Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

Hmm, kanep on jääb narkootikumiks, kuid narkootiline aine ei tähenda ilmtingimata sünteetilist narkot.

Selline idealistlik suhtumine kanepisse võib luua sulle kujutelma läbi roosade prillide.

Sa ei suutnud välja tuua ühtegi neg.külge? Loll, sa sõltuvusest üle.

Endal staazi 4a ning ei kurda.On olnud eluohtlikke olukordi - tasakaalutus, koordiantsiooni häired. Pluss on asjal üks - see toidab vaimselt ning lisab asjale objektiivsust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Psüühikahäired ei ole mingi naljateema muide.

http://et.wikipedia.org/wiki/Kanep#Pikaajaline_toime

 

Alkoholi neurotoksilisus ka mitte

 

'INSERM ja CNRS poolt 98. aastal teostatud uuring, mis kasutas tomograafiat, lükkas ümber väited kanepi põhjustatud anatoomilistest muutustest ajus, ning järeldas, et erinevalt alkoholist ei ole kanep neurootiliselt mürgine'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Psüühikahäired ei ole mingi naljateema muide.

http://et.wikipedia.org/wiki/Kanep#Pikaajaline_toime

 

Kanep pole pole mitte ainukene psüühikahäirete esiletooja-tekitaja:

Nikotiin, kofeiin jms legaalsed stimulandid võimendavad tugevalt ärevushäireid.

 

Nüüd toon veel eriti huvitava lõigu:

Alcohol abuse has been shown to cause an 800% increased risk of psychotic disorders in men and a 300% increased risk of psychotic disorders in women which are not related to pre-existing psychiatric disorders. This is significantly higher than the increased risk of psychotic disorders seen from cannabis use making alcohol abuse a very significant cause of psychotic disorders

Sorts: http://en.wikipedia.org/wiki/Long-term_effects_of_alcohol#Mental_health_effects

Abuse puhul on ilmselgelt mõeldud kuritarvitamist, mitte üksikut pitsi või õllepurki korra kuus.

 

 

Ideaalis võiks üldse igati puhas olla, sh ka legaalsest kraamist nagu tubakas, alkohol ja kohv ;).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui aus olla , ise ma ei ole mingi Ganjamees .. eelistan viina ja stuffi , aga .. see teada värk , et ettem on pilves olla , kui mälus või kinni omadega ning alkohoolil on lihtsalt palju suuremaid tagajärgi ja raha suhtes noja .. võttab jah kõik mis võtta annab ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei saa aru miks nii väga kanepit mõnes valdkonnas vihatakse,

 

kanepi tagajärjel tekkinud surmasi on väääga ja väääga palju vähem, kui alkoholil

 

miks ei võiks olla vastu pidi, et kanep legaalne ja alkohol illegaalne?

 

ise teen kanepit, ei ütleks et sõltlane olen ja ei ütleks ka, et kogu raha sellele läheb

 

õigest kohast ostad ja õiges kohas teed, saad osa raha tagasi ning hiti ka kätte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks asi on see kui kanep tapab ja hoopis teine asi on see, et teeb lolliks inimesi ja vot neid on vägagi palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üks asi on see kui kanep tapab ja hoopis teine asi on see, et teeb lolliks inimesi ja vot neid on vägagi palju.

 

Alkohol tekitab kuritarvitamisel dementsust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no kohvi pidi ka esimese astme narkotikum olema. :D ei tea, joon kohvi, teen suitsu (vahest rohkem, vahest vähem).

mingist narkost tarvitanud korra sinist ristikut, paar korda kanepit lasknud.

kanep on kõige normaalsem, teistele pulbritele ja tablakatele: JA NE NADA ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult enne kui proovinud pole, ei saa öelda ,et see asi ei kõlba kuhugi jne. Ennem kui ma kanepit polnud proovinud, vihkasin ma täiesti selliseid inimesi kes teevad kanepit, aga peale tegemist muutus arvamus täiesti. Ise olen siiski ainult kanepi juures piirdunud, olen teinud seda umbes 5 korda, minul see sõltuvust ei tekita.

Minumeelest on tore teha kanepit ja olla rõõmus ja rahul omaga, kui juua viina tekitab palju suuremad mäluaugud, ning hommikul sihuke tunne ,et tahad surra.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minusilmis oled sa täielik null kui sa ei tarvita sellist paska, paska teevad ikka kõik normaalsed raisk...

 

 

 

aaa, mul vist alzheimer vms

 

 

minu silmis oled sa täielik 0 kui sa arvad, et lahe mees suitsetab, joob ja tarvitab alkoholi


KasparVenom.png

Credits: Derek

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen süstiv narkomaan juba 10 kuud ! ja ei ole uhke enda üle!! vältige süstalt sest see rikub teie elu . võtke nina ja tehke.! Kõige parem on üldsemitte teha!"!

