Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

VIP

Eee, ma siin väikselt süstin endale heroiini..

Siis peale süstimist on hea kohe sidrunit süüa..

ja tõmbad kokaiini triibu ka ninna (2 kroonise paberrahaga)

Sitaks kammib ära.

Kogu see jama maksab 2000.- EEK

Convertige ise eurodeks, kui tahate..

 

Kord 3 kuu jooksul saab 1 sellise tembu endale lubada.. vahest tihendamini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eee, ma siin väikselt süstin endale heroiini..

Siis peale süstimist on hea kohe sidrunit süüa..

ja tõmbad kokaiini triibu ka ninna (2 kroonise paberrahaga)

Sitaks kammib ära.

Kogu see jama maksab 2000.- EEK

Convertige ise eurodeks, kui tahate..

 

Kord 3 kuu jooksul saab 1 sellise tembu endale lubada.. vahest tihendamini.

 

Mixi hero ja koka kokku ja tõmba mõlemad ninna. Milleks seda herot süstida?

 

Ise tarvitan tubakatooteid, alkoholi ning rohelist. VÄGA harva olen ka nõus tegema E-d.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mixi hero ja koka kokku ja tõmba mõlemad ninna. Milleks seda herot süstida?

 

Ise tarvitan tubakatooteid, alkoholi ning rohelist. VÄGA harva olen ka nõus tegema E-d.

 

Süstides hakkab mõju toimima kohe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Süstides hakkab mõju toimima kohe.

 

Tal ju kolm kuud aega, milleks kiirustada.. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui raha palju on siis pidudel kokaiin/ecstasyke.

kui raha vähe siis tavaliselt pidudel läheb aind amf ja crack.

mõnikord sõpradega sitaks hea LSD või kummiliimi tripp võtta:)

Augustikuus seenele ja siis sealt mõnus tripp.

üksinda kodus vahepeal Poppers.

Münikord kui tugevam mees olen ja viitsin siis lasen hero't/ moonivedelikku. kui herot pole aga sugutung on suur võtan ketamiini. vahest lasen isal aafrikast oopiumit saata..mõnus.

 

ei kurda tervise üle..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui raha palju on siis pidudel kokaiin/ecstasyke.

kui raha vähe siis tavaliselt pidudel läheb aind amf ja crack.

mõnikord sõpradega sitaks hea LSD või kummiliimi tripp võtta:)

Augustikuus seenele ja siis sealt mõnus tripp.

üksinda kodus vahepeal Poppers.

Münikord kui tugevam mees olen ja viitsin siis lasen hero't/ moonivedelikku. kui herot pole aga sugutung on suur võtan ketamiini. vahest lasen isal aafrikast oopiumit saata..mõnus.

 

ei kurda tervise üle..

 

hahahha mis jutt :D

 

ise savu, harva

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Koffeiin, tee ja energiajoogid ei ole narkootikumid ega uimastid, pojukesed.

Narkootikumides e. uimastites on nikotiini, mis teeb ainest uimasti. Koffeiinis ei ole nikotiini ning seepärast see ei tekita sõltuvust, sama ka energiajookidega. See kes siin eespool mainis, et tee on narkootikum, pidi ikka väga kõrgelt kukkunud olema.

 

Lugemiseks: http://et.wikipedia.org/wiki/Uimasti

 

***

 

Ise ei ole tarvitanud midagi peale alkoholi ning arvatavasti ei hakka ka midagi tarvitama, sellel pole lihtsalt mõtet.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koffeiin, tee ja energiajoogid ei ole narkootikumid ega uimastid, pojukesed.

Narkootikumides e. uimastites on nikotiini, mis teeb ainest uimasti. Koffeiinis ei ole nikotiini ning seepärast see ei tekita sõltuvust, sama ka energiajookidega. See kes siin eespool mainis, et tee on narkootikum, pidi ikka väga kõrgelt kukkunud olema.

 

Lugemiseks: http://et.wikipedia.org/wiki/Uimasti

 

***

 

Ise ei ole tarvitanud midagi peale alkoholi ning arvatavasti ei hakka ka midagi tarvitama, sellel pole lihtsalt mõtet.

 

Tahad öelda, et seega pole kanep narkootikum/uimasti/meelemürk või mis iganes, lihtsalt sellepärast, et mõjuaineks pole mitte nikotiin vaid THC vms? Lisaks ei tekita see sõltuvust, vähemalt mitte füüsilist sõltuvust...

Ehk siis see, kes mainis et kanep on narkootikum pidi ikka väga kõrgelt kukkunud olema?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hahahha mis jutt :D

 

ise savu, harva

 

kokaiini, anfetamiini ning särisevat kummiliimi

 

Üks kord räägid üht, teine kord teist. Ma arvan, et sul pole mingeid tutvusigi kust selliseid asju saada, tüüpiline ehero. Kummiliimi saad jah poest kätte, muud midagi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks kord räägid üht, teine kord teist. Ma arvan, et sul pole mingeid tutvusigi kust selliseid asju saada, tüüpiline ehero. Kummiliimi saad jah poest kätte, muud midagi.

 

mis see on kiviaeg sl..? tänapäeval nii lebo kätte saada ükskõik mida(tuntumatest droogidest). Istu öösel bussis saad kah oma pakkumised juba.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen kanepit suitsetanud oma 15korda ning nüüd hiljuti sai ka proovitud mant ( anfetamiin ) ei ütleks ,et nii hea asi oli , et uuesti kisuks tegema , ei ole ültse tahtmist , kuigi kõik narko portaalid kirjutavad, et raske tarvitamist järele jätta , siis minupuhul seda küll pole , ning asi ei saa ka selles olla ,et liiga vähe tegin , tegin ikka päris korralikult , ühe õhtuga 5-6 peale 10g ei ole vähe .


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suitsetan ainult kanepit. Teisi asju pakutud sitta kanti, kuid pole vastu võtnud. Kanep on juba üle visanud, so jätan maha vist:P

Ainuke asi mida proovin veel on Party pills.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis see on kiviaeg sl..? tänapäeval nii lebo kätte saada ükskõik mida(tuntumatest droogidest). Istu öösel bussis saad kah oma pakkumised juba.

 

Olen enam kui kindel, et see mis ta tänavalt saab on väga väga ära solgitud kraam(ehk siis mingi jamaga ära segatud/üle pritsitud) või saab tavalist jahu kus mingit kibeduse tekitajat juurde pandud.

 

Olen kanepit suitsetanud oma 15korda ning nüüd hiljuti sai ka proovitud mant ( anfetamiin ) ei ütleks ,et nii hea asi oli , et uuesti kisuks tegema , ei ole ültse tahtmist , kuigi kõik narko portaalid kirjutavad, et raske tarvitamist järele jätta , siis minupuhul seda küll pole , ning asi ei saa ka selles olla ,et liiga vähe tegin , tegin ikka päris korralikult , ühe õhtuga 5-6 peale 10g ei ole vähe .

 

Hmm.. sa oled küll miskit sassi ajanud. Mant on kanepi lühend/hüüdnimi, what ever. Anfetamiin on ants, speed ja üldse teised nimetused.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.