Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

VIP
Kuule tee endale kogu taust selgeks kõigepealt. Asi oli nimelt nii, et Gruusia osa mida kutsutakse Lõuna-Osseetiaks ja kus elab suur osa osseete (kes said umbes kuu aega tagasi omale vene passid ehk said vene kodanikeks) on pikemat aega nõudnud omale vabadust ja on täielikult toetatud Venemaa poolt. Sealsed separistid (mässajad), kes ei tunnusta riigivõimu ründasid Gruusia külasid ning ainuke tegutsemisviis grusiinidel oli oma riiki kaitsta ning rünnati Lõuna-Osseetia pealinna. Seepeale tuli Venemaa kohe appi oma "kodanikele", hakates ründama Gruusia linnu/külasid.

 

noh...ikkagi mehi tapeti seal 1500 meest vist kui ma m2letan


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule tee endale kogu taust selgeks kõigepealt. Asi oli nimelt nii, et Gruusia osa mida kutsutakse Lõuna-Osseetiaks ja kus elab suur osa osseete (kes said umbes kuu aega tagasi omale vene passid ehk said vene kodanikeks) on pikemat aega nõudnud omale vabadust ja on täielikult toetatud Venemaa poolt. Sealsed separistid (mässajad), kes ei tunnusta riigivõimu ründasid Gruusia külasid ning ainuke tegutsemisviis grusiinidel oli oma riiki kaitsta ning rünnati Lõuna-Osseetia pealinna. Seepeale tuli Venemaa kohe appi oma "kodanikele", hakates ründama Gruusia linnu/külasid.

 

palju õnne, see on juba mingi... 10s versioon sõja algusest :D

vähemalt see on veits realistlikum kui teised.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.postimees.ee/?id=25809

eestlased on ikka lollid

tahavad just rohkem et venemaa peaks rohkem viha meie peale

 

ongi :D ja siis pannakse uudistesse yles ja igalepoole ka veel :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
noh...ikkagi mehi tapeti seal 1500 meest vist kui ma m2letan

 

Ehk siis sinu loogika järgi kui Eestis korduks sama tsenaarium ja näiteks Ida-Virumaa hakkab nõudma vabadust (või kuulumist Venemaa alla) ja mässajad ründavad Eesti linnu, peaksime meie laksma neil seda teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.postimees.ee/?id=25809

eestlased on ikka lollid

tahavad just rohkem et venemaa peaks rohkem viha meie peale

 

sitt lükke jah,

eestlased ju ise otseses mõttes norivad preagu tüli. isegi mitte valitsus, vaid praktiliselt iga teine eesti kodanik üritab tüli venemaaga norida.

ja siis kui see tüli lõpuks tuleb, kes on süüdi? venemaa ikka.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ehk siis sinu loogika järgi kui Eestis korduks sama tsenaarium ja näiteks Ida-Virumaa hakkab nõudma vabadust (või kuulumist Venemaa alla) ja mässajad ründavad Eesti linnu, peaksime meie laksma neil seda teha?

 

Ma pole midagi sellist 6elnud, k ? mai tea t2pselt mis seal juhtus...ma tean ainult seda et georgia tappis vene kodanikke ja nyyd venelased maksavad k2tte...See sinu pikk tekst mis sa kirjutasin see v6ib 6ige olla.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jep...mai sa aru kuidas inimesed saavad tappa suvakaid ja mingeid v2ikseid lapsi kes t2navapeal m2ngivad...lihtsalt l2hevad h2vitavad neil kodu 2ra :( sitaks kahju ikka


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühe Gruusia jõustruktuuridest pärit allika teatel õhkisid Gruusia väed täna õhtul Roki tunneli, mille kaudu lahingutegevuse piirkonda Tshinvali ümbruses toimetati elavjõudu ja lahingutehnikat.

 

Uudisteagentuuri korrespondendiga vestelnud Gruusia siseministeeriumi analüütikaosakonna ülem Šotha Utiašvili ei kinnitanud seda teadet, kuid ei lükanud seda ka ümber, teatas NewsGeorgia.ru ERRi vahendusel.

 

 

 

Gruusia lahkus ka olümpiamängudelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ?

