Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

VIP

ega jah ..see pohhuj ju , venelaste poolt vist ainuld vähesed need binladeni käsilased maybe ?


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gf pojad....KUMB TEEKS ÄRA ?

 

 

NATO ARMY is world largest and strongest military organisatin.

 

NATO countries are: Estonia, Lithuania, Latvia, USA, Canada, Turkey, Romania, Bulgaria, Poland, Norway, Czech Rep., Denmark, Netherlands, Belgium, Iceland, United Kingdom, France, Spain, Portugal, Luxembourg, Germany, Italy, Slovenia, Hungary, Slovakia and Greece.

 

NATO is strongest!! :)

 

Mingi 25+ riiki vene vastu ? okei, + seal sees veel USA ! Neil vapseee suur armee...


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tra 2ra pane tarka, k ? kui vene tuleks eestile peale l2heb ka venemaa...sest me pole sittagi teind...mees, tead mis on euroopa liit ? euroopa tuleb meile appi....arva 2ra kumb v6idaks kui terve euroopa ja nato vene vastu ?

 

 

teeks kuhugi punktri kus aind vahvli vennad sees ? ma v6in labidad ise tuua...sööksime vahvelid seal all...mul ema teeb suht h2sti vahvleid ;) n6us olete muga siis pmige

 

 

Venemaa tuleb eestile peale - kogu baltikumile.

Ega vaevalt euroopa liit midagi teeb kui venemaa ei laiene.

Venemaa võib vabalt ühineda hiinaga, nende vahel peaksid head suhted olema, vähemalt olid.

Eks tulevik näitab, ega venelased täna ei tule eestisse ju ^,


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kahjuks jah ,hiinal ja venemaal on head suhted ja hiinas on veel maailma suuris sõjavägi ,mingi 3 mln sõdurit vist.

 

Nii et ärge alahinnake neid


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hiinlastele ütled : avage silmad , te olete eestis


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra 2ra pane tarka, k ? kui vene tuleks eestile peale l2heb ka venemaa...sest me pole sittagi teind...mees, tead mis on euroopa liit ? euroopa tuleb meile appi....arva 2ra kumb v6idaks kui terve euroopa ja nato vene vastu ?

 

 

teeks kuhugi punktri kus aind vahvli vennad sees ? ma v6in labidad ise tuua...sööksime vahvelid seal all...mul ema teeb suht h2sti vahvleid ;) n6us olete muga siis pmige

 

 

kakoi vahvleid?

 

ME SÖÖME SIND SEAL


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:|

EL or NATO küll ei aidanud, kui Pronksöö oli ju vms. :P

aga, miks te arvate, et nad Baltikumi üldse üle võtavad?

Gruusiaga nussivad ainult ju atm. -.-


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:|

EL or NATO küll ei aidanud, kui Pronksöö oli ju vms. :P

aga, miks te arvate, et nad Baltikumi üldse üle võtavad?

Gruusiaga nussivad ainult ju atm. -.-

 

see ei olnud mingi s6da..see oli mingi suvaline rahutus

 

ta ajas elist ka midagi. Nato on jah sõjaliit.

 

Tra sai tea vapse sittagi...kui venemaa tuleb eestile peale siis eesti saab owni ja peale seda saab venemaa owni eult ja natolt...te pr22gu arvate et s6da ei tule sest keegi pole veel sellist riiki mis on euroopa liidus voi natos rynnand...tanelil on 6igus...hiinaga nad v6ivad t6esti koost66d teha...aga see kindel et euroopa liit tuleks appi ja nato sõjaliit.Aga nagunii vene ei tule eestile peale ;)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jumst pohh mis too oli.

RUS ei pruugi üldse Baltikumiga nusperdama tulla ju, miks nii arvavad kõik? -.-


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nunu, edu.ee

Mina küll siit mingit WW 3 ei ennustaks nagu, irw.

Eks aeg näitab mis saama hakkab. :P


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no kamm onn onjuh .. selle pronksöö vms jamaga oli sama et WW , päris tuligi


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gf pojad....KUMB TEEKS ÄRA ?

 

 

NATO ARMY is world largest and strongest military organisatin.

 

NATO countries are: Estonia, Lithuania, Latvia, USA, Canada, Turkey, Romania, Bulgaria, Poland, Norway, Czech Rep., Denmark, Netherlands, Belgium, Iceland, United Kingdom, France, Spain, Portugal, Luxembourg, Germany, Italy, Slovenia, Hungary, Slovakia and Greece.

 

NATO is strongest!! :)

 

Mingi 25+ riiki vene vastu ? okei, + seal sees veel USA ! Neil vapseee suur armee...

 

Kui venemaa tuleks eestile kallale juhtuks järgmine:

Venemaal kuluks 15 minutit, et ära hävitada meie mõlemad lennukid. (enamus ajast kuluks nende leidmiseks)

veel 30 minutit kuluks, et kõik eestis asuvad strateegilised objektid ära hävitada.

Eesti hakkab nõudma erakorralist NATO miitingut, selle kokku ajamiseks kuluks vb mingi päev.

Nii, umbes tund peale sõja algust, eesti on ilma õhuväeta ja blind.

Vene tangi armee lihtsalt sõidaks oma 20 km/h (ei tea, mis tangi sõidu kiirus võiks olla? pakkusin huupi), sõites üle meie võrratust jalaväest ja kõigist 10st tangist... 20 tunniga oleks tallinn juba venemaa vägede .

Järgmine päev tuleb kokku NATO koosolek, kus eestit esindab juba venesõbralik valitsus.

 

GG, game over.

 

Muidugi ma liialdan üle, aga ikka, selleks et ameerika tehnika isegi jõuaks eestisse, neil kuluks kuid.

Venemaal kuluks maksimum 2 päeva, ühest eesti otsast teisse jõuda.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nunu, edu.ee

Mina küll siit mingit WW 3 ei ennustaks nagu, irw.

Eks aeg näitab mis saama hakkab. :P

keegi ei olegi midagi veel , maailma sõjast rääkind ,aga kui nii jätkub, et kõik riigid aitavad sõjaliselt gruusiat ,siis võib see juhtuda küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma söön oma PC ära kui siin mingi WW 3 tuleb. -.-


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.