Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

ma s6itsin ükskord bmx-iga skeidis ja siis koristajad olid ka seal ja mendid tulid sinna kuna "segasin" koristajaid ja siis mendid l2ksid r22kima koristajatega ja ma s6itsin 2ra p2rast oli seal 4 mendi autot ja mind otsiti:D

6nneks yles ei leitud ja asi unustati s6itsin teise rattaga m66da kui teisi mendiautosid n2gin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma s6itsin ükskord bmx-iga skeidis ja siis koristajad olid ka seal ja mendid tulid sinna kuna "segasin" koristajaid ja siis mendid l2ksid r22kima koristajatega ja ma s6itsin 2ra p2rast oli seal 4 mendi autot ja mind otsiti:D

6nneks yles ei leitud ja asi unustati s6itsin teise rattaga m66da kui teisi mendiautosid n2gin

 

Nice lies bitch .

Aga ise pole politseiga kokku puutunud , ainult mõni kord nende eest ära jooksnud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma s6itsin ükskord bmx-iga skeidis ja siis koristajad olid ka seal ja mendid tulid sinna kuna "segasin" koristajaid ja siis mendid l2ksid r22kima koristajatega ja ma s6itsin 2ra p2rast oli seal 4 mendi autot ja mind otsiti:D

6nneks yles ei leitud ja asi unustati s6itsin teise rattaga m66da kui teisi mendiautosid n2gin

 

Mida sa ajad mauno ? Sellep2rast et sa s6itsid skeidis bmxiga ja segasid "koristajaid" kutsuti 4 vabat mendi autot ?

 

Kui 14 olin sõitsin täis peaga rolleriga poodi. jäin poe ees vahele kah kohe sest rolleri ment võttis kinni seal.Sain Trahv oli Väikene mingi 240 eeku

 

T2is peaga rollegia s6itmine + avaliku korra rikkumine , yle 5 kilone trahv , nii et ma ei tea mis paska sa ajad.


PinkRevolution3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa ajad mauno ? Sellep2rast et sa s6itsid skeidis bmxiga ja segasid "koristajaid" kutsuti 4 vabat mendi autot ?

 

 

 

T2is peaga rollegia s6itmine + avaliku korra rikkumine , yle 5 kilone trahv , nii et ma ei tea mis paska sa ajad.

 

Sa oled see tüüp keda "Krimi"-s näidati? mingi teine tüüp oli kah, mõlemad maani täis ja uhked ka enda üle! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra sain selle eest trahvi sõitsin BMX jalgratta teel (loomulikult raskuse maha võtmiseks polnud pidureid ja helkureid.)

politsei pidas kinni ütles et vajalikud asjad puuduvad ja saime kohe seal trahvi :S

sain sõbraga kokku 1.2k trahvi.

ja sõber sai veel 1 korra selle eest et sõitis rattaga üle lamava sebra :D


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saime hoiatuse selleest et proovisime koolis snuffi :D sitt oli polla tuli kooli ütles veel midagi on siis trahv :D yks ylestunnistamine kah ja siis koolis kirutasin staadionile lumepeale p3d3 ja õppelajuss tahtis polla kutsuda et arvas et yhe õpsikohta kirjutasime enne oli seal kirjutatud yhe õpsi nimi ja noku joonistatud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lendasin suuskadega mendi sinisest škodast 150km/h mööda tüübid ehmatasin endal sita püksi ja hakkasid siis unnates taga ajama. Siis tegin järsu pöörde ja ment oli puus.

 

Vaimukas oled.

Endal pole olnud:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No on alles jama.Ostsin alkot alaealisena mingi novembri lõpus ja jäin poe ukse ees vahele.Kuu aja pärast sain trahvi kätte vaatan et 350.- aint:D Nojah mina loll unustasin trahvi ära maksta ja eile tuli kiri kohtutäiturilt et palun kandke 1350.- sellele panga kontole-.-


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1 kord t6mbasin klubis nii t2is et selleasemel et s6brajuurde minna j6utsin kuskile valese linnaossa ja astusin ka valesse tuppa missiis et maja oli nagu samasugune v2ljast. sel ma kukkusin s6pra nagu n6udma aga keda pole on s6ber l6puks kutsuti mendid ja need saatsid mind sealt minema ok m6tlesin et olen p2esenud siis m6tlesin et panen kluppi tagasi aga mingi 15 minti hiljem korjati peale ja pandi soolaputkase. istusin 23 tundi t6siselt sitt oli oola ja p2rast tehti 900- avaliku korra rikumise ja yhiskondliku moraali solvamise eest.

tene kord kui j2lle peole l2ksin ostsin mingit 6lli ja kui klubi juurde j6utsin ja autost v2ljustin tegin tolle lahti j6utsin 1 lonksu v6tta ja juba olid paharetid sinises kuues kohal ja kirjutasid mulle rahulikult 1200- aga pidu tuli v2gev v2hemalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 x Suitsetamise eest. ( mõlemad 600 EEK)

ja 1 x Avaliku korra rikkumise eest, sain 50 Eeku, kuigi süüdi ennast ei tunne. Käisin veel põhikoolis kui üks debiil mulle pipragaasi silma lasi. Mina kui õige eesti mees ei jätnud asja niimoodi ja tegin omakohust. Siis kui haavad paranenud olid( ligikaudu 45 minutit oli WC) Andsin tüübile vahetunnus paar korda tüübila vastu vahtimist, aga siis arvutiõpetaja nägi seda. Mõlemad viidi miilitsa juurde. Seal tehti mulle väärteomenetlus ja härra pipragaasile. Ta sai 50. eeku ja ma sain sama palju. Tol hetkel ma veel mäletan vihksaime üksteist aga nüüd oleme suht head sõbrad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, see pipragaasi värk küll suht haige:D

