Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ei ole vaheleveel jäänud õnneks olen 5 korda mendi eest lehkat motikaga pannud et nad ei viitsi taga-gi ajada mind enam 125cc 2 taktiline bike

 

Sünnikuupäev

January 25, 1996 (13)

 

Jõle karm vend oled. :hi:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Munitsipaalpolitsei = 2x360(Jänku sõit:D)

Politsei = 0

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

trahv turvavöö eest 240.-

 

muidu paarkorda eest ära ka jooksnud , jokise peaga :D

aga muidu vist muid kokkupuuteid pole olnud.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sünnikuupäev

January 25, 1996 (13)

 

Jõle karm vend oled. :hi:

 

Mis selles imelikku on ?

Mu koolis panevad 12 aastased ka pittidega mendi eest ära...

 

Ise olen muidu 11 korda alaealiste komisjonis käinud.

Põhiline laks on see et kui esimest korda läksin siis ütlesid et kui ma teist korda veel tulen siis lähen 100% puiatusse...

Kõik korrad olen hoiatuse saanud..

Muidugi olen seal käinud väga lambi asjade eest nagu ntx selle eest et panin ühe tüübi päeviku põlema.

Siis muidugi suitsetamine jne.

 

Muidu viimase 2-3 aasta jooksul pole ühtegi probleemi politseiga olnud peale selle et sain ühel päeval 2 trahvi suitsetamise eest. (mõlemad 180.-)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lõhkusin 15tonnise (kr) klaasi 2ra (klaasi oli minu arust kuuli ja tule kindel) ja olen õpsi arvutisse h2kkinud* :D

 

Jeah, ma häckisin eile Runescape sisse koos Ansipi ja Savisaarega, tee üle.

Sain 500 kilo trahvi.

Ulme tüübid olete.

 

Ise olen trahvi saanud 2 korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes meist ei oleks õpetaja arvutisse/arvutiklassi arvutites adminstraatorina sisse loginud,''häkkides'' kui seda võib üldse selleks nimetada.Paar minutit maksimaalselt ja oled sees,ise ei näe küll selles midagi rasket.

 

Muidu endal hetkel paar pisirikkumist(suitsetamine kui ka sellel omamine,alaealisena alkoholi tarbimine avalikus kohas ja paar asja veel).Kokku trahve maksnud alla 1200 ekr.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis selles imelikku on ?

Mu koolis panevad 12 aastased ka pittidega mendi eest ära...

 

Ise olen muidu 11 korda alaealiste komisjonis käinud.

Põhiline laks on see et kui esimest korda läksin siis ütlesid et kui ma teist korda veel tulen siis lähen 100% puiatusse...

Kõik korrad olen hoiatuse saanud..

Muidugi olen seal käinud väga lambi asjade eest nagu ntx selle eest et panin ühe tüübi päeviku põlema.

Siis muidugi suitsetamine jne.

 

Muidu viimase 2-3 aasta jooksul pole ühtegi probleemi politseiga olnud peale selle et sain ühel päeval 2 trahvi suitsetamise eest. (mõlemad 180.-)

 

 

Kah ime, miks sa selline debiil oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitu protot oled saanud? Ise olen saanud 7 trahvi, - suitsetamise eest (esimene trahv oli see) 420 kr sain:D, joomise , suitsetamise, joomise, suitsetamise, valeandmete esitamise eest, joomine

 

Millega vahele jäid? :D selle selgitasin ära tegelikult ,

Kui trahi said siis palju? 420 esimese korra eest.(kusjuures ma ise ka imestasin selle üle=), ülejäänud trahvid 240-600, mille olen siiamaani kõik maksmata jätnud.

 

NB: ! Alaealisena tegin palju koerustükke mille eest sain ka teenitud palga, trahvid, mida ma ära ei maksnud, nüüdseks need trahvisummad umbes 10400,- ei ole raha kusagilt võtta, pangakaarti pole, ulme!, Loodan, et teie vähemalt võtate sellest eeskuju, ja maksate ikka kohe oma trahvid ära;), peale igat 3 kuud umbes tuleb kohtutäiturilt kiri ja igakord värised, et kunas kohtukutse on, vangi nagu ei tahaks minna vnii ?:)

 

Nali naljaks, kusi kaljaks! Lugesin peale trahvi saamist ühest rate klubist " Top50" mendi solvamiseks mõeldud asja, paar päeva varem sain trahvi ja tegingi seda ja töötas:D, asi oli lihtne ütlesin politseile " Politseinik Vaido ...blablabla", Aga nali seisnes selles, et kui menti tahad kurjaks ajada pead teda eesnimepidi kutsuma,.D kutsusin ja vastuseks kõlas karmilt, vihaselt" MA EI OLE MINGI POLITSEINIK VAIDO , VAID KONSTAABEL VAHER"-. _:D irw ma sain naerda:D!

