Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

VIP
Sa oled veel natuke noor, ära solvu, kuid võrreldes teiste USA presidentidega pole Bush just väga hea.

 

tegelt ma tean v2ga h2sti mis ta on teinud voi mida pole teind ;) see on jah sitt et ta iraagis s6dib hullult mingi nafta p2rst aga muidu on ta suht hea.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Seda kardeti ka "Seitsmestes uudistes"

Venelased ju "kaitsevad" välis-venelasi ja kuna Eestis on neid tohhuijaa, siis ma ei imesta, kui meist plekk üle sõitma hakkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krt ma saan järgmine aasta 18 ja kui vaja ma kasvõi kohe sõdima venelaste vastu!:torch:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rääkides ameeriklaste sekkumisest, siis mõningate allikate kohaselt olid juba enne sõja algust seal ameerika eriväelased, kes grusiinide sõjategevust ka praegugi juhivad.

 

gruusia armee oli treenitud ameeriklaste poolt.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Imo, maailm on juba viimased 15 aastat kohe kindlasti tugevalt hukatuse poole sammunud. Eriti pööras asi ära siis, kui USA presidendiks sai Bush. Hakkas kohe mingeid jamasid korraldama. Samas Clintoni ajal oli ikka päris rahulik. Gruusia asja ma ei võta tõsiselt, Venemaa võib ju ülbitseda aga mitte kindlasti ei ole ta nii loll, et järgmist maailmasõda alustada. Nimelt ei ole veel suudetud isegi nõukogude liidu lagunemisest nii kõvasti taastuda, et võiks laamendama hakata. Tehnikat ei ole piisavalt. Pealegi, kuni Putinini oli Venemaal poliitiline allakäik ja riik esksiteeris vist küll puhtalt juhusega pooleks. Jeltzini ajal ei eksiteerinud venemaal isegi kohustulikkus sõjaväge minuteada, lisaks vallandati kõvasti palgalisi sõdureid ning tehnikat kanti maha. Praeguse seisuga ei ole veel suudetud aga taastada seda kõike.

Seega, Gruusia ja Venemaa klaarivad oma asjad ära ja ma ei usu küll et asi hullemaks peaks minema. Pigem tuleks karta salakavalat USA'd. Kunagi ei tea, kas ta peab enda sõnadest kinni, vähemalt niikaua kuni Bush või tema parteikaaslased võimul on.

 

Tõsiselt, ei viitsi rohkem sellel teemal oma aega raisata. Sellest ei arene arvatavasti midagi. St Venemaa ja Gruusia jagavad oma maad ära ja ongi kõik.

Suhteliselt huvitav on vaadata siin, et kes kelle poolt on :D

 

Venemaa on Augusti algusest peale juba Gruusiat provotserinud. Lõpuks saidki oma tahtmise ja ongi sõda käes.

Good one, polegi ammu naerda saanud.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oli tore sind tunda. telli siis oma 18ndaks eluaastaks surnukivi kah ilusti. vanematel vähem peavalu, mis sulle kinkida.

 

hehe :D

 

ega jah...suht putsis mingi elu on lill pr22gu ja siis vaatad lihtsalt tuleb s6da...mai osand arvatagi et minu elus tuleb mingi s6da :D aga jah...nyyd hakatakse asja t6sisemalt v6tma -.-

 

Kus see strawberry j22b ? mine tee 6petusse mingi hullem pomm et ma saaks venelastega v6idelda ffs !!!!!!


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Go Go Gruusia.^^

 

GO postcount?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ennem kui tangid siia j6uavad ma l2hen teen bmxiga frontflipi...for real :D

 

v2hemalt ei sure padjomi k2e all


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oli tore sind tunda. telli siis oma 18ndaks eluaastaks surnukivi kah ilusti. vanematel vähem peavalu, mis sulle kinkida.

 

Tänud siis,hea näha et keegi ei võitle siis Eesti poolt :huh:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
minu teada on eesti preagu vaba.

 

Aga mis siis kui Venemaa tuleb Eestit ründama salaja nagu kui kunagi ilma ütlemata tehti MRP ja Eesti oli NSVL osa?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2rge ehmatage kui m6nikord varahommikul kell 4 rong j2rgi tuleb ja siberisse viib ;)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tglt ka...mis teeksite ausalt kui uudistes r22gitakse et vene tangid on juba narvas :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sõda hakkab ja tänavatel rahutused

pargin mina end alko poodi


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mingi elu haige ju!!

Loodan et see laheneb ja nad lõpetavad/piirduvad gruusiaga :S

 

In recent weeks, Moscow has repeatedly demanded that Jerusalem halt its military assistance to Georgia, finally threatening a crisis in bilateral relations. Israel responded by saying that the only assistance rendered Tbilisi was “defensive.”

This has not gone down well in the Kremlin. Therefore, as the military crisis intensifies in South Ossetia, Moscow may be expected to punish Israel for its intervention.

 

Ja ega see Venemaa niisama seda Gruusiat sinna torkima ei läinud, tõenäoliselt on neil laialdasemad plaanid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra, inimkond on haige. :/

Ainult tapavad üksteist. :|


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kallid vahvlin2rilised....vene teeb seda sellep2rast et georgia tappis nende mehi kusagil piiripeal :) mingi 1500 meest tapeti 2ra vist...medved ei j2ta asja nii ( lugesin etv teletekstist seda )


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kallid vahvlin2rilised....vene teeb seda sellep2rast et georgia tappis nende mehi kusagil piiripeal :) mingi 1500 meest tapeti 2ra vist...medved ei j2ta asja nii ( lugesin etv teletekstist seda )

 

Kuule tee endale kogu taust selgeks kõigepealt. Asi oli nimelt nii, et Gruusia osa mida kutsutakse Lõuna-Osseetiaks ja kus elab suur osa osseete (kes said umbes kuu aega tagasi omale vene passid ehk said vene kodanikeks) on pikemat aega nõudnud omale vabadust ja on täielikult toetatud Venemaa poolt. Sealsed separistid (mässajad), kes ei tunnusta riigivõimu ründasid Gruusia külasid ning ainuke tegutsemisviis grusiinidel oli oma riiki kaitsta ning rünnati Lõuna-Osseetia pealinna. Seepeale tuli Venemaa kohe appi oma "kodanikele", hakates ründama Gruusia linnu/külasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.