Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

No kuule, kui ma olen siin uustulnuk, ei tähenda seda et ma mingi newb:S

Ning te saite valesti aru must, ma mõtlesin, et neid wannabesi liigub tohutult ning nad puhuvad ennast õhku nii täis:hi:

Eile oli hea hits from teh bong, supa sa toodad ise vms?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kuule, kui ma olen siin uustulnuk, ei tähenda seda et ma mingi newb:S

Ning te saite valesti aru must, ma mõtlesin, et neid wannabesi liigub tohutult ning nad puhuvad ennast õhku nii täis:hi:

Eile oli hea hits from teh bong, supa sa toodad ise vms?:D

 

Kanep on üliohtlik gateway narkootikum, mis viib lõpuks kangete narkootikumide pruukimiseni. Pluss hipid teevad kanepit ja hipid sakivad!

 

Enne kui arugi saad leiad end sellise sõidumasina roolist ning peast ripuvad pikad õlised juuksed. 2408791751_c603ddfd6e.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jumal tänatud, et ma kanepit ei suitseta, sest see on tõesti gateway droog. Hea, et ma ainult A ja E peal olen, ning alkoholi, sest vähemalt siis tean ma, et ma vähemalt ei hakka kunagi süstima, sest selleks saavad vaid need, kes kanepiga alustavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kuule, kui ma olen siin uustulnuk, ei tähenda seda et ma mingi newb:S

Ning te saite valesti aru must, ma mõtlesin, et neid wannabesi liigub tohutult ning nad puhuvad ennast õhku nii täis:hi:

Eile oli hea hits from teh bong, supa sa toodad ise vms?:D

 

 

Ma ei saa aru, kuidas sa saad öelda inimese kohta, kes teeb nädalas vb korra manti (ja nii iga nädal) wannabe?? Seda nimetatakse enesekontrolliks, mis, nagu näha, puudub sul täiesti, sa oled sellest kraamist juba täiesti sõltuvuses. See on umbes nagu et öelda nv pidutsejale, et ta on wannabe, sest ikka iga päev peab olema täis - hommikul ärgates, õhtul magama minnes (aka. tataratatatataaaa! Joodik).

Ei oska sulle midagi muud öelda, mine siis mööda seda allakäigutreppi alla ning karju meile aastagi pärast wannabed (me, kes me töötame ja elame normaalset elu :O)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas keegi foorumlastest topib omale kraami ka summutisse? :D

Teatavasti mõned asjad pidavat niimoodi töötama ja mitte halvasti kusjuures.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

isiklikult pole sumparisse toppinud, ning ei suudaks seda ka ilmselt kunagi teha- kahjuks.

Miks kahjuks? Sest ma tean inimest, kes on väga hea semu mul, ning tema teeb seda pidevalt. Räägib, et pole paremad rushi, kui see, ning, et see on kõige tõhusam viis üldse asja tarbimiseks. Kui tavaliselt manustades tekkib tolerants, siis tolerantsi hetkel võib teist teed pidid seda võtta, ning hakkab vähemast tööle, ning kestab kauem- Tema sõnad.

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pakoputkest ei teadnudki midagi, see selleks.

See leht on täis huvitavat juttu siin.

Sellistest vennikest ikka aru ma ei saa, kes ütlevad, et kanep (aka narko) on paha, kuigi nad ise ei ole teinud või on korra ainult proovinud, seda peab ka mingil määral oskama nautida, ega päris iga laks ei olegi nii meeldiv, mul on olnud näiteks KUHJAGA selliseid bongikrabistamisi, mis olid minuarust täiesti mõttetud, kuna oli igav, halb ilm ja õues pime, teatavasti sellega ei teki hallukaid nagu puravikega. Aga ikka tegin edasi, nüüd olen uue-aasta öösest saati kuival olnud, eesmärk on vähemalt 3 kuud ilma olla, saan hakkama, teha tahaks, aga otsest vajadust pole.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kanep on kuri taim ja teda ei tohiks tarbida!!!

+ see teeb su hipiks!

 

Miks on kanep kahjulik:

# võib tekitada vaimset sõltuvust, kasutaja ei suuda enam kanepitarvitamisest loobuda;

# kanepisuits sisaldab oluliselt rohkem vähkitekitavaid aineid kui tubakasuits, see põhjustab hingamisteede vähki, südamehaigusi ja muid tõbesid;

# kanepit tarvitades võivad tekkida paanika ja hirmuhood;

# kanepi mõju all liigeldes on suur võimalus õnnetustesse sattuda, näiteks ülekäiguradadel ning ratast või autot juhtides;

# kanepisõber riskib mitmete vaimsete häirete avaldumise või võimendumisega, nagu skisofreenia, ärevushäired, psühhoos, tahtetuse sündroom jne;

# enamikul kanepisuitsetajatel tekivad mäluhäired ja keskendumisraskused, mõnikord ka unehäired. Paljud, kes üritavad kanepitarvitamisest loobuda, ei suuda seda just tugevate unehäirete tõttu.

 

98% teismelistest teeb või on proovinud kanepit, kui sa oled üks 2%, siis pane see oma lisainfosse !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Valetad!

 

Ei valeta, va hipi!

