Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

No kõik ei mõtle nagu sina, savu ja savu, teema pealkiri oli narkootikumid, ning ma vastasin teemale.

Pole mõtet trollima tulla, legaalsed narkootikumid on siiski narkootikumid, koffeiin-teeiin neist kõige väiksema sisaldusega ning nende tarvitamine ei kahjusta tervist üldjuhul.

Üleüldse pole ma öelnud, et laksab kui ma teed joon, lause käis kohvi kohta kui nüüd uuesti üle loed, ehk?

 

Aga et... Hakkas südamel kergem ka siis selle välja ütlemine siin "Südamelt ära" alafoorumis, et sa kohvi ja teed jood?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kanepit ainult vahest harva, pigem joon kui vaja pidu :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol,kunagi lasin ikka sitaks narksi,aga enam ei tegele ültse sellega:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen tõmmanud ja vahel tõmban kanepit. Proovinud olen nii E'd kui ka amfi. Pakutud on ka kokaiini ja valget hiinlast millest olen keeldunud. Peale kanepi ei tarvita kunagi enam midagi, kuna nägin pealt kuidas sõber OD's amfi peale...


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keda sa endale tõestada tahad? Mul jumala savi mida te pubekad siin vahvlis arvate irv.

 

mis lolli juttu sa ajad , sa ei teeks samblal ja kanepil ka vahet , veel vähem erinevatest sortidest.

lihtsalt toksisid googlese -> very good weed!!! ja siis leidsid pildi , toppisid siia ja ütled , et oled seda teinud.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis lolli juttu sa ajad , sa ei teeks samblal ja kanepil ka vahet , veel vähem erinevatest sortidest.

lihtsalt toksisid googlese -> very good weed!!! ja siis leidsid pildi , toppisid siia ja ütled , et oled seda teinud.

 

Ja kus sina tead, mida ta on teinud ja mida mitte? Ausaltöeldes mind ka ei kotiks, kas keegi siin usub mind või mitte. See on igaühe enda asi, kas uskuda või mitte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanepikõss mentooliga ja õlu ja kaardimäng ja meeste seltskond on hea kooslus. Korra paari kuu jooksul ikka saab tehtud. Muidu ei ole ka eriti narko fänn. Pigem viin ja pidu.

 

Kui ma käisin 09' aastal Qlimaxil, siis sai ka paar e tiiru tehtud koos rohke viinaga. Aga see oli ka selle pärast, et pidada KAUA vastu. Muidu ikka väldin igasuguseid rõngaid ja aineid.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.