Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

Külaline blu

Eesti, Läti, Leedu ja Poola president tegid ühisavalduse

 

Eesti, Läti, Leedu ja Poola president tegid ühisavalduse Gruusia teemal, milles nad väljendavad äärmist muret Venemaa sõjaliste aktsioonide pärast Gruusia vastu ning mõistavad need hukka.

Presidendid lubavad, et nad kasutavad kõiki nende käsutuses olevaid vahendeid, et agressiooni selle Euroopa väikeriigi vastu ei vaikitaks maha või sellele ei reageeritaks üksnes sisutühjade avaldustega, teatas presidendi kantselei.

 

Presidendid kutsuvad oma riikide valitsusi üles tõstatama Venemaa agressiooniga seoses Euroopa Liidus ja NATOs küsimust, kas praegusi Venemaa võime saab pidada ELi adekvaatseteks strateegilisteks partneriteks. Heikki Aasaru

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hea t66 gruusia, hea t66 :) keep that good work m8s

 

15 mindip2rast k6ik teleka ette ! UUDISED :)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei Tuleks mainida et enamus kes siis targutavad on suht sellised 13-15(nagu minagi) aastased tatikad kes omastarust teavad hullpalju. Ilmselt Targemad on siis Siim,Alex ja mõni veel. Kuid Ausaltöeldes et tea me keegi kuidas EL või NAto reageerib...


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tglt teate...maailmas6da k2ib juba ammu...iraagis ;)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul seni suht savi kuni Eesti kallale tullakse :(

 

no sibulatel perse all niigi räigelt suur maa tükk, ikka üritava dmidagi teha

 

(mina kutsun seda venelase ajuks)

 

 

---

 

Sest see Gruusia ise hakkas seal midagi nusserdama ju


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://uudised.err.ee/

 

Soovitan, vaadake uudiseid.

(video)

 

 

Suht jube ikkagi,

kui venemaa otsustab laieneda oma sõjategevusega on jokk.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Nagu sa näed oli see tekst jutumärkides ----> """"""

Kui su pea võtab, siis sa peaksid sellest järeldama, et see ongi kellegi teise öeldud, mitte minu.

 

// Muutsid posti, tore ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imo, maailm on juba viimased 15 aastat kohe kindlasti tugevalt hukatuse poole sammunud. Eriti pööras asi ära siis, kui USA presidendiks sai Bush. Hakkas kohe mingeid jamasid korraldama. Samas Clintoni ajal oli ikka päris rahulik. Gruusia asja ma ei võta tõsiselt, Venemaa võib ju ülbitseda aga mitte kindlasti ei ole ta nii loll, et järgmist maailmasõda alustada. Nimelt ei ole veel suudetud isegi nõukogude liidu lagunemisest nii kõvasti taastuda, et võiks laamendama hakata. Tehnikat ei ole piisavalt. Pealegi, kuni Putinini oli Venemaal poliitiline allakäik ja riik esksiteeris vist küll puhtalt juhusega pooleks. Jeltzini ajal ei eksiteerinud venemaal isegi kohustulikkus sõjaväge minuteada, lisaks vallandati kõvasti palgalisi sõdureid ning tehnikat kanti maha. Praeguse seisuga ei ole veel suudetud aga taastada seda kõike.

Seega, Gruusia ja Venemaa klaarivad oma asjad ära ja ma ei usu küll et asi hullemaks peaks minema. Pigem tuleks karta salakavalat USA'd. Kunagi ei tea, kas ta peab enda sõnadest kinni, vähemalt niikaua kuni Bush või tema parteikaaslased võimul on.

 

Tõsiselt, ei viitsi rohkem sellel teemal oma aega raisata. Sellest ei arene arvatavasti midagi. St Venemaa ja Gruusia jagavad oma maad ära ja ongi kõik.

Suhteliselt huvitav on vaadata siin, et kes kelle poolt on :D

 

Venemaa on Augusti algusest peale juba Gruusiat provotserinud. Lõpuks saidki oma tahtmise ja ongi sõda käes.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Imo, maailm on juba viimased 15 aastat kohe kindlasti tugevalt hukatuse poole sammunud. Eriti pööras asi ära siis, kui USA presidendiks sai Bush. Hakkas kohe mingeid jamasid korraldama. Samas Clintoni ajal oli ikka päris rahulik. Gruusia asja ma ei võta tõsiselt, Venemaa võib ju ülbitseda aga mitte kindlasti ei ole ta nii loll, et järgmist maailmasõda alustada. Nimelt ei ole veel suudetud isegi nõukogude liidu lagunemisest nii kõvasti taastuda, et võiks laamendama hakata. Tehnikat ei ole piisavalt. Pealegi, kuni Putinini oli Venemaal poliitiline allakäik ja riik esksiteeris vist küll puhtalt juhusega pooleks. Jeltzini ajal ei eksiteerinud venemaal isegi kohustulikkus sõjaväge minuteada, lisaks vallandati kõvasti palgalisi sõdureid ning tehnikat kanti maha. Praeguse seisuga ei ole veel suudetud aga taastada seda kõike.

Seega, Gruusia ja Venemaa klaarivad oma asjad ära ja ma ei usu küll et asi hullemaks peaks minema. Pigem tuleks karta salakavalat USA'd. Kunagi ei tea, kas ta peab enda sõnadest kinni, vähemalt niikaua kuni Bush või tema parteikaaslased võimul on.

 

Tõsiselt, ei viitsi rohkem sellel teemal oma aega raisata. Sellest ei arene arvatavasti midagi. St Venemaa ja Gruusia jagavad oma maad ära ja ongi kõik.

Suhteliselt huvitav on vaadata siin, et kes kelle poolt on :D

 

Venemaa on Augusti algusest peale juba Gruusiat provotserinud. Lõpuks saidki oma tahtmise ja ongi sõda käes.

 

 

Sinu arvamus, ma ei näe mõtet vastu ka vaidlema hakata. ;/

Kuigi nii mõnegi sinu lausega tekib küsimus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu arvamus, ma ei näe mõtet vastu ka vaidlema hakata. ;/

Kuigi nii mõnegi sinu lausega tekib küsimus.

 

Ma usun. Kõik inimesed on erinevad - samuti ka nende mõtlemis-, tegevus- ja suhtlemisviis.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

bush on minuarust v2ga hea president ;)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
bush on minuarust v2ga hea president ;)

 

Sa oled veel natuke noor, ära solvu, kuid võrreldes teiste USA presidentidega pole Bush just väga hea.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.