Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tglt oli Tumpzil 0,9 promilli ( 0,46 korrutage kahega ), ma olin mahvi laksuall sellep2rast mul 0 oligi:DMudu ma j6in ka viina mingi 5 suurt lonksu:DMai tea kuda mul 0 oli, lihtsalt panin toru keele alla ja j6in mahla t2iega kui ment tuli:D Ma olin bmw-s sees kui me driftisime, panime vastu jäähunnikut matsu.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selgitage mulle, mis moodi sai falck teid jälitada? kui se isegi enam ei eksisteeri, nüüd on meil G4S.

Ja neil ei ole enam õigust autosid peatada/kontrollida, kui ise seisma jäite siis olite küll lollakad.

Võiksite lihtsalt ükskord inimeseks hakata ja aru saada et joomine pole "lahe".

Kui kõik olid alaealised, kus kohast te selle ///M3-e sebisite siis?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selgitage mulle, mis moodi sai falck teid jälitada? kui se isegi enam ei eksisteeri, nüüd on meil G4S.

Ja neil ei ole enam õigust autosid peatada/kontrollida, kui ise seisma jäite siis olite küll lollakad.

Võiksite lihtsalt ükskord inimeseks hakata ja aru saada et joomine pole "lahe".

Kui kõik olid alaealised, kus kohast te selle ///M3-e sebisite siis?

 

P2rast m6tlesimegi et tra miks me seisma j2ime, aga siis oli juba liiga hilja =/.

Selle M3 on mu 6e poisi oma, ei tea kust sai aga suht pyss on igatahes:-)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tark tegu.

 

Uudistes suhteliselt tihti lugu kuidas 14-16 aastased oma sõidu "oskusi" demonstreerivad aka 150-ga vastu puud


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

tegelt võiks roolil olla sensorid mis mõõdavad inimese alkoholitaset veres paljalt nende sensoritega ta higi analüüsides.

kui oled joobes - auto liikuma ei hakka.

väga lihtne süsteem, sellised asjad on olemas, aga kahjuks mitte autol...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile,õigemini täna öösel jäin jälle mendile joomisega vahale. Aga suutsin välja vabandada et oli onu sünnipäev ja sis sai veidike võetud:D Aga ei tea kas kutsutakse menti või ei...


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tark tegu.

 

Uudistes suhteliselt tihti lugu kuidas 14-16 aastased oma sõidu "oskusi" demonstreerivad aka 150-ga vastu puud

 

Täpselt!

Barky hakkab suureks saama juba :O

Et, edu teile ja vaadake ja hoolitsege selle eest et mul oleks järgmine nädal midagi Raportist vaadata :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi alaealisena oli pidevalt politseiga jamasi. Alaealisena 10 protokolli joomise eest ja 1 suitsetamise eest. Alaealisena sai ka kõvasti hullemaid jamasi korda aetud: autoärandamised, kuriteovarjamised ja sissemurdmised, kohtus käisin täisealisena ja sain 2 aastat reaalset 1,5 aastase katseajaga. 12 märts saab katseaeg läbi. Uhke ei ole oma tegude üle, kahetsenud oma tegusi ja oma karistuse enamvähem ära kandnud.


O Crap?! O Snap?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mendid jälitasid täna mind kuna mul plnud helkurit ja rattal plnud ka helkureid ega pidureid..

siis sõitsin mingidest eitedest mööda ning pöörasin kuskile mäkke :D

Vaatasin eided, et eided jäid vahele kuna neil plnud ka helkurit :D

Ei