Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

VIP

Ja vaadake, kui suure häda juba neile selle pronkssõduri eemaldamine oli.

 

See polnud neile pmst. midagi, nad lihtsalt otsisid vabandust. :%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
N2pits ma ei saa pihta miks Gruusia ründab Venelasi ?

 

Vean kihla, et sa oled venelane/vene rahvusest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tseazy saad aru kui venelastel tapeti umbes 1600 inimesi ja miks see peaks seda peaks niisama ära unustama ja alustas selle sõda Gruusia ja tema lubas ,et ta ei ründa enne ölumpia võistluste avamist ,aga ta ei pidanud oma sõna ja hakkas ründama ja tapma inimesi . Ja siis Venemaa üritas rääkida Gruusiaga jne ,aga nad ei tahtnud . Gruusia president ka suht valetab . Ütles ,et Venelased ründasid esimesed . N2pits sa oled ise mingi idioot .

Ma pole rassist :( .

 

// sorri kirja vigade eest :O .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dnkal suht 6igus.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga tegelikult on Venemaal plaan pmst. kõik naaber-riigid ära vallutada. (Läti, Leedu, Eesti, Gruusia, Soome).

 

Ma ei tea, kuskil oli täna postimehes artikkel, kus oli märgitud need maa-alad Venemaa omaks tulevikus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga tegelikult on Venemaal plaan pmst. kõik naaber-riigid ära vallutada. (Läti, Leedu, Eesti, Gruusia, Soome).

 

Ma ei tea, kuskil oli täna postimehes artikkel, kus oli märgitud need maa-alad Venemaa omaks tulevikus.

 

Ma usun et see plaan just läbi ei läheks...

Eesti on Euroopa Liidus ja NATOs...

Selles suhtes oli gruusia venelastel hea valik.

Pole Ei Euro Liidus ega Natos...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan ,et Venemaal see lihtsalt ei tule välja kuna NATO kaitseb meid ftw .

 

Njh..Aga kui ntx. USA aitaks siin meid Venemaa vastu tuleks kolmas Maailmasõda, ja asi läheks päris käest ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njh..Aga kui ntx. USA aitaks siin meid Venemaa vastu tuleks kolmas Maailmasõda, ja asi läheks päris käest ära.

 

Kui usa aitaks meid siis nagu ma loodan et venelased oleksid siin kohal targad ja saaksid aru et neil ei õnnestu siin suht midagi enam korda saata ja annavad alla...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui usa aitaks meid siis nagu ma loodan et venelased oleksid siin kohal targad ja saaksid aru et neil ei õnnestu siin suht midagi enam korda saata ja annavad alla...

 

Venelased ei anna tavaliselt alla endast väiksemale rahvale.

 

See tähendab seda, et nad ei annaks ka iial alla endast 20x väiksemale rahvale-Gruusiale!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Venelased ei anna tavaliselt alla endast väiksemale rahvale.

 

See tähendab seda, et nad ei annaks ka iial alla endast 20x väiksemale rahvale-Gruusiale!

 

Maitea kas asi minus või sa panidgi selle lausega täitsa pange...

 

Juttu oli sellest et Usa Nato ja mingid tüübid on Nende venemaa poolt rünnatute poolt... Toome siin näiteks eesti. Kui venelased ründaksid eestit ja nato ja usa aitaksid meid siis ma usun et venemaa selles olukorras saaks aru et nad ei suuda midagi korda saata ja annavad alla...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tean seda jah, et kui meile peale tullakse, siis tuleb vb. Euroopa liit ja NATO appi, aga sellest ei pruugi midagi välja tulla :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

N2pits kirjuta youtubese Russian weapons okei thänks .

 

Emm sorri ,aga kui venemaa ründab meid siis meid pole 20-30 minutiga its fäntäästik lälälll . Te teadside ,et Eesti on suurem kui Gruusia ,aga Gruusial on rohkem igasuguseid värkeeee :O .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
N2pits kirjuta youtubese Russian weapons okei thänks .

 

Emm sorri ,aga kui venemaa ründab meid siis meid pole 20-30 minutiga its fäntäästik lälälll . Te teadside ,et Eesti on suurem kui Gruusia ,aga Gruusial on rohkem igasuguseid värkeeee :O .

