Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ei olnud, ta ootas kindlasti kauem. Mine nüüd Skype ja suhtle Olegiga, selle ajaga mis sa siin minuga vaielnud oled, oleksid saanud ammu Olegiga asjad ehk korda?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin ka siis kasutaja... igatahes pikk jutt lühidalt, klassivend oli postitanud minu eest kuulutuse, et ma OSRS GP müün, selline tegelane nimega "Loom" lisas mind Skypes, rääkisime juttu, esimesel päeval ma talle kohe ei müünud kuna flippisin GEs raha juurde, üks või kaks päeva hiljem kirjutas ta mulle seal uuesti ja küsis kas nüüd on müüa, siis oli mul raha koos, leppisime kokku w329 GE väravate ees, enne seda olime Skypes lambikaid teemasid rääkinud, nagu see mis ise lugenud olete, et rääkis oma bemmis ja bändist ja mida iganes... rääkisime igatahes erinevatel teemadel ja mul läks täiesti meelest ära, et küsida talt, mis pank tal on, alles peale seda kui raha olin talle üle andnud, refreshisin panga kodulehekülge pidevalt oodates kuni raha ilmub, kokku küsisin talt vist 2-3 korda, et millal raha tuleb, ajavahedega 10-15 min, lõpuks läks asi kahtlaseks, siis ta oli mulle juba rääkinud, et mitte TEMA, vaid tema VEND kannab mull raha üle, siis küsis mis pank mul on, kuna see võttis kaua aega, ma vastasin SWED pank, siis ta ütles "ow, fuck :D SEB" sain kohe aru, et asi on persses, olengi scämmitud, putsis, mis nüüd? küsisin talt, kas scämmis, mille peale ta vastas "ole maru rahulik, homme jõuab see raha kohale" küsisin mis kell ja ta ütles 7-8-9 hommikul, järgmine päev vaatasin mingi kella 3-st päeval kuni kella 10-ni õhtul pidevalt, kus raha on, raha ei tulnudki, tehingu päeval viimastel kirjavahetustel ütlesin talle, et siis homme suhtleb, millele ta vastas "teeme nii" kas te arvate, et ta ilmus järgmisel päeval Skypesse? siin pole vastustel valikutki, ta ei tulnud, ja siiamaani, tänase päevani, ei ole ta Skypes sisse loginud, ilmselt blokkis mu seal ära ja samuti tegi ta ka Facebookis, kuna otsingumootoris andis tema profiili, mida Facebook enam ei anna, kui teda nimepidi otsin.

Muudetud liikme zaro'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ruuni oskab mängida, konto oskab teha, skype konto oskab teha, vahvlisse mitte. OK


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ruuni oskab mängida, konto oskab teha, skype konto oskab teha, vahvlisse mitte. OK

 

Kas keegi ütles, et ei oska vahvli teha kontot? OK

Lihtsalt Tal polnud kontot ja polnud vajadust kuna eelmised tehingud tegi samamoodi, et klassivend postitas ja siis lisati teda. Lihtsalt Tal polnud aega, et teha kontot ja siin kohe teema teha, ning mina aitasin. On veel midagi, OK?

Ära oleta asju ja kirjuta siia, OK?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oi kui kurb "Loom", teema kustutatud, mõtlesid, et mätsin kinni, et paari päevaga üle tuli? Või jällegi jooksid asjad kokku ja läks 3 nädalat aega:)

Genius15 - Vahel veab, saad midagi head lugeda.

Igastahes olge tublid ja "Loomaga" tasub ettevaatlik olla.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Iksdee, mees saega on endal kõik puud katki saagind, thanks for the entertainment tho :D Pole ammu vahvlis cat fighti näind. Manwithsaw, puhka närve, vähem ruuni ja rohkem värsket õhku seni kuni ilmad on veel soojad. x)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Netsky - Sa vist proovisid nalja teha? Mine nühi pesulas autosi edasi kui midagi tarka öelda ei oska.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hey-Guys-Itis-an-Internet-Fight.jpg Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

PLZ MORE ACTION

images?q=tbn:ANd9GcTf26ufjH1qROWN1sc-G54aPxwvXmK5zRfK5nfIwgqfRuH_x5YR

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nisuunn.jpg

nisuunn pooldab ka seda "cat fight'i". Respekt nisuunnile.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üle pika aja normi lugemist siit jah :D

 

Mis fight järgmiseks nüüd? Olku käi putsi ja Genius mine silita kassi


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Netsky - Sa vist proovisid nalja teha? Mine nühi pesulas autosi edasi kui midagi tarka öelda ei oska.

 

Ammu juba edasi liikunud, pesula on minevik. :D Ma ei teinud nalja tho, ma olin t6eliselt siiras soovitusega pisut v2rsket 6hku hingata ja puud peas kokku tagasi liimida. Aga kui sa yritasid suruda, siis varsti saad uuesti proovida, toon uue 2ri letti ysna pea. 2kki next time oskad midagi andekamat yelda. ;)

 

 

/E: Sry for the 1337 speak tho, pole Eesti keelset klava siin riigis.

 

Bump. Hakake uuesti nääklema pls.

 

Ole maru rahulik neker. - Su lemmar phrase :D (okei neker oli minu lisatud)

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Üle pika aja normi lugemist siit jah :D

 

Mis fight järgmiseks nüüd? Olku käi putsi ja Genius mine silita kassi

 

ouuuuuuu, ma ei julge midagi vastu kirjutada, siukesed solvanud lendavad :D(YY)

 

Ole maru rahulik neker. - Su lemmar phrase :D (okei neker oli minu lisatud)

 

the infamous "ole maru rahulik" :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ammu juba edasi liikunud, pesula on minevik. :D Ma ei teinud nalja tho, ma olin t6eliselt siiras soovitusega pisut v2rsket 6hku hingata ja puud peas kokku tagasi liimida. Aga kui sa yritasid suruda, siis varsti saad uuesti proovida, toon uue 2ri letti ysna pea. 2kki next time oskad midagi andekamat yelda. ;)

 

 

Eks minevik ole sellepärast, et miinus hakkas kõvasti peale suruma. Selle jaoks on inforegister Kristjan.

Usun, et värsket õhku peab siin mõni teine mees hingama, sa ei ole lahe, ausalt ka. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

20 eurot maksuametile võlg puhtast pohhuismist xD kõik muu oli minujaoks profit :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.