Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Mul mega luck olnud:D

Peo ajal olin sõbraga joonud :D aga enamus polnud :D siis utli ment pani teisi puhkuma meid ei pannud sõbraga :D ja veel mingi 2 vanti:D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viljandis on mentidel vist suhteliselt poogen mis toimub kõnniteel/sebra peal:) ma kõndisin punase tule ajal rahulikult üle sebra täna (lihtsalt ei märkand kuna rääkisin telefoniga), mendi auto seisis täpselt sebra otsa peal....autod lasid signaali (üks peaaegu riivas mind) minu peale aga mendi poolt mitte midagi....thank you...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viljandis on mentidel vist suhteliselt poogen mis toimub kõnniteel/sebra peal:) ma kõndisin punase tule ajal rahulikult üle sebra täna (lihtsalt ei märkand kuna rääkisin telefoniga), mendi auto seisis täpselt sebra otsa peal....autod lasid signaali (üks peaaegu riivas mind) minu peale aga mendi poolt mitte midagi....thank you...

 

Samas kui jälle mõelda , siis kus on Eestis kõige karmimad mendid ? :eat:


Aga punane on šeff

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
endal praegu mingi 4-5joogi oma need makstud,siis 1suitsuoma maksutd kokku need mingi 3k vast,praegu ootan ühte suitsu trahvi prott käes ja siis on üks suurem sitt ootan ka tolle trahvi ja tolle maksimum summa on kuni 18k aga saan vast umbes 2-3k.

 

ise ka usud v???ja mida pead silmas nn `suurem sitt!??´´kui pead silmas kriminaal asja siis esiteks kahtlen et sa nii vana oled ja teised arvan et sa käid koolis ja kolmandaks määratakse su vanematele trahv ja miinimum on 4.5k!!!just eile (16.12) käisin prokuratuuriis ka karistust saamas nii et asi kumiseb veel siia maani kõrvus mida seal nad kõikke ei lubanud :D:D:D!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise ka usud v???ja mida pead silmas nn `suurem sitt!??´´kui pead silmas kriminaal asja siis esiteks kahtlen et sa nii vana oled ja teised arvan et sa käid koolis ja kolmandaks määratakse su vanematele trahv ja miinimum on 4.5k!!!just eile (16.12) käisin prokuratuuriis ka karistust saamas nii et asi kumiseb veel siia maani kõrvus mida seal nad kõikke ei lubanud :D:D:D!!!

 

 

 

Ära spoili nüüd, las ta olla vähemalt arvuti ekraani taga kõva badass! ^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise rolleriga 3korda suulise hoiatuse saanud + 1korra kirjaliku, pole trahvi saand,

 

sii elva rannapeol jõime seg isiis erariietes ment tuli, alaealistekomisjon, jälle hoiatus :) muud polegi :D aga kui oleks nende laamendamiste ja asjade eest oleks ikka sitaks asju :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitu protot oled saanud?Ma Olen Vist mingi 2 saanud rohkem mitte:d

Millega vahele jäid?Noh oli kord siis . olime joonud liikusime mingi kambaga linnuka vahel ringi siis naägime et poe ees seisab mesa see oli seisnud seal mingi 2 nädalat . ma ütlesin sõpradele mis see mesa ikka seisab seal .tagusime autol kallasid , peelgild. ja kõik taolised sisse.

siis üks mu sõber ütles et näe ment tuleb see jooksis ära aga me ei uskunud ma nägin et ment tuleb poe platisele . noh jooksime eest ära aga jah ment tuli kurdima autoga jjärgi sai mingi 2 tükki kinni siis need lobisesid meid sisse.:S Ning ta kutsusid omale abiväge lõpuks olid mkingi 5 politsei autot ja 1 koer.:D

otsisd ja leitsid 1 saavad kõik üles:D

jah tagajärg oli see et läksime maardu politseisse.:D

seal istusime 2 päeva:D

Kui trahi said siis palju?ma olen 1 koora saanud 300.- .:D

avalikus kohas suitsetamise eest:D

 

kõva mees :D

 

ise käisin alles hiljuti kultuurimaja katusel sõpradega, kukkusime sisse :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

msn: [email:oqhfx5dk]kana.kukk@hotmail.com[/email:oqhfx5dk]

http://www.rick-rolld.com ♥ :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 suulist hoiatust vist , mingi ükskord ilma kiivrita sõitmise eest + oli siis 12 arvasid et olen 14 vist, ei küsinu vanust. Puhas poiss :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõbrale laenasin Kuupiletit mõni aasta tagasi. Unustasin ära, et tema kätte jäi. Peale kooli klassivendaega kodu sõitma. Kesklinnas istusime nr 6 peale sõitsime taara pst-le, Poole teepeal tuli meelde, krt piletit ei ole. Mõtlesime, et savi 2 peatust jäänud. Sõber ütles "lolli" nalja, oh flack on bussipeatuses. Ma ütlesin talle käi vittu see ei ole naljakas:D buss keeras ümber nurga ära ülla ülla Flack ootas XD tra kui närvi ma läksin selle peale:D

 

 

Aga selle sama klassivennaga oli ka pull:D koolis keerasin seda toru kraani lahti:D pritsis solgi vett w mingit sitta kuuma vett:D mul nata püksid märjad:D tal kõik püksid märjad:D nagu püksi oleks lasknud:D siis läksime nr 4-jaga kooli juurest koju :D ja flack pidas kinni seekord mul pilet oli aga tal mitte.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Clean boy here .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D XD:D

 

 

:D :D pritsis solgi vett w mingit sitta kuuma vett:D :D tal kõik püksid märjad:D :D:D ja flack pidas kinni seekord mul pilet oli aga tal mitte.

 

Päris hea (Y):D:):torch:(H):wink:

Falk ei ole ment ka muidu.

 

Teemasse: 2 suitsetamist (+ veel 1 kirjalik ja 1 suuline hoiatus)

3 joobes alaealisena. Puhas poiss.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui 14 olin sõitsin täis peaga rolleriga poodi. jäin poe ees vahele kah kohe sest rolleri ment võttis kinni seal.Sain Trahv oli Väikene mingi 240 eeku

 

Joobega sõites vahele jäädes ei saa sa kunagi 4 trahviühikut.

Pigem tuhandetest kroonidest arestini välja.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alla 14 aastased vist ei saagi trahvi ? (alealistekomisjon)

 

Endal otsest kokku puudet pole, aga ment käis hommikul siin. Mu vennad ootasid metsas, et isa tööle läheks vms, siis kui isa sõitis ära, siis tulid koju .. mingi 1mint umbes hiljem tuli isa tagasi ja natuke peale seda ment (naaber kutsus arvatavsti, arvas et mingid vargad vms :D )


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui ma/me oli 7me aastased varastasime poest neid lasy väikseid krõpsu pakke sellepärast, et neid tasosi vms sealt sees koguda:D olime juba mingi 20 pakki varastanud siis saime suulise hoiatuse:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.