Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
see oli 4g ruuteri nett muidu :D

 

4G ongi mobiilne :D

Lani tehtakse ikka kablaga, mitte mobiilsega. Kui 4 matsi ühe mobiilse jura taga kinni on, siis on maht kiiresti tühi ja kiirus ka absurdne.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaesed politseinikud Pirita-Viimsi vahel. Täna igal pool linnas puhumisreidid, nii kui Viimsis ära puhusin, kohe hakkas paduvihma sadama. Nii tunnen kaasa, jõuludel tööl ja sellise ebameeldiva ilmaga ka veel.

Häid pühi teile!


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna ikka politseinike väga palju väljas, peab liikluseeskirju korralikult jälgima :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis arvate, kas osta juhtmega hiir või juhtmevaba? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ise olen juhtmevaba kaua aega kasutanud. Pole sellel viga midagi, kui juhtmed ei ulatu arvutini, siis kärab kah.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
juhtmega, kordades töökindlam ja peab kauem vastu.

No oleneb ikkagi konkreetsest hiirest. Mingid odavad junnid ehk tõesti annavad kiirelt otsad. Endal siiani olnud Logitechi erinevates hinnaklassides hiired.

Ise olen juba päris pikemat aega juhtmega klaviatuurist ja hiirest loobunud, kuna leiab sama häid (jah, vb küll kokkuvõttes natuke kallim) juhtmevabu tooteid.

 

M510 - pigem ei soovitaks. Tundub vist mingi tüüpviga, et hakkab topeltklõpse tegema ning rulliku "klikk" nö väsib ära. 2 korda pidin Logitechi kaudu hiire ära vahetama.

 

M705 - praegune hiir. Töötab väga hästi, ühtegi viga pole esinenud. Ka teistelt kasutajatelt ainult positiivset kuulnud. Samuti kordades mugavam käes hoida kui nt M510-t. Kusjuures, patareid peavad neil Mxxx hiirtel vastu mitu aastat. Logitech lubab 3 aastat, hetkel mul läheb poolteist aastat aktiivset kasutamist ilma patareide vahetamise.

Kasutan seda hiirt ka mängimiseks.

 

Performance MX - väga mugav hiir. Ainuke miinus võrreldes nt Mxxx hiirtega, et aku ei püsi nii kaua. Peab ikka nädal-kahe tagant laadima, oleneb muidugi kasutamisest. Ilmselt hea variant mänguritele.

 

Logitechi puhul meeldib ka nende support. Kui mingi viga tekib, võtad otse Logitechiga ühendust ja saadavad sulle sama uue toote.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
No oleneb ikkagi konkreetsest hiirest. Mingid odavad junnid ehk tõesti annavad kiirelt otsad. Endal siiani olnud Logitechi erinevates hinnaklassides hiired.

Ise olen juba päris pikemat aega juhtmega klaviatuurist ja hiirest loobunud, kuna leiab sama häid (jah, vb küll kokkuvõttes natuke kallim) juhtmevabu tooteid.

 

M510 - pigem ei soovitaks. Tundub vist mingi tüüpviga, et hakkab topeltklõpse tegema ning rulliku "klikk" nö väsib ära. 2 korda pidin Logitechi kaudu hiire ära vahetama.

 

M705 - praegune hiir. Töötab väga hästi, ühtegi viga pole esinenud. Ka teistelt kasutajatelt ainult positiivset kuulnud. Samuti kordades mugavam käes hoida kui nt M510-t. Kusjuures, patareid peavad neil Mxxx hiirtel vastu mitu aastat. Logitech lubab 3 aastat, hetkel mul läheb poolteist aastat aktiivset kasutamist ilma patareide vahetamise.

Kasutan seda hiirt ka mängimiseks.

 

Performance MX - väga mugav hiir. Ainuke miinus võrreldes nt Mxxx hiirtega, et aku ei püsi nii kaua. Peab ikka nädal-kahe tagant laadima, oleneb muidugi kasutamisest. Ilmselt hea variant mänguritele.

 

Logitechi puhul meeldib ka nende support. Kui mingi viga tekib, võtad otse Logitechiga ühendust ja saadavad sulle sama uue toote.

 

Vapsee hästi tunned oma hiiri :D

Ma tavaliselt võtan kusagilt Prismast või Rimist kõige odavama Logitechi juhtmega hiire, maksab 5 euri ja kestab mitu aastat.

Hetkel Logitech M90.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vapsee hästi tunned oma hiiri :D

Ma tavaliselt võtan kusagilt Prismast või Rimist kõige odavama Logitechi juhtmega hiire, maksab 5 euri ja kestab mitu aastat.

Hetkel Logitech M90.

Sama :D


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hello people!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
wut, lund sadas paari sentimeetri jagu ^.^

 

Lumi on seadusevastane, ei soovi seda jura üldse!!! :D yeah I HATE!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on reklaam, adblock neid ära ei tõrju. Ignoreeri neid, saad küll sealt tasuta filme vaadata.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.