Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hmm rolluga trahv 600 kr varastasin poest spinnereid kui olin 10 vist mingid siuksed keerlevad junnid olid mingi 2 tuhande eest varastasin neid ja siis jäin vahele nii et terve kooli kott oli neid täis aga valetasin turvale et need mu omad ja siis trahv oli 140 kr sest lõhkusin mingi pila kaka paki ära ja pidin kinni maksma :D KUNAGI SAI AUTO KUMME PÕLEMA PANDUD mingi 3 pakki tikke kummi alla ja ajalehte mingi paar korda läks tuli suht tõsiseks :D olen ka 9-10 aastaselt mingi 3000 tuhande eest telefone varastanud :D see oli mingi 4 aastt tagasi suht rondid olid aga jh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol tõmbasin 1ks kord töö õp õpsil vastu molli kuna töö võttis mu töö põletas ära ja pani1 :S

 

ära rebi pe*e


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm rolluga trahv 600 kr varastasin poest spinnereid kui olin 10 vist mingid siuksed keerlevad junnid olid mingi 2 tuhande eest varastasin neid ja siis jäin vahele nii et terve kooli kott oli neid täis aga valetasin turvale et need mu omad ja siis trahv oli 140 kr sest lõhkusin mingi pila kaka paki ära ja pidin kinni maksma :D KUNAGI SAI AUTO KUMME PÕLEMA PANDUD mingi 3 pakki tikke kummi alla ja ajalehte mingi paar korda läks tuli suht tõsiseks :D olen ka 9-10 aastaselt mingi 3000 tuhande eest telefone varastanud :D see oli mingi 4 aastt tagasi suht rondid olid aga jh

 

 

Kui sa säärane rott oled siis võiks sind juba kohe ära bannida?

Scam või vargus .. sama asi ju :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lasin isalt 400 rotti, olin 2 päeva kodust ära, jõin, olin peol. tegin tossu samal ajal. ett jah...

olen 2 korda mendile vahele jäänud

PS ! ei ole uhke .

 

lol tõmbasin 1ks kord töö õp õpsil vastu molli kuna töö võttis mu töö põletas ära ja pani1 :S

 

tõesti, ära rebi tont :D .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
trepikojas oli mingi nõme kass, ajas närvi - panin kassile jalaga, sai vist surma :-(

 

veits killer vend oled :s


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

magasin kuuseall hommikul leidis ment ülese

 

 

varastasime sõbraga tazo'sid ajalehtede seest , sõber tegi katet ma võtsin kaamera ees :D

 

vanemad said teada kuna me hakkasime naerma , pidid mingi 500.- eest lehed kinni maksma


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Protokolle olen mingi 5 saanud.

 

2 Joomist, suitsetamine ja 2 korda jänese sõitmine ( esimene kord oli selle eest et ma sõitsin 40-ga , seal ei kehti tavapilet , teine kord ei komposteerinud lihtsalt ) :D

Esimene jänese sõitmine läks 60 ja teine 180 .

Esimene joomine : 120 EEK , Teine 240 ja siis Sain suitsetamise eest 480 :D:D

erh, mingi kuuendas ja viiendas klassis korraldasin ka 2 jama. mingi munaga viskasin vastu maja akent , pidin ära koristama :D , ja siis mingi lõhkumine oli ka .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tavaline ment pole mulle kordagi midagi teinud, st trahvi. Heal juhul doci kontrollinud ja palunud, et peidaks jook ära avalikus kohas.

küll aga olen ühe õhtu jooksul mittu korda sattunud marulipolitsei küüsi (ega nad kah mulle midagi hullu ei teinud), need on mind koju saatnud ja oleks peaagu autosse kaasa tassinud, vedas. Ega ma lihtne vend pole.

 

kõige parem ment oli see, kes ütles: noh, avalikus kohas keskjoobes olemine pole just kõige soovituslikum, aga ära siin pahandusi tekita ja magama jää, siis me sind ei puutu kah.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8ndad klassis läksin kooli ees lumesöja pärast kaklema.

Viskasin tüübile 3 korda näkku palliga ja siis ta tõukas mind. Peale seda sai 3 laksu näkku ja

3 päeva hiljem tuli mendist kutse. Süüdistati peksmises kohe, õnneks ma süüdi ei jäänud, kuna sai selgeks tehtud et asi oli kahepoolne, tema alustas siiski tõukamisega.

 

Muidu suitsetamise eest mingi 3 hoiatust saanud :D ja niisama on sitaks kinni peetud õhtuti.

Ühtegi trahvi õnneks pole ja loodan et ei tule kaa 3-e kuu jooksul, sest varsti 18 täis.

 

Uhkustada pole mõtet enda trahvidega siin minuarvates, nagu mõned heaks arvavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
8ndad klassis läksin kooli ees lumesöja pärast kaklema.

Viskasin tüübile 3 korda näkku palliga ja siis ta tõukas mind. Peale seda sai 3 laksu näkku ja

3 päeva hiljem tuli mendist kutse. Süüdistati peksmises kohe, õnneks ma süüdi ei jäänud, kuna sai selgeks tehtud et asi oli kahepoolne, tema alustas siiski tõukamisega.

 

Muidu suitsetamise eest mingi 3 hoiatust saanud :D ja niisama on sitaks kinni peetud õhtuti.

Ühtegi trahvi õnneks pole ja loodan et ei tule kaa 3-e kuu jooksul, sest varsti 18 täis.

 

Uhkustada pole mõtet enda trahvidega siin minuarvates, nagu mõned heaks arvavad.

 

ja mis see sind aitab et 18 täis???ega see sind karisamisest ei päästa !:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd kui sa natukene loogiliselt mõtleks, siis kui ta 18 saab, siis ta enam suitsetamise eest trahvi ei saa


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole kokku sattund .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul sõber joomisega 9-10 korda vahele jäänud & tal maximum trahv olnud 240.- :D

tra nagu eriti irw , tal töötab peretuttav seal politseis sellepärast :P


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul sõber joomisega 9-10 korda vahele jäänud & tal maximum trahv olnud 240.- :D

tra nagu eriti irw , tal töötab peretuttav seal politseis sellepärast :P

 

ära aja sitta tont, mul isa ment ja ma olen saanud 480 krooni, ennem seda ka veel mingi 240 jms.

ainuke asi mida see peretuttav sul teha saab on kustutada ajalugu ära, niiet keegi ei peaks pärast teadma mida sa teinud oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mind pandi eile puhkuma....0 oli :) ! Just hakkasin jooma :D vedas et ei joond ennem


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.