 

Edud teile foorumijõmmid! Kui teil on trahve , - makske ära! Kui ei ole, siis ärge tekitage!:D

 

 

Btw: keegi mu trahve ei taha ära maksta? :D

 

Edit: muudan:D 1 nali veel seoses sellega , et viimased 3 trahvi sain kõik korraga:D

 

Tulin sõbranna sünnipäevalt ja tahtsin sõbra juurde minna, kes oli täpselt ületee tema majast , tulin toast välja, panin suitsu põlema, hakkasin teele astuma, aga vaatasin, et auto tuleb, jäin seisma:D oppppa, - Ment jäi seisma minu ees, küsis nime (naabripoisi perekonna nimi ei tulnud meelde :D:D::Dirw, sp siis valeandmete esitamine), siis sain tubaka eest, ja joomise, 0.6promilli, ehk siis 1.2 promilli, mendi naine pani selle mulle ninaalla, küsis, et kas ma olen sellega nõus v ei ole(tavaline kontroll), ütlesin, et "JÄÄKNÄHUD", ment vastas, mis kuradi jääknähud, sa puhta täis ju", Küsis, et mida ma jõin , vastasin, et viina, küsis siis, et kust sain, vastasin, et leidsin, :D :D:D, küsis, et terve pudeli? ?, ma vastasin, et " Terve pudeli leidsin":D

 

Sry, naeran, ei viitsi neid kriipsukesi kirjutada, et kahekõne välja tuleks:P, loodan, et saate aru;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen väga naljakate juhustega vahele jäänud:D

3 alaealisteasjade komisjoni.

Mingi 2 korda suitsuga vahele jäänud,4-6 korda joomisega ja 1 kriminaal asi.

Viimast korda kui jäin joomisega vahele siis hääletasime mingi 3kesi öösel 1 paiku:D lõpuks üks auto jäi seisma ja voilaa ment:D Ei jaksanud ära ka joosta.

Jooksnud olen ka muidu mitmeid kordi,ja pole kätte saadud.


blablabla:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jälle suitsetamise eest trahi, kaua ma sinna Riia mnt. -le raha viin ...


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise olen väga naljakate juhustega vahele jäänud:D

3 alaealisteasjade komisjoni.

Mingi 2 korda suitsuga vahele jäänud,4-6 korda joomisega ja 1 kriminaal asi.

Viimast korda kui jäin joomisega vahele siis hääletasime mingi 3kesi öösel 1 paiku:D lõpuks üks auto jäi seisma ja voilaa ment:D Ei jaksanud ära ka joosta.

Jooksnud olen ka muidu mitmeid kordi,ja pole kätte saadud.

 

Mis ajast alaealistel saab tekkida krim asi? Ainult sel juhul vist kui sa kellegile tekitad tõsise kehavigastuse või lööd maha kellegi.

Neid variante on muidugi veel, sina ei ole neist ühtegi toime pannud, nii et ole kuss.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
alaealine on all 18 a.

ja kui sa ikka pidevalt pahandustesse satud siis saab küll kriminaal asja kaela.

 

Sa tõesti arvasid, et ma ei tea et sinusugused jõnglased kes on alla 18. aasta vanad, on alaealised?

Need peavad ikka päris korralikud pahandused küll olema.

Mingi kuradi suitsetamise ja joomisega vahele jäädes ei saa sa elusees krim asja.

Kui sa nendest asjadest teaksid, hoiaksid sa suu kinni.

Ega mina ka nendest palju ei tea, kuid mul on tuttavaid selliseid "kaake" nagu siin mõni ennast tutvustab. Midagi ei ole neile tehtud, maksavad oma trahve ja asi korras.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile käisime tre peol juurus.

Ostsime piletid , panime möllu sees mingi 10 minti, läksime välja viina ringe tegema ja järsku lappas kuskilt põõsast kaks menti välja erariietes.

Tõmmati kohe autosse ära, alguses tahtsid meid raplasse ära viia aga me hämasime nad ära kuidagi ja tegid ainult protokolli..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja sa ei ole alla 18 ?

 

Jah, mina ei ole alla 18.

Päris passist ma sulle pilti tegema ei hakka, kuid ma olen sündinud 10. mai 1991.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1-2 kokkupuudet on . Üks see, et mingi naabri aia ära lõhkusin, kui mingi umbes 7-me aastane olin. Teine oli see, kui läksin umbes 10 meetrit enne ülekäigurada üle, siis ka mingi hoiatus ainult .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Puuduvad, veel.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olin kelll 3 öösel v2ljas,ment kysis,kus elan,siis jooksin metsa,eksisin ära.:DKui j6udsin välja metsast olin oma majast 200m kaugusel:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

heh, rex , me peaaegu ühtekad, minu lugu siis:

 

"yks kord kui olin väljas naistega kell 3 öösel,sitaks täis olin eks, ment tuli ning kysis kus elan, ytlesin mine putsi ,tömbasin riista püksist ning jobistasin näkku talle. tõmbasime siis naistega metsa, eksisime ära, panime perse üksteisele, siis sain aru et faking need olid mehed.Räme masekas oli. Nüsisin veene nats. jõudsin metsast välja olin 10000 km kaugel kodust"


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
heh, rex , me peaaegu ühtekad, minu lugu siis:

 

"yks kord kui olin väljas naistega kell 3 öösel,sitaks täis olin eks, ment tuli ning kysis kus elan, ytlesin mine putsi ,tömbasin riista püksist ning jobistasin näkku talle. tõmbasime siis naistega metsa, eksisime ära, panime perse üksteisele, siis sain aru et faking need olid mehed.Räme masekas oli. Nüsisin veene nats. jõudsin metsast välja olin 10000 km kaugel kodust"

 

see pidi naljakas olema? :huh:

 

endal pole veel vist selliseid asju olnud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.