 

---------- Post added 30-12-10 at 02:49 ----------

 

kirjutasin ilge pika teksti endast jne aga kadus ära kahjuks.

 

---------- Post added 30-12-10 at 03:12 ----------

 

mõtlesin et teen kasutajaks ja rääägin ka natuke nii palju kui olen kogenenud ja aru saand et valesti tegin .Selle pika tektsti point oli siis see et : Arvasin ise et ma ei satu sõltuvusse kui proovin süstla ära kõigile ütlesin et (rind ees muidugi ) ei mulle ei tekita sõötuvust süstal et ma mingi ma ei tea kes. et ma olen eriline mees kellega ei juhtu nii nagu kõigiga on juhtund , et langevad sõltuvusse. Jube on mõelda et kudias ma üldse sain nii mõelda ???? kudias???? Kahju et ennem ei kuulda kedagi kui oled juba pasas see ja sõltuvuses. kahju . Mulle on paljud juba ennem õelnud et ma ei tohiks süstalt proovida kuna mu iseloom on selline nõrk et hakkangi panema aint. kõik nägid mind kõrvalt ja õieti nägid. aga mis parata proovisin ära ja enam pole ninna teinud .Kui nõela paned siis võib juba mõelda et kas elu jääb seisma nüüd või lähen normaalsena edasi, Ma elan oma elu edasi . sisemuses tean et olen narkomaan ja selleks ma jäänd . ükskõik kui kaua oled puhas ja enam kunagi ei tee vms aga narkar oled elulõpuni , kaifi tahad igapäev tunda igakell võib murduda ja uuesti tegema hakata ükskõik kes. Ma ütlen mõndadele tuttavatele ka vahest enda lohutamiseks et ma ei tee enam narkotsi , petan ise ennast. võibolla olen vale inimene rääkima sellest et süstal paha jne . et kuna ma nii noor vms ja 10 kuud veeni lükand sitta. aga selle lühikese ajaga jõuab kohale kõik. Kui ei usu mind ja tahaksite kõigele vaatama aproovida veeni panna siis meenutage mu sõnu !! ALLES SIIS JÕUAB MÕISTUS KOJU KUI OLED PÕHJA POOOLE TEEL !! Nii see on tavaline asi et kõik mida teised rääägivad on mõtetu möla et ma pole selline jne plaplapla. siis alles mõtlete ja meenutate inimese sõnu kes on õelnud teile et ära tee seda see rikub elu vms. Kahju et ennem aru ei saa kui järgi proovitud, mis ma siin ikka räägin lugege nats saate aru et Nii see kahjuks on . ON nii ju et ma panen nagu ilgelt tarka jne üritan nagu ma ei tea kes olla . ei ma ei ürita keegi olla ! Järelikult mul on nii palju mõistust et teisi hoiatada ja röökida samat juttu mida kõik räägivad. Nii palju mul on südant et tulen siia ja räägin et see ei ole hea. kurb on lihtsalt . võtke mõitus pähe see jutt ei ole mingi naljajutt. see on reaalsus ja nii on !!!! leidke mingi tegevus omale selle asemele. ma oleks nagu ilgelt tark räägin et leidke tegevus sport jne ise tean mis ma tegema pean ja kuidas saaksin mingi muu asenduse jne et sport jne. aga ikka ise istun ja lükkan sitast nõela veeni ja kijrjutan jne. umbes nagu ma oleks ilgelt vittus ja põhjas juba et ma ei tule enam välja vms . ma ei ole päris pühjas

olen alles kukkumas sinna

aga usukuge mind väikse ajaga juba sõltuvuses . ok ma lõpetan küsimusi kui on küsige vms aga ega ennem ei usu kui ise jamas ja abi vajamas. olge mõnusad siis. Head vana aasta lõppu !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

opiaate ei tasu proovida jah (suur tõenäosus sõltuvusele), ülejäänute kohta, kui mõistust on ja ainult "proovimise" eesmärgil teha, siis miks mitte?

 

mul õppejõud ütles, et pmst need kes on proovinud ja pole nii vastuolus uutele kogemustele kipuvad olema intelligentsemad kui need, kes igale asjale täielikult vastu on. Et umbes ei joo ei suitseta vaid on strictly 100% "korralikud". (mulle see arvamus meeldis :D:D)

 

viidi aegajalt teha pole ka halb, aga sõber sattus hullarisse kui tegi iga päev mingi kuu-kaks järjest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Narkot ei tarvita... taime ainult :)

 

---------- Post added 30-12-10 at 13:38 ----------

 

viidi aegajalt teha pole ka halb, aga sõber sattus hullarisse kui tegi iga päev mingi kuu-kaks järjest

Päris nõrk sõber..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noh sa isegi kergelt lihtsameelne :P

 

aa btw, mis taime sa tarvitad siis, et seda narko alla ei liigitata? :D

 

Tetrahüdrokannabinooli ikka..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.