Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Saemees ikka surub :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt nagu mõned klounid siin. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saan aru, et teema läheb hinge jne aga kusagilt läheb piir ka? või sinu jaoks mitte?

 

Aga sinul ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Umm, mis mina siia hetkel puutun?

 

Kui sa siia ei puutu, siis mis sa seletad siin vahel ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uhm...kas mul pole siis lubatud siia postitada?

 

Võta selle saega vähe rahulikumalt, eks.

 

Täpselt, võta järgmine kord uus nali, antud sae teema on ammu maha käinud nali, googelda kasvõi, kui oma ajust pole kasu. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ära peksa kelbast. Mine välja, tundub, et sa pole nii mõnigi päev väljas käinud. Pead suurt sõjaplaani, kuidas kõigile ära panna :D

 

Tundub, et Sina peaksid välja minema ja ennast tuulutama. Fantaasia on sul väga elav "Sõjaplaani", kui Sa tahad kõigile ära panna, või mõnele nagu momendil tundub, siis ära arva, et teistel sama igav ja tegelevad samasuguste asjadega nagu Sina.

Ole nüüd nii tubli, võta üks Xanax sisse ja mine magama ära, homme koolipäev.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei oskagi midagi enam öelda. Ega vist ei taha ka, ei hakka nii madalale laskuma.

 

Tavaliselt need "ei taha midagi öelda ega nii madalale laskuda" on lihtsalt oma naljadega tupikus. Ära alusta seda mida ei suuda lõpuni viia, oled sihukest asja kuulnud ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pole millegagi alustanud, ma soovitasin sul suu kinni hoida.

 

Saan aru, et teema läheb hinge jne aga kusagilt läheb piir ka? või sinu jaoks mitte?

 

Igaks juhuks, kui meelest juba läinud.

And once again, vahelduseks võiksid suu kinni panna, näeksid vähe targem välja.

 

 

Lihtsalt see, et vabateemas tekib mingi "diskussioon", mida võib nimetada ka tuimaks üksteise kallal nokkimiseks/ära panemiseks, pole vist päris selle teema eesmärk. Vähemalt nii arvan mina. Päris tõsiselt, sa ei jäta mulle täie mõistuse juures oleva inimese muljet.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma pole millegagi alustanud, ma soovitasin sul suu kinni hoida.

 

 

 

Igaks juhuks, kui meelest juba läinud.

And once again, vahelduseks võiksid suu kinni panna, näeksid vähe targem välja.

 

 

Lihtsalt see, et vabateemas tekib mingi "diskussioon", mida võib nimetada ka tuimaks üksteise kallal nokkimiseks/ära panemiseks, pole vist päris selle teema eesmärk. Vähemalt nii arvan mina. Päris tõsiselt, sa ei jäta mulle täie mõistuse juures oleva inimese muljet.

 

Ma räägin ära alusta asja mida sa ei suuda lõpetada " ehk siis sinu naljakad naljad".

Aga kui Sa väidad, et ära panemine/nokkimine ei sobi siia, siis miks Sa ammu pole vait jäänud, vaid siiani tuled selle provokatsiooniga kaasa? See näitab Sinu nõrkust ja seda, et Sa ei suuda EI öelda, proovid koguaeg ära panna, mis Sul kahjuks välja ei tule.

Samad soovitused, ole vait, näed targem välja.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naeruväärne.

 

Mida sa hüppad ja kardad siin? Mis su eesmärk on, mida sa siin saavutada tahad?

 

http://2.bp.blogspot.com/-OJSVNTXSUPw/UoqIF2VTVXI/AAAAAAAAPD4/smFqsGsF-pI/s1600/internet-reality.gif

 

^pretty much.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Naeruväärne.