 

Gruusial on meist suurem maatykk, ja neid on 2x rohkem kui meid :P.

:%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nahuj te ajate...meile ei tule keegi peale -.- las nad s6idvad seal lihtsalt...miks nad peaksid nahuj meile peale tulema ? nad ei saa sittagi sellest -.- ainult tekitavad omale sitaks suuri jamasi


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nahuj te ajate...meile ei tule keegi peale -.- las nad s6idvad seal lihtsalt...miks nad peaksid nahuj meile peale tulema ? nad ei saa sittagi sellest -.- ainult tekitavad omale sitaks suuri jamasi

 

Nad võivad vabalt tulla Xd.

 

Nad tahavad suuremat maatykki aina saada.

 

Kunagi kuulus Läti, Leedu, Eesti jne. Venemaale ja nad tahaksid neid tagasi vallutada/saada :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nad võivad vabalt tulla Xd.

 

Nad tahavad suuremat maatykki aina saada.

 

Kunagi kuulus Läti, Leedu, Eesti jne. Venemaale ja nad tahaksid neid tagasi vallutada/saada :P.

 

anname tasuta 2ra :D ytleme et hakkame venelasteks :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
anname tasuta 2ra :D ytleme et hakkame venelasteks :D

 

:D, nii lihtsalt see asi ei käi Xd xD LOLZ. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

USA alustas 2 täiesti põhjuseta sõda Afganistaania ja Iraagi vastu (terrorismi ei saa mingi konkreetse riigi külge siduda), mille aiendiks oli terroristi rünnak, kaksikpilvelõhkujate pihta... Ei tea täpselt, mitu inimest seal hukkus, mingi... 2-3 tuhat?

 

Gruusia otseselt ründas Lõuna Oseetia pealinna, kus hukkus 1.5k Inimest vähemalt, mille seas olid paljud vene kodanikud, ja TE VEEL SIIN MÖLISETE, MIKS NAHHUI VENEMAA SEKKUB?! t*ra VITTU MA LÄHEN VARSTI NÄRVI JUBA.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
USA alustas 2 täiesti põhjuseta sõda Afganistaania ja Iraagi vastu (terrorismi ei saa mingi konkreetse riigi külge siduda), mille aiendiks oli terroristi rünnak, kaksikpilvelõhkujate pihta... Ei tea täpselt, mitu inimest seal hukkus, mingi... 2-3 tuhat?

 

Gruusia otseselt ründas Lõuna Oseetia pealinna, kus hukkus 1.5k Inimest vähemalt, mille seas olid paljud vene kodanikud, ja TE VEEL SIIN MÖLISETE, MIKS NAHHUI VENEMAA SEKKUB?! t*ra VITTU MA LÄHEN VARSTI NÄRVI JUBA.

 

Ongi :D

Venemaa, venemaa..:D:D:D

Ei noh kõik oleks enam vähem ok kui venelased siia ei tuleks.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
USA alustas 2 täiesti põhjuseta sõda Afganistaania ja Iraagi vastu (terrorismi ei saa mingi konkreetse riigi külge siduda), mille aiendiks oli terroristi rünnak, kaksikpilvelõhkujate pihta... Ei tea täpselt, mitu inimest seal hukkus, mingi... 2-3 tuhat?

 

Gruusia otseselt ründas Lõuna Oseetia pealinna, kus hukkus 1.5k Inimest vähemalt, mille seas olid paljud vene kodanikud, ja TE VEEL SIIN MÖLISETE, MIKS NAHHUI VENEMAA SEKKUB?! t*ra VITTU MA LÄHEN VARSTI NÄRVI JUBA.

 

 

No ma muretsen rohkem selle pärast, et ta võib oma tegevust jätkata (vallutab Eesti, Läti jne)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma muretsen rohkem selle pärast, et ta võib oma tegevust jätkata (vallutab Eesti, Läti jne)

 

No ütleme nii, enne kui eesti ei saada oma mõlemad lennukid st. peterburgi kallale, meil pole vast midagi muretseda.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.