 

Endal ainult 1 vahelejäämine segi peaga mendile enne klubisse minekut :D:D ment õnneks viis koju ära ja pühade puhul (jõulud olid siis) ei teinud midagi:D

nüüd viimaselajal palju hullemaid asju teinud ja sitaks vedanud, et ei ole VEEL mendile vahele jäänud :D ptuiptuiptui

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sain suitsetamise eest kunagi 180

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lubadeta sõidu eest 6600.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 kord t6mbasin klubis nii t2is et selleasemel et s6brajuurde minna j6utsin kuskile valese linnaossa ja astusin ka valesse tuppa missiis et maja oli nagu samasugune v2ljast. sel ma kukkusin s6pra nagu n6udma aga keda pole on s6ber l6puks kutsuti mendid ja need saatsid mind sealt minema ok m6tlesin et olen p2esenud siis m6tlesin et panen kluppi tagasi aga mingi 15 minti hiljem korjati peale ja pandi soolaputkase. istusin 23 tundi t6siselt sitt oli oola ja p2rast tehti 900- avaliku korra rikumise ja yhiskondliku moraali solvamise eest.

tene kord kui j2lle peole l2ksin ostsin mingit 6lli ja kui klubi juurde j6utsin ja autost v2ljustin tegin tolle lahti j6utsin 1 lonksu v6tta ja juba olid paharetid sinises kuues kohal ja kirjutasid mulle rahulikult 1200- aga pidu tuli v2gev v2hemalt

 

Selliste kirjavigade eest tuleks sind kah "soolaputkasse" pista.

Kontrollige ennem üle kui vajutate "Postita kiirvastus".

Nõme lugeda nii.

Ise pole midagi erilist korda saatnud veel.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra sain selle eest trahvi sõitsin BMX jalgratta teel (loomulikult raskuse maha võtmiseks polnud pidureid ja helkureid.)

politsei pidas kinni ütles et vajalikud asjad puuduvad ja saime kohe seal trahvi :S

sain sõbraga kokku 1.2k trahvi.

ja sõber sai veel 1 korra selle eest et sõitis rattaga üle lamava sebra :D

 

pista perse omale see ratas...

 

// vaatasin kõik 32 lehekülge läbi, päris jõhkrad neti mõrvarid / pätid / kriminalistid / vägistajad siin ... , ( astusin valesti, tuli ment sain hoiatuse, | viskasime sõpradega aknaid & aitosid, vedas | peksime vanasid haiglasse, | matsime mendi maha ...

 

// igas lauses , vähe tsirkust :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõndisin obinitsa taga , järsku mingi pooletoobine vanamees tuli, hakkas mölisema. Virutasin raud talavaniga pähe vend lamas maas pärast tuli munnitsipaal politsei , panin jooksu siis need võtsid M4 välja lasid pohhuilt metsa sain ühe kuuliga selga , õnneks oli kuulivest seljas .. Järgmine päev oli FBI uksetaga ja tehti päike ruuduliseks , 4 kuud istusin :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõndisin obinitsa taga , järsku mingi pooletoobine vanamees tuli, hakkas mölisema. Virutasin raud talavaniga pähe vend lamas maas pärast tuli munnitsipaal politsei , panin jooksu siis need võtsid M4 välja lasid pohhuilt metsa sain ühe kuuliga selga , õnneks oli kuulivest seljas .. Järgmine päev oli FBI uksetaga ja tehti päike ruuduliseks , 4 kuud istusin :S

 

omfg - ARNOLD IS BACK :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omfg - ARNOLD IS BACK :dead:

 

Teemadesse offtopicut teha pole mõtet!

 

Viimane kokkupuude politseiga oli siis kui ta tõi oma sülearvuti parandusse:D

Oli peo ajal õlleklaasi ümber ajand sinna peale:D, tegin arvuti korda tal ja järgmine päev jäin autoga vahele talle:D tundis mu ära ja lasi vabalt minna(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pole kunagi vahele jäänud .

eelmine aasta peksime sõbradega maha jäetud majas lampe puruks , ja peksime igast sodi , aga vahele ei jäänud . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

väiksema kui olin mingi 5 aastane.

olime emaga apteegis

apteeker ehk müüja ja ema olid teiselpool letti

vaatasin ohh vitt

nätsupakid.

 

lasin 3 nätsupakki rotti.

ema küsis pärast mis sul suus on....

sülitasin 1 nätsupakist kõik nätsud välja mis suus olid....

ema ei näinud

....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Reedel j6ime mina, yks s6ber (LumeKaru),yks s6ber ja m6ned teised vennad veel. Mingi vana M3 bemmis olime, r2igelt t6mbasime ketsi jne. Siis hakkas falck j2litama, vilgutas tulesi ja peatusime kinni. Pani puhkuma mind ja mu s6pru, k6ik olime alaealised. LumeKaru lucker puhus 0promilli, siis puhkusin mina 0.46 x2 =) ja siis yks teine s6ber 0.2 x2. Siis meid kahte kutsuti mendi autosse. L2ksime sisse ja siis s6ber kysis et mis karistuse me saame? Ment vastas et suulise hoiatuse (sitaks vedas :O:O). Kutsuti teine ment kohale, bussiga. Pidime sinna minema, ja kirjutasime seletuse. Mina panin sinna et pool pudelit 6lut :D:D:D ja s6ber pani paar lonksu 6lut (tegelt me j6ime 1L viina kolmekesi :D:D). Siis meid viidi koju ja mul oli 6de v2ljas kuna LumeKaru helistas talle. 6de ei teind midagi ta teadis. Siis ment ytles et r22kige isale ja emale. P2ris r22kiski 6de :D, ja p2rast l2ksin ikka LumeKaru juurde ööSEKS =)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.