Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

VIP

ostsin deagle , m4 & bulleteid + 2x flashbangs , 1x smoke & 1x he


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nuclear war-iks läheb asi varsti.

 

siis on putsis :( tuulega see tuleb eestisse kah :/


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Venemaa alustas sõda ikka heal ajal küll - kogu maailma tähelepanu on olümpiamängudel ja see köidab neid rohkem kui sõda ning Venemaa saab rahus tegutseda.

 

Tegelikult ega see hea märk pole et Venemaa sõda alustas, kuna kui nad juba nii öelda in action on, võivad nad hiljem ka Eestile peale lennata, sest Eesti on ka Venemaale - olgem ausad - suhteliselt pinnuks silmas. Ja mis te arvate siis, et NATO tuleb meid kohe kaitsma ja Venelane NATO-t kardab? Kui Venemaa hakkab Eestit ründama, siis kuni Brüsselit teavitatakse, kuni seal nõukogu kokku tuleb, kuni seal otsus vastu võetakse, on Venemaa juba oma tankide ja lennukitega Eestist üle sõitnud ja kõik maatasa teinud. Pealegi Venemaa on maailmas (vist) ainus riik, kellel on omal kõik olemas, kes ei sõltu mitte ühestki teisest riigist - kuld (nu ameerikal on ka kulda, kuid mitte nii suures koguses), nafta jne jne, kõik toorained ja maavarad, Venemaal on kõvasti sõjaväge, relvi, rakette, pomme jpm, Venemaa võiks vabalt kõik persse saata ja õhku lasta ning see NATO neid suht ei kotigi.

 

Vot nii.

 

Kes teab...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

njaa need russid ajavad närvi juba ... dv . poisid , sibulaid peksma


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes teab...

 

Vot...kui vene tuleks eestile peale....oi siis l2heks s6da...nato kaitseb meid sitaks h2sti kuna eesti s6durid on iraagis ja eestil on head suhted ameerikaga jne :) kui eestit rynnatakse...siis on venemaal putsis...aga mai usu et venemaa president nii loll on et ta hakkab nyyd hullult s6dima.

 

mai usu et tuleb s6da :D sest eesti pani eurovisoonil venemaale 10 punni :D:D:D:D:D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vot...kui vene tuleks eestile peale....oi siis l2heks s6da...nato kaitseb meid sitaks h2sti kuna eesti s6durid on iraagis ja eestil on head suhted ameerikaga jne :) kui eestit rynnatakse...siis on venemaal putsis...aga mai usu et venemaa president nii loll on et ta hakkab nyyd hullult s6dima.

 

tõsine idioot.kui vene tuleks eestile peale oleks me PERSES , Ameerikal pole nii palju sõdureid ültse , kõik kuskil iraagis jms ära.Natol ei ole sellist sõjaväge nagu sa arvad natol on liikmesriigid , nagu meie oleme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tõsine idioot.kui vene tuleks eestile peale oleks me PERSES , Ameerikal pole nii palju sõdureid ültse , kõik kuskil iraagis jms ära.Natol ei ole sellist sõjaväge nagu sa arvad natol on liikmesriigid , nagu meie oleme.

 

idioot ? tra arva 2ra millises s6jav2es on f14 ja vapse s6jalennukid ? tra need k2ivad korra venemaalt yle aind -.- usa army nato putsi nad owniks venemaa 5 mindiga....muide...on olemas ka tuumapomm ;) ja mai usu et gruusia ja vene s6da hulluks l2heb...v6i mingi,et vene teeb gruusia t2iesti maa tasa.Soome jne tuleks appi kohe meile...soome ka sitaks suur riik...ah poh ma pr22gu l2hen p6genen ostan endale pileti aafrikasse...Ega seal pr22gu s6da pole :D ?

 

 

jah ta on aga tal ei ole sõjaväge endal.Ja huija tuleksid euroopa meile appi , vene keerab gaasi lihtsalt muidu kinni neil.

 

Tra ma neile keeran veel


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Se on tglt suht nii, et Ega Venemaa eestit nii hullult kah ei vihka riigijuhid saavada normaalselt läbi ja Mul on selline tunne, et peaks hakkama vaikselt auku maase kaevama. Et punker valmis ehitada ja toitu varuda Kui venema eestise tuleb siis vähemalt oled mingi paar kuud maa all lahendad rinstsõnu ja loed ühte ajalehte ja raamatuid 100korda. Ning tuled välja lippub toompeal eesti lipp ma suht umbes ja tekst on loll Äre signase pange tegelt pohhui.

 

AAA JA SEDA KAH ET GRUSIA VÕIKS VENEMAAST JAGU SAADA SIIS OLEKS RAHU MAAPEAL. eGA JAH SIIS TATID LÄHEVAD LÕHKEMATA GRANAATE LOOTIMA JA SAAVAD SURMA.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Se on tglt suht nii, et Ega Venemaa eestit nii hullult kah ei vihka riigijuhid saavada normaalselt läbi ja Mul on selline tunne, et peaks hakkama vaikselt auku maase kaevama. Et punker valmis ehitada ja toitu varuda Kui venema eestise tuleb siis vähemalt oled mingi paar kuud maa all lahendad rinstsõnu ja loed ühte ajalehte ja raamatuid 100korda. Ning tuled välja lippub toompeal eesti lipp ma suht umbes ja tekst on loll Äre signase pange tegelt pohhui.

 

AAA JA SEDA KAH ET GRUSIA VÕIKS VENEMAAST JAGU SAADA SIIS OLEKS RAHU MAAPEAL. eGA JAH SIIS TATID LÄHEVAD LÕHKEMATA GRANAATE LOOTIMA JA SAAVAD SURMA.

 

Ega Ilves ja Medvedev mingid hõumid pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sorry , aga sa ei saanud sellest aru , et venemaa ei sõltu mitte ühestki teisest riigist , neid on maailmas ainult pmst 2 Venemaa ja Usa.

 

tra 2ra pane tarka, k ? kui vene tuleks eestile peale l2heb ka venemaa...sest me pole sittagi teind...mees, tead mis on euroopa liit ? euroopa tuleb meile appi....arva 2ra kumb v6idaks kui terve euroopa ja nato vene vastu ?

 

 

teeks kuhugi punktri kus aind vahvli vennad sees ? ma v6in labidad ise tuua...sööksime vahvelid seal all...mul ema teeb suht h2sti vahvleid ;) n6us olete muga siis pmige


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

raadile lolz :D

 

ei jah , venelased bannisid mind juba ära :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra 2ra pane tarka, k ? kui vene tuleks eestile peale l2heb ka venemaa...sest me pole sittagi teind...mees, tead mis on euroopa liit ? euroopa tuleb meile appi....arva 2ra kumb v6idaks kui terve euroopa ja nato vene vastu ?

 

 

teeks kuhugi punktri kus aind vahvli vennad sees ? ma v6in labidad ise tuua...sööksime vahvelid seal all...mul ema teeb suht h2sti vahvleid ;) n6us olete muga siis pmige

 

Irw:) t*ra se on aasta kild:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.