Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kuule tont katsu talitseda ennast nüüd. Suudad tohutult palju ikka ila suust välja ajada ilma, et sa midagi teaks. Mõttetu tattnokk oled.

 

 

Erinevalt sinust ma pole tattnokk. Mine armasta oma autosi rohkem kui naisi, ammu oli näha, et sa oled täielik jorss, tõmba oma BMWle sumpsi ja mine müü oma ront maha, ehk siis saad oma 65m eest 55€ ära maksta.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
*grabs popcorn*

 

Siis pead enamuse popcorni niisama ära sööma, sest siin midagi huvitavat ei tule, kuna "Loom" on tegelane kes räägib ainult "Homme ja homme", peidab ennast "Homme" taha, igakord sama sitane "HOMME". See vend võiks endale "homme" otsa peale teha, mõtleb, et veteran kasutaja ja võib teha mida iganes tahab?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igastahes kirjutasin sulle Facebooki, vaata kasuta "Teised", saame seal edasi suhelda. Lubaja.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mäletan olin tatina perega egiptuses ja kutid olid samas hotellis. Mingi vend oli nii kooma joonud et ei suutnud tobigi suhu panna rääkimata selle tõmbamisest ning märatsemise tõttu visati hotellist välja.. mingi squad on.

 

Mõttetud tolgused muidu jap aga mäletan väga hästi kuidas poisid üritasid alguses endale nime teha ja jagasid keskuste parklates tasuta enda plaate. Gotta respect the grind. Muidu ei koti, ei kuula ja vist punt laiali ka nüüd? See retooriline küsimus, sest ei koti :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht masendav vaadata, kuidas täismehed ei suuda oma asju ajada normaalset...

Asjade selgeks rääkimiseks ei pea 13 aastaste tasemele langema...

 

Asi on selles, et täismehed või mitte. Inimesed on erinevad, ühel on üks temperament, teisel teine. Üks lööb iga asja peale pea norgu, teine mitte.

Ära luba Tsetseenidele seda mida sa ei suuda täita, vastuta oma sõnade eest. Fakt on see, nii asjad ei toimi ja kõik. See mida teised arvavad on jumala pohhui, kas see tekst tundub nagu 13a oma või mitte. Kui Teilt või Teie tuttavalt võetakse 55€eest midagi ära, ma usun, et Te ka ei laseks pead norgu vms?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi on selles, et täismehed või mitte. Inimesed on erinevad, ühel on üks temperament, teisel teine. Üks lööb iga asja peale pea norgu, teine mitte.

Ära luba Tsetseenidele seda mida sa ei suuda täita, vastuta oma sõnade eest. Fakt on see, nii asjad ei toimi ja kõik. See mida teised arvavad on jumala pohhui, kas see tekst tundub nagu 13a oma või mitte. Kui Teilt või Teie tuttavalt võetakse 55€eest midagi ära, ma usun, et Te ka ei laseks pead norgu vms?

Said valesti aru... Ei peagi pead norgu laskma aga saab ka viisakalt inimesele asjad selgeks teha, mitte räusata, et võiks homme omale otsa peale teha


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No aga kui inimene on sihukene kellele ei tee viisakalt selgeks, siis mis ma pean jäämagi paluma? Tänapäeva ühiskonnas sa ei saavuta headusega mitte sittagi, eriti kuskil interneti foorumis.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No aga kui inimene on sihukene kellele ei tee viisakalt selgeks, siis mis ma pean jäämagi paluma? Tänapäeva ühiskonnas sa ei saavuta headusega mitte sittagi, eriti kuskil interneti foorumis.

No nahhui siis vaja foorumis mingit 13 aastase juttu ajada? Sebi kutiga kokkusaamine ja ajage asjad näost näkku selgeks, sest see siin on praegu huumorinurk ja jätab lasteaia taseme mulje...

 

Mõttetud tolgused muidu jap aga mäletan väga hästi kuidas poisid üritasid alguses endale nime teha ja jagasid keskuste parklates tasuta enda plaate. Gotta respect the grind. Muidu ei koti, ei kuula ja vist punt laiali ka nüüd? See retooriline küsimus, sest ei koti :D:D:D

Meh pidid toimetama uue nime all lihtsalt...

Muudetud liikme V2ikeUfo'i poolt

"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No nahhui sa praegu teed, ahh? Mul jumala pohhui mida Sina arvad, kas see jutt on nagu 13/15/20/30 aastase oma. Tõsiselt täiesti pohhui, eks? Ning mis kokkusaamine, sõidan pea 400km edasi-tagasi maha mingi 55€eest? Mõtled ka veidi? Lihtsam on uurida kellega tegu, sest kõik teavad kõikki, eks on lihtne ja loogiline?

