Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Oli kui sõbraautos sõitsime 160 ment sai radarisse ~120, sõber oli siis 15 pärast jooksis mendi eest ära ka aga hiljem tuli ise tagasi, meilt(minult ja veel ühelt vennalt võeti ainult nimed). aaa ükskord joppa koolis toimus pid, meil sõbraga ei olnud alksi jaoks raha ja ostsime 2L presidendi 8-t jõime selle ära ja hakkame kooli poole liikuma, kui järsku politsei tuleb kooli poolt meile vastu üks tüüb käedpidi tal kõrval politsei paneb meile siis "Tere jälle poisid" me mõtlesime mida vittu polnud teda ennem näinud. ::D Presidendi 8 lidrane litib üli hästi ära kui sul raha ei ole, aga ommikul seda peale ei saa juua sest siis tunne viina lõhna ja süda läheb pahaks.


95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

epic fail.

jäin vanematele viinapudeli ja vesipiibuga vahele .

nuuks nuuks emotime

aneil oli suht pohhui ütlesid et kui ma vahele ei jää siis nad inguma ei hakka.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uputasid ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

v6tsin vanaemalt kurgid k2est 2ra ja l2ksin kuupeale myyma


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Joomised 2 + korda , suitsetamine 1 kord & 2 korrarahu rikkumist :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis on teie suurim pahandus??

Endal kodust minema panemine magasin öö kuuse all ema läks menti aga ema leidis ise mu ülesse

 

jooksid oma tädi suurte tisside eest vist , irw :D

 

Aga jah , meiser sa peaks olema Maailma Top 10 Kuritegijate seas -.-


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
alaealistele alko ostmine, joomine, laamendamine, avalikus kohas alko joomine, politsei raske sõimamine jne.

 

sa pole t2iskasvanugi


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Direktori perse saatmine,Õpetaja pu**i saatmine,Tunnis laamendamine, Raamatukogu uksega laamendamine, mendi eest põgenemine. Olen paks panin mendi eest jooksu irw:)

 

NR1. lÕIN IGA VAHETUND KOLMANDALT KORRUSELT PRÜGIKASTI TEISELE VÕI ESIMESELE KORRUSELE(KOOLIS) Seda on isegi ollu vist näinud aga martin ja magepure kindlasti:D


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
joomine, kanep, suitsetamine, 10 aastaselt käisin poes vargil tihti :S

 

Same here.

Aga jäin lõpuks varastamisega poes vahele ja rohkem isu ei ole minna .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uputasid ära?

 

mhm aga mitte meelega. v2ike vend pani ta vetsukasse kuna meil l2ks see v2ikeakvaarium katki .. ma olin mingi pool tundi seal vetsus lasin kange lasen vee alla siis 2kki vaatan ohoh kuld sita sees . vapsjee siis p2rast vend kysis kus franku on .. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Same here.

Aga jäin lõpuks varastamisega poes vahele ja rohkem isu ei ole minna .

 

järve sellust on piece of cake teed mis iganes peidad ära kuskile ära lähed essale korrusele sealt kus kärusi saab ja kus see lotokoht on vms sealt alt nende äärte alt lähed läbi kui keegi ei näe ja kohe uksest välja ja bussi peale fsjoo mina pole sealt kunagi busti saanud sitaks ps2 mänge ja mängukaarte sain 5000+ eek väärtuses jama lol:torch::ninja::%:cool:

a nüüd olen pensionile läinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
järve sellust on piece of cake teed mis iganes peidad ära kuskile ära lähed essale korrusele sealt kus kärusi saab ja kus see lotokoht on vms sealt alt nende äärte alt lähed läbi kui keegi ei näe ja kohe uksest välja ja bussi peale fsjoo mina pole sealt kunagi busti saanud sitaks ps2 mänge ja mängukaarte sain 5000+ eek lol:torch::ninja::%:cool:

a nüüd olen pensionile läinud

 

Irw, rikas poiss . :D

 

Ise pole eriti midagi teinud , vanematele kunagi suitsetamisega mitu korda vahele j22nud jms .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.