Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Manwithsaw

Liikmed
 • Postituste kogus

  1 662
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevad

  2
 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  357 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Manwithsaw viimati võitis päeva 10. märts 2020

Manwithsaw'l oli kõige rohkem reaktsioone saanud postitus

Reputatsioon

16 Good

2 Jälgijat

info Manwithsaw'i kohta

 • Teised grupid VIP
 • Aste
  VIP
 • Sünnipäev 12.05.1993

Isiklik info

 • Asukoht
  Rakvere

Viimased profiili külastajad

29 518 profiili vaatamist
 1. OSTAN KUNI 100M - 1B - 0,14€/M, VÄIKSEM KOGUS 0,13€/M Skype: Manwithsaw
 2. Isiklikult arvan kahte asja. 1. Kas asi on väga ülepaisutatud 2. Lihtsalt me ei tea piisavalt palju ja see mida avalikus meile räägib on vale. Miks ? Kas asi on ülepaisutatud, nähakse tonti seal kus tonti pole, sest tegelikult "ametliku" andmete järgi on suremus väike väike, milleks nii kõva paanikat teha kui Eestis ainult 27 nakatunud inimest ja maailmas on samamoodi suhteliselt vähe neid? Teine variant on see, et meile ei räägita õigeid numbreid ja nakatunuid on maailmas kordades rohkem, ka eestis ja suremus on tunduvalt suurem. Mätsitakse kinni, et inimesi mitte paanika ajada ja ilustatakse numbreid. Kõlab uskumatult, aga samas nagu Eestis, milleks nii hullult kõik asjad sulgeda, kui nii vähe inimesi on nakatunud ja ta pole tegelikult nii hull haigus ? See mis toimub on juba hullumaja ja mõelge kui inimesed saaksid teada reaalsetest numbritest, mis paanika siis lahti läheks ? Mõelge kas enne on mingi gripi/viiruse pärast selliseid asju tehtud, kui teadaolevalt on nakatunuid nii vähe ? Mitte kunagi pole sellist asja olnud. Praegu "27" nakatunud inimesega minnakse lolliks, ning vägisi hakka või uskuma, et see number on tunduvalt suurem.
 3. Kahjuks ei usu, et eriliselt palju langeb. Meil on alati nii olnud, et kui maailmaturul hind langeb siis meie ärimeestel on tohutud varud ostetud kalli hinnaga ja pole võimalik langetada ning kui hind maailmaturul tõuseb siis on järgmine päev meil hind laes, kuna varud said just läbi ja "pidid" kalli hinnaga sisse ostma. Samamoodi Eesti on ainuke riik kus "tihe konkurents" ajab hinnad nii üles. No tahaks odavalt müüa aga konkurents on nii tohutu ja pole lihtsalt võimalik hinda langetada.... Samas nad teavad, et mis meil ikka teha, vingume aga ikkagi ostame.
 4. Sama nagu alati - nautida elu ja mitte mõelda igasugusele rämpsule.
 5. Katsetasin teist korda uut mänguasja mille alles ostsin. Alla tegin 50kg x10, 60kg x5 65kg x5 72kg x1 ja proovisin 80kg. Ütleme nii, et võistlusel see poleks ära fikseeritud, kuna pole selline sooritus nagu võiks, endal tegi vähemalt tuju heaks, sest põhimõtteliselt teist korda tegin selle hantliga ja sain 80kg peaaegu üles, ainult fikseerimise taha jäi asi. video-1582278465.mp4
 6. Eile õhtul sai 200kg täiskükki(Mitte need poolikud kükid mida enamus armastavad teha ) proovida palju korduseid tuleb. 7 kordust suutsin teha, siis oli hapnik nii kinni, et pilt virvendas ees, jalas oli jõudu veel väga palju üle aga lihtsalt võhma ei jätkunud. - Loo moraal, ikka rohkem kardiot tegema. Tegemisel ei kasutanud põlvesidemeid, ainult vööd. Eks hiljem vaatan, kui tuli mõistlik video siis lisan üles. Keegi siit veel aktiivselt käib saalis ?
 7. Saalis palju selliseid mehi kes rohkem teevad trenni oma sõrmadele ja suule. Päris mitmele öelnud ka, hõivavad mingi pingi ja siis hakkavad sõrmi telefonis treenima.
 8. Et, teema täitsa välja ei sureks, lisan ühe video. Mitte midagi erilist, biitsepsi treeningu lõpus mõtlesin proovida Rammumehe palgiga biitsa teha. Antud videol kehakaal 137kg Biits.mp4
 9. Paar päeva tagasi, peale kükki kerge jalapress. 560kg x15.
 10. Jep, nii see on, see kõik müüb. Samas inimesed ei õpi, kui palju on eelnevalt meil neid surmavaid viiruseid "olnud", kohe tuleb ja tapab ning vaktsiinid müüakse tundidega läbi ja lõpuks tuleb välja "oih, näed ei jõudnud kohale"
 11. https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=88808713 Faktid pole kindlad, kohe tehakse uudis, inimesed jooksevad pöörde ja paanitsevad et viirus kohal ja siis tuleb välja, et tegelikult olid nad terved. Milleks külvata paanikat kui pole veel kindel?
 12. Mulle meeldib vaadata kuidas inimesed kaotavad mõistuse ja päevast päeva muud enam ei loegi, lihtsalt kütetakse inimesed üles, tulevad vaktsiinid ja hea neile pähe määrida, win win olukord ning jälle mõni mees saab lollide arvelt rikkaks.
 13. Tema jah. Tartus üksjagu rammumehi, usun, et kui piisavalt otsida siis leiab kindlasti mõne kes nõus soovitusi jagama.
 14. Rakvere Hcgymis on üks mees kes õpetab, oli kunagi ise ka rammumees. 25€/tund võtab võõrastelt ja teeb ikka väga head tööd. Ise teen kõik trennid, 3-4x nädalas ainult tema käe all, mitte üksina ning nii tagan selle, et protsess on kiire ja tehnika on õige, mitte ei vehi tühja. Kus kandis ise elad ?
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.