 

Mina talle Facebookis kirjutasin, et saaks suhelda, et ei peaks vahvlit kasutama, aga kui ei suudeta vastata, või kui lööb hingamise kinni, siis mina olen süüdi? PRaegu siin teemas saavad enamused teada kes on "Loom" ja väldivad teda edaspidi, mis on ka osaliselt minu eesmärk.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sinu Tuttav sai yle, siis las tuttav sul räägib või oled mingi suuvooder tal v?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinu Tuttav sai yle, siis las tuttav sul räägib või oled mingi suuvooder tal v?

 

Sinu tuttav lasi üle, et tema suuvooder oled ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vabateemas täna 2 lk tehtud. Vapsjeee, see mingi rekord vist üle pika aja? xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üritad muljet jätta siin, et ma ei vastanud sulle Facebookis? Mida sa sellega saavutad? Põhjendasin sulle väga ilusti ära ka miks ma ei raatsi sulle täna numbrit anda, et saaksid vahetpidamata pommitada kõnedega? Sa räägid nagu 15aastane puberteedieas laps kelle silmis on äge mingit häma suust välja ajada. Ütlesin sulle Facebookis, et nii kaua kuni sa ei oska normaalselt rääkida, seni ma ei raiska ka aega sinu peale. Seepeale vastasid "Türa ära klähvi". Teiseks, asi ei puutu sinusse ning mul polegi vaja sinuga midagi rääkida. Punkt. Minu teada rakvere pole 400km kaugusel Pärnust.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

'tont', 'tattnokk'... Päris eeskujulik Loom.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üritad muljet jätta siin, et ma ei vastanud sulle Facebookis? Mida sa sellega saavutad? Põhjendasin sulle väga ilusti ära ka miks ma ei raatsi sulle täna numbrit anda, et saaksid vahetpidamata pommitada kõnedega? Sa räägid nagu 15aastane puberteedieas laps kelle silmis on äge mingit häma suust välja ajada. Ütlesin sulle Facebookis, et nii kaua kuni sa ei oska normaalselt rääkida, seni ma ei raiska ka aega sinu peale. Seepeale vastasid "Türa ära klähvi". Teiseks, asi ei puutu sinusse ning mul polegi vaja sinuga midagi rääkida. Punkt. Minu teada rakvere pole 400km kaugusel Pärnust.

 

 

Ta on eeskujulik kes arvab, et tehingud käivad nii " Ostan midagi, luban teisele mehele, et homme hommikul on raha kohal, ning järgmine päev ütlen: Oih, midagi läks nihu, erinevad asjad jooksid kokku, vabandust, ma varsti maksan", varsti on see probleem lahendatud, kuna momendil suhtlen vahvel.net välismaa omanikuga, ning kui tehing läheb nii nagu vaja, siis üks mees on siit kadunud. Julged teha, julge tunnistada ja maksa oma vigade eest, nagu me kõik.

Teiseks, ma räägin edasi-tagasi otsast, kuskil 400km ligidale tuleb see maa, eks? Sa oled lihtsalt kloun, kes on eeskujulik ja arvab, et võib teha mida iganes, aga varsti ta huiab kedagi teist läbi, siis oi seda vingumist. Ning see puutub minusse, muidu ma ei kirjutaks siin, kui sa midagi ei tea, siis ära parem ava oma suud.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda viimast lauset sa võiks enda peas läbi mõelda ning oma juttu korrigeerida vastavalt sellele mitte oletada midagi. Aga jah suht mõttetu vaielda sinuga. Palju õnne siis, osta ära see foorum, saad oma ego tõsta vms. Ma polegi mitte midagi tagasi ajanudki, mis "julge tunnistada" ila sa ajad? Suhtlen edaspidiselt ainult ohvriga ja mitte sinuga. Nagu sa ütlesid, Eesti on väike, kuulsin juba jutte milline sa oled. Suht kurb, et üritasid ära panna jutuga "Taha saanud, koolis peksa saanud" stiilis. Endale ei jõua kohale, et see mis sinu poolt tuleb on väga labane? Ilmselt mitte. Aga jah, nägemist.