 

Narko.ee

See räägib õigust ning kõik inimesed peaksid seda jälgima. Ei taha lõpetada ju süstla ostas, eks ju?

Hüppelauaefekt, you know

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei valeta, va hipi!

 

Narko.ee

See räägib õigust ning kõik inimesed peaksid seda jälgima. Ei taha lõpetada ju süstla ostas, eks ju?

Hüppelauaefekt, you know

 

ma ei tea mis su endine kasutajanimi oli, kuid sa oled ära keeranud.

Ilmselt oled sa üks neist, kes pole teinud ega näinud kanepit.

Mul sõprusringkonnas on see päris levinud teema ja keegi peale peale A kaugemale läinud, see A on ka ainult vahest mõne peo käigus, nii et võta oma hipijutt ja lase ennast maha. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

trollfaec.jpg

ma ei tea mis su endine kasutajanimi oli, kuid sa oled ära keeranud.

Ilmselt oled sa üks neist, kes pole teinud ega näinud kanepit.

Mul sõprusringkonnas on see päris levinud teema ja keegi peale peale A kaugemale läinud, see A on ka ainult vahest mõne peo käigus, nii et võta oma hipijutt ja lase ennast maha. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei tea mis su endine kasutajanimi oli, kuid sa oled ära keeranud.

Ilmselt oled sa üks neist, kes pole teinud ega näinud kanepit.

Mul sõprusringkonnas on see päris levinud teema ja keegi peale peale A kaugemale läinud, see A on ka ainult vahest mõne peo käigus, nii et võta oma hipijutt ja lase ennast maha. :)

 

Ta on M, PriitM :D


▀█▀ █▄█ ▄█▀ ▄█▀

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Priit, katus sõidab ? :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru, kuidas sa saad öelda inimese kohta, kes teeb nädalas vb korra manti (ja nii iga nädal) wannabe?? Seda nimetatakse enesekontrolliks, mis, nagu näha, puudub sul täiesti, sa oled sellest kraamist juba täiesti sõltuvuses. See on umbes nagu et öelda nv pidutsejale, et ta on wannabe, sest ikka iga päev peab olema täis - hommikul ärgates, õhtul magama minnes (aka. tataratatatataaaa! Joodik).

Ei oska sulle midagi muud öelda, mine siis mööda seda allakäigutreppi alla ning karju meile aastagi pärast wannabed (me, kes me töötame ja elame normaalset elu :O)

 

Stan, sa said valesti aru.No, pmst vaata.Seltskond ja igapäeva tegevused mõjutavad inimest kogu aeg.Tekib seltskond, kes tarvitavad ning teeb 1-2 korda ja peale seda puhuvad end täis. Peaaegu naq imiteerimine, kuid natuke erinev.

Kanepi tarvitamine on naq metroo, mis asub maa-all ning keegi ei tea, mis seal pimetates tunnelites toimub.

 

Ly, ma otsin sulle ühe video, mis räägib sulle natuke reaalsemat juttu.

 

Vaata:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Stan, sa said valesti aru.No, pmst vaata.Seltskond ja igapäeva tegevused mõjutavad inimest kogu aeg.Tekib seltskond, kes tarvitavad ning teeb 1-2 korda ja peale seda puhuvad end täis. Peaaegu naq imiteerimine, kuid natuke erinev.

Kanepi tarvitamine on naq metroo, mis asub maa-all ning keegi ei tea, mis seal pimetates tunnelites toimub.

 

Ma ei saanud mitte midagi aru.. :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jumal tänatud, et ma kanepit ei suitseta, sest see on tõesti gateway droog. Hea, et ma ainult A ja E peal olen, ning alkoholi, sest vähemalt siis tean ma, et ma vähemalt ei hakka kunagi süstima, sest selleks saavad vaid need, kes kanepiga alustavad.

 

See ei ole juu tglt nii. et süstla otsas lõpetavad kanepi tegelased.

Kanep ja E on ok aga mitte A :D

minujaoks vähemalt.:D

Sammuti valget värvi pulber on ok/mitte herro /. Kes teab see teab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See ei ole juu tglt nii. et süstla otsas lõpetavad kanepi tegelased.

Kanep ja E on ok aga mitte A :D

minujaoks vähemalt.:D

Sammuti valget värvi pulber on ok/mitte herro /. Kes teab see teab.

 

E on neurotoksiline ;-)

 

Valge pulber? Lol see võib olla palju aineid nimetan mõned(ja kindlasti jäid mõned nimetamata): LSD, PCP, ketamiin, kokaiin, ghb, igasugu purustatud tabletid(benzod?), RC'd?

 

H ei pruugi olla ainult valge pulber, võib olla lisaks ka hall, pruun ja tõrva vormis ;-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
benzod on normaalsed tho :happy:

Tore on olla unine, yes? :kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii, sai siis ka esimest korda Ad tehtud :S

mingi 30 minutit peale tegemist hakkas vaikselt tööle ja siis mingi nii 1,5-2h oli ilgelt ärev ja energiline olla, muidu suht mõttetu... vb rikkus see ära, et umbes tund-kaks ennem sai tükki tehtud ja see vb tõmbas nagu uimasemaks enne :D

ootasin midagi hullemat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.