 

Midagi öelda ei ole, aga tahaks öelda. Ära allu provokatsioonidele, kui Sinu jaoks jätab see mulje, et inimene pole täie mõistuse juures, siis palun, võid ise ka selle teema lõpetada? Las ma olen siis nii loll ja mölisen siin ? :D

 

Ma ei hüppa ega "karda" siin. :D

Minu eesmärk ongi see, et Sind kaasa tuua selle provokatsiooniga, ning sellega tõestada, et Sa ei suuda isegi järgi anda, või ma eksin? Mängi inimese psüühikaga, siis näed kes on inimene.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma pole millegagi alustanud, ma soovitasin sul suu kinni hoida.

 

 

 

Igaks juhuks, kui meelest juba läinud.

And once again, vahelduseks võiksid suu kinni panna, näeksid vähe targem välja.

 

 

Lihtsalt see, et vabateemas tekib mingi "diskussioon", mida võib nimetada ka tuimaks üksteise kallal nokkimiseks/ära panemiseks, pole vist päris selle teema eesmärk. Vähemalt nii arvan mina. Päris tõsiselt, sa ei jäta mulle täie mõistuse juures oleva inimese muljet.

 

aga seleta lahti mis on "Vabateema" põhimõte? Vabateemas võib minu arvates ükskõik mis teemast rääkida.Ning see, et siin käib nn ärapanemine see ainult lisab natukene vürtsi foorumi ellu. Ise lasid ka ennem postcounti korralikult.

 

väikene arvamus siia.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

//kristjan's turn

*eats popcorn*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ausalt, kui see vennike peaks vahvli ostma siis hakkab üks jube-jube elu siin...

 

 

Kellel hakkab, kellel mitte. Sellel on jube elu, kes üritab olla see kes Ta pole, oled Sina normaalne, ollakse Sinu vastu normaalne. Oled kuulnud sihukest asja?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma asjast õigesti aru saan oled juba ostus kindel ning proovid end lihtsalt maksma panna, teades, et sinuga otseselt midagi juhtuda ei saa?

 

 

Popcorni pole vaja vast tuua, võite lihtsalt kõhutäie naerda, kuidas inimene end lolliks teeb.

 

Ning @HoW

 

Kas siin siis ei võiks niisama juttu rääkida? Muidugi erinevad vaidlused lisavad vürtsi ja on huvitav jälgida, kuid kas selleks peab olema just vabateema :D Ega ma mingi ilmatark pole, lihtsalt arvamus. Seda vist hetkel võib avaldada, varsti siin foorumis sõnavabadus läinud :D

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma asjast õigesti aru saan oled juba ostus kindel ning proovid end lihtsalt maksma panna, teades, et sinuga otseselt midagi juhtuda ei saa?

 

 

Popcorni pole vaja vast tuua, võite lihtsalt kõhutäie naerda, kuidas inimene end lolliks teeb.

 

Ei, ostus olen kindel, omanikuga juba pikalt saanud suhelda, aga nagu mõistate, siis kõik ei käi kohe ja nüüd. Eriti kui Vahvel.net ostetakse firmale.

Ma ei proovi ennast maksma panna, ma ei näe selles mõtet, ega vajadust. See ei anna mulle midagi, see on internet ja siin ei pea ennast tõestama mitte kellegile. Loeb see kes Sa oled reaalses elus ja kuidas seal toimid. Just for fun.

Btw, Popcorni tahtsid sina alguses tuua, aga see nali ei läinud nii nagu vaja.

 

Btw, ning neile kes arvavad, et peale ostu lähevad asjad käest, siis EI.

Kõik jääb nii nagu momendil on, kõik juhtkonnad ja tegelased, mina muutma ei hakka mitte midagi, ka mitte enda staatust. Aga Vahvlis hakkavad huvitavad asjad toimuma, ehk siis selles mõttes, et plaan on panna üks väga tuntud vahvli inimene, kes on algusest peale siin tegutsenud, toimetama, kes hakkab siin teatud asjadega tegelema, et puhuda vahvlile elu sisse.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.