui ma seda ei kysi. Hiljuti myysin ka yhe high level EOC konto maha inimesele, kes ostab "ainult usaldusv22rsetelt" inimestelt.

 

Nii, et seni kuni lollusi ei tee ja reeglitele allud on see embleem pigem hoiatuseks.

 

 

/E: Kahtlen siiralt, et keegi selle foorumi 2ra ostab. Ja kui ostab, siis peab selle taga ikka v2ga hea plaan olema, sest see on suht riski peale minek. Selle summa saaks investeerida reaalsesse ettev6ttesse ja midagi palju toredamat, kui virtuaal 2ri ehitada. Pluss ma arvan, et see kasum on v2ga pikas perspektiivis.

 

@ Man Kuna ma ei tea su ideedest midagi, siis antud hetkel on see lihtsalt tyhi paljas spekulutsioon. Do what ever floats your boat.

 

 

/E: Ma legit, ei oska enam Eesti keelt, viimased kaks kuud ainult inglise keelt kasutanud. :D

 

 

Sinu kurvastuseks ütlen, et tegu pole "Revo Pehlakuga".

 

See raha, mille ma siia alla panen, investeerin ettevõttest, ning antud summa millega plaan osta ( 1500,- ) pole nii müstiline summa, mida investeerida, isegi kui see kaotaks oma väärtuse kolinal. Kes ei proovi, see ei saagi teada, kas tasus/ei tasunud. Isiklikult ei tahagi siit mingit kasumit tagasi teenida, ongi just for fun projekt, kus saab toimetada.

 

Antud leedukas kes on omanik, ostis selle foorumi ning ühe foorumi Amichie käest pea aasta tagasi suurema hinnaga, kindlustades sellega oma RWT positsiooni turul, ning Tema on ammu seda öelnud, et oma rahad tagasi teeninud, ning ei näe enam ammu mõtet Vahvel.net alles hoida. ( Kuna Ta ei tegele siin aktiivselt )

Ning lõpetuseks, kui reaalselt ostu soovi kellegil poleks, või nagu mõistame, ehk siis "minul" siis ma ei läheks mütsiga lööma, jutuga "Tahaks osta, aga pole raha ja ei saa". Kui Sina oled harjunud või keegi teine sihukesi lükkeid tegema, siis niimoodi ei taha lõpuks keegi Sinuga tegemist teha.

 

Btw, kui väga tahaks oma raha tagasi saada, mis ma siia "investeerin" selle foorumi ostmisega, siis tegeleda aktiivselt RSGP Ostu/müügiga, teenib selle summa väga kähku tagasi, aga momendil ei näe mõtet rabeleda, kuna muud tegemised sööksid selle aja ära, et koguaeg Skypes istuda. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
you are next lad

Sign me up too!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
endiselt ootan seda nime, kes puhub foorumisse elu sisse .:'(

 

Ma usun, et ma ei hakka momendil seda avalikustama, kõik omalajal, kuid võin Sulle mujal kirjutada ( Facebookis ).

Ning kas suudab/ei suuda elu sisse puhuda, seda ole näha:)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma usun, et ma ei hakka momendil seda avalikustama, kõik omalajal, kuid võin Sulle mujal kirjutada ( Facebookis ).

Ning kas suudab/ei suuda elu sisse puhuda, seda ole näha:)

 

kirjuta jah facebooki, oleks hea teada :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

helo gais


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi telefoni tahab osta? iphone 6

kukkus maha täna ja ekraan katki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.