 

Lucky Cat: Rauast närvid ei ole ka igavesed. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda viimast lauset sa võiks enda peas läbi mõelda ning oma juttu korrigeerida vastavalt sellele mitte oletada midagi. Aga jah suht mõttetu vaielda sinuga. Palju õnne siis, osta ära see foorum, saad oma ego tõsta vms. Ma polegi mitte midagi tagasi ajanudki, mis "julge tunnistada" ila sa ajad? Suhtlen edaspidiselt ainult ohvriga ja mitte sinuga. Nagu sa ütlesid, Eesti on väike, kuulsin juba jutte milline sa oled. Suht kurb, et üritasid ära panna jutuga "Taha saanud, koolis peksa saanud" stiilis. Endale ei jõua kohale, et see mis sinu poolt tuleb on väga labane? Ilmselt mitte. Aga jah, nägemist.

 

Lucky Cat: Rauast närvid ei ole ka igavesed. ;)

 

Sa võiksid kõik oma teod peast läbi lasta ja siis midagi öelda. Asi on põhimõttes, juba kunagi oli plaan seda osta, aga siis ei sobinud hind, nüüd on selleks piisav hind ja homme lähme tehnilise poole peale üle. Mitte, et ego tõsta, aga lihtsalt, siis on üks sinusugune tegelane vähem.

Tüüpiline "Alaa kuulsin sinu kohta jutte", sama jutt, et ma olen sinu kohta kuulnud igasuguseid asju, milline tegelane sa oled olnud, kuidas EUs ennast täis pasandasid, me kõik oleme kuulnud erinevaid jutte vms ? Keegi pole siin ära pannud, lihtsalt ma tõestan, et sa oled rott, kurb aga tõsi. Kui sa räägid, et edasi suhtled omanikuga, siis miks ta Skypes blocki all on? Mine logi skype ja suhtle temaga, mina näiteks temaga momendil suhtlen, tema teeb ka kohe kasutaja siia foorumi, et kaasa rääkida + sulle negatiivne tehing panna, kuna tema tegi sinuga tehingu.

 

Seda jama poleks olnud, kui sa oleks temaga koha suhelnud, talle öelnud, et sorry, ma moment ei saa maksta, maksan nädala pärast. Aga sa kadusid ja siiani oled olnud kadunud, temal pole kontot ja tahtis, et ma teema teeks, et teised saaksid teada, milline mees sa oled. Ma usun, et ma täitsin oma eesmärki, vähemalt nüüd paljud teavad.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jajah. Nagu räägid, et ma olen paandunud pettur? Ühe probleemi pärast? Maga kaineks end. Ta ei ole blocki all, mul ei ole võimalust Skype minna lihtsalt praegu. Hale oled, face it. Teeb uue kasutaja, ehk siis topeltkonto? Why not.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas mitte 1-2 nädalat tagasi polnud samamoodi probleem, kus mees ootas 1-2 kuud oma raha? Lõpuks peale teema tegemist + paljusi lubamisi sai raha kätte? Mis see siis oli? Ka juhus, et erinevad asjad sattusid kokku? Mina kaineks magama ei pea, sa tahad väita, et siiani pole saanud Skype minna? Ise ka usud? Kui sa oled kellegile võlgu, siis sa leiad võimaluse, et Skype minna, sul on tema nimi teada, kirjuta siis Facebookis? Aga sul polnud huvi, sest sa teadsid, et tal pole vahvlit ja huiad läbi aga näed, ei vedanud. Nüüd on tagajärjed käes, ning asi läheb lõpuni välja, loodan, et see viimane 65m oli magus amps. Uue kasutaja teeb see keda sina üle lasid, seda on ka kerge kontrollida, et pole minu topeltkonto.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore on ju 75% juttu juurde panna. 1-2kuud.. irw... Kus ma talt siis üldse mille sain osta kui tal vahvlit pole? Devil vms ta see konto oli.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kuskil 1 kuu ootas ta kindlalt. See, et teemat enam pole, ei tähenda, et googles ei leiaks, lihtsalt sa pead olema admin, et arhiivi vaadata, tead seda? Seal kõik kirjas.

Nagu ma teemas kirjutasin, aga tundub, et sa ei suuda lugeda, oli selgelt kirjas: Devil postitas, et müüa 60m kus oli ta tuttav Skype, keda sina üle lasid, selle kaudu sina lisasid.

Või pean veel 5x kirjutama, enne kui sulle hakkab midagi kohale jõudma? Ära tule nüüd ütlema, et sa pole teinud, sinu tekst mis Skypes rääkisite Olegiga, on selgelt näha, et see oled sina, ning eelnevad kirjavahetused + siin oled kirjutanud, et sa räägid omanikuga ja tegeled sellega, ehk siis sa oled ise välja rääkinud, et oled 55€ talle võlgu. Lihtne ja loogiline, eks?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Appi kui debiilset juttu sa ajad. Eelmisel vennal Reedel pidi tulema ülekanne, tuli Esmaspäeval.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.