 

 

Jaa...leppigu 2ra.Keegi leiab hea s6ja video youtubest siis pangu siia...eks :) ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ? emme miks sa võileiba ei söö ?

 

 

Jaa...leppigu 2ra.Keegi leiab hea s6ja video youtubest siis pangu siia...eks :) ?

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Las põrkavad seal, mis see meie asi tegelt ju.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eino jah, suht kellad :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ameerika Ühendriigid nõuavad Venemaalt oma vägede kohest välja viimist Gruusiast ning õhurünnakute lõpetamist.

 

 

«Me pöördume Venemaa poole nõudmisega koheselt lõpetada õhu- ja raketirünnakud Gruusia territooriumil, austada Gruusia piire ja viia välja kõik maaväe üksused,» teatas riigisekretär Condoleezza Rice eile õhtul, vahendas Reuters.

 

«Me mõistame hukka Venemaa sõjalise tegevuse Gruusias. Venemaa ei austa Gruusia suveräänsust ning territoriaalset terviklikkust,» ütles USA suuraadik Zalmay Khalilzad ÜRO Julgeolekunõukogu istungil.

 

Riigisekretäri abi John Negroponte kohtus Washingtonis ka Venemaa suursaadiku Aleksander Dartšijeviga ning edastas USA seisukoha.

 

Negroponte esitas Venemaa saadikule nõudmise lõpetada õhurünnakud, mis ohustavad kohalikke tsiviilelanikke.

 

Omg, kui Venemaa oma põikpäisusega USA-le ka "ei" ütleb, ongi kolmas ilmasõda lahti..

 

Ma ei saa aru nendest lihtsalt..

 

Aga tegelt tahaks teemaga kurssi viia ennast nüüd.. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omg .russid mingu sibulapõllule tagasi nahhui . Gruusiale edu . ja pealegi . Eesti vallutamine oleks neile käkitegu ma arvan . aga siis neil endal ei veaks lihtsalt vot . kuna ikkagist NATO liige Eesti ja meil on leping et meid kaitsetakse . :) . aga noh . venelased on kord juba retarded ja jäävad ka selleks terve aja . põhimõtteliselt . kui seda sõda seal ei lõpetata KOHE JA PRAEGU . siis on karta kõige hullemat . sest venemaa ei piirdu aint Gruusiaga . vaid ründab ka juba teisi riike ja linnu .

Bush ka ütles ju et 3 maailmasõda tuleb vahemikus 2008 - 2014 . tuleks see venemaa ära isoleerida kogu ülejäänd maailmast . las istub seal oma gaasiga kus kurat .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aasta aega tagasi oli raadios värk , et 1 mees ennustas, et Venemaa läheb Gruusiale peale ja sellesse sekkub vell Hiina...

kui hiina sellesse sekkuks oleks asi sõnaotseselt perses(vabańdust väljenduse pärast) ,kuna seal on maailma suurim sõjavägi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Antiviirusel on õigus .D: Muidu . Hiinlastel ja Venelased ületavad kahekesti oma sõjaväega maailma ülejäänd sõjategevust 10 kordselt . ja btw . Hiinlastel ei ole Venelastega nii head suhted midagi . kuna Venemaa tahtis ka tungida Hiinasse et nende maa seal vms pada ajasid nad . peaaegu oleks seal sõjaks läind :D

 

http://www.epl.ee/artikkel/438038 lugege neid parem :)

http://www.ekspress.ee/2008/08/09/valisuudised/3840-kreml-ryndas-gruusiat-pekingiga-arvestades

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

häääh te arvate ,et russia tuli niisama kallale ?: D Esimene hakkas ründama Gruusia sellepärast ,et tahtis endale saada midagi seal :D . Gruusia pommitas seal 24H ja siis tulid venelased ja hakkasid neid seal ära aiama ja nüüd nad on juba Gruusias .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
N2pits ma ei saa pihta miks Gruusia ründab Venelasi ?

 

Tegelikult on nii, et Venemaa otsib igasuguseid väikseid põhjusi miks peale minna mõnele riigile.

 

Venelaste arust läksid nad Gruusiasse omi venelasi päästma ja kaitsma, aga tegelikult hävitavad tervet Gruusiat, alguses oli jutt ainult yhe linna pärast, nyyd juba pmst. tervet Gruusiat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.