Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline blu

Ei ole trahvi saanud, kutsutud on küll meile politseid ja olen ka ise kutsunud.

Suurim rikkumine oli seotud ühe mahajäetud majaga, kus me "väheke" laamendasime, kutsuti politsei, aga selleks ajaks olime juba kadunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin vist 12aastane siis , meeldisid need plastikuule laskvad püssid!

Olime 3lmekesi Tartus Riiamäel , lasime mingit maja seina , kutsuti politsei ;)

Küsiti nimesid ainult (A)

Püssid jäeti alles !


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitu protot oled saanud?Ma Olen Vist mingi 2 saanud rohkem mitte:d

Millega vahele jäid?Noh oli kord siis . olime joonud liikusime mingi kambaga linnuka vahel ringi siis naägime et poe ees seisab mesa see oli seisnud seal mingi 2 nädalat . ma ütlesin sõpradele mis see mesa ikka seisab seal .tagusime autol kallasid , peelgild. ja kõik taolised sisse.

siis üks mu sõber ütles et näe ment tuleb see jooksis ära aga me ei uskunud ma nägin et ment tuleb poe platisele . noh jooksime eest ära aga jah ment tuli kurdima autoga jjärgi sai mingi 2 tükki kinni siis need lobisesid meid sisse.:S Ning ta kutsusid omale abiväge lõpuks olid mkingi 5 politsei autot ja 1 koer.:D

otsisd ja leitsid 1 saavad kõik üles:D

jah tagajärg oli see et läksime maardu politseisse.:D

seal istusime 2 päeva:D

Kui trahi said siis palju?ma olen 1 koora saanud 300.- .:D

avalikus kohas suitsetamise eest:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Trahvi pole saanud aga vahele olen jäänud: Autode lõhkumine, võõral teritooriumil käimine, jalgrattaga lenksadel sõitmine, poe katustel käimine, sõbra juurest mingi kaartide laenamine ilma loata :D

 

Põgenenud: Kasvuhoonetest paprika ja muu sellise rottimine, rulaga kõnniteel sõitmine, suitsu väljaostmine.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ükskord pidas ment kinni..

 

Mingi rolleriga sõitsime ja mul polnud kiivrit peas! Sõitja kutsuti mendiautosse ja ta ütles, et minu nime küsiti ka seal.. Ei tea, ei viitsinud küsida rohkem klassivenna käest.. (Tal oli kiiver, mul polnud nooh..)

 

Ükskord varastasime kambaga ja joomas peaga mingi 700 krooni eest bensiini! NB : Minu mõte see polnud ning olen tollega nii palju seotud, et ainult kiitsin teo heaks, jälgisin, et tedagi ei tule ning olin muidu valves..

 

Vend sõitis linnas ükskord 32 km lubatust kiiremini ning sai mingi 3 tuhat trahvi. Rõhuva enamuse trahvist moodustas aga see, et taga istujal oli turvavöö lahti. Sai vist 2,4 tolle eest.. Tüüp maksis vennale raha kinni..

 

Muid värke pole olnud..

 

On küll öeldud tüüpide poolt, et kutsume teile politsei jne.. No go..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

naaber on kutsund mingi 10+ korda tümaka pärast trahvi pole saand kuna neil pole proof ja müramõõturit neil pole .Rolleriga täis peaga ilma lubadetta mingi 600kr . Ja mingi 19 mendi hoiatust et ilma lubadetta trahvi pole saand muu millegi eest.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi alaealiste komisjonis polegi käind ?

Okei ei hakka rääkime millega vahele olen jäänd aga olen alaealiste komisjonis 9 korda käinud !

Esimest korda läkisn õeldi et kui teist korda siia tuled siis lendad puiatusse ära ! , 9 korda olen hoiatuse saand !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Olin 13 jäin rolleriga sõitmisel kell 1 öösel vahele :P

Viidi jaoskonda ja möllu.

Alles siis saadi aru et ma 13 ja ei saadud trahvi teha.

Sõbra ema tuli järgi ja kõik :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

XD , alla 14 aastased saadetakse alaealsite komisjoni ja 14+ saavad trahvi !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pole kokkupuuteid olnud :D , kuigi mendieest joostud küll ( laamendamise eest )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jäin vessariga vahele :D

protokoll nagu naksti :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Umm ,

trahve pole saand.

Jäin grafitiga vahele, siis lasime rakette kuigi ei tohtind aeti taga. Mingeid kindlasti veel ei mäleta.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi alaealiste komisjonis polegi käind ?

Okei ei hakka rääkime millega vahele olen jäänd aga olen alaealiste komisjonis 9 korda käinud !

Esimest korda läkisn õeldi et kui teist korda siia tuled siis lendad puiatusse ära ! , 9 korda olen hoiatuse saand !

 

sellepärast sa kohati nii lolli juttu ajadgi.. ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jänest sõites 490.- trahv


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Keegi alaealiste komisjonis polegi käind ?

Okei ei hakka rääkime millega vahele olen jäänd aga olen alaealiste komisjonis 9 korda käinud !

Esimest korda läkisn õeldi et kui teist korda siia tuled siis lendad puiatusse ära ! , 9 korda olen hoiatuse saand !

 

mina käisin ühe korra!:D

selle eest et poest üllatusmuna varastasin:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
naaber on kutsund mingi 10+ korda tümaka pärast trahvi pole saand kuna neil pole proof ja müramõõturit neil pole .Rolleriga täis peaga ilma lubadetta mingi 600kr . Ja mingi 19 mendi hoiatust et ilma lubadetta trahvi pole saand muu millegi eest.

 

 

 

Eile oli Su naaber veel kõva narkoärikas. Narkoärikas tõesti kutsub 10+ korda samasse majja mendi?

 

ja rolleril load? ehk liigitati juba kuupide pärast mopeedi alla?

 

Sa stjoopa sokid liiga palju, maga kaineks ja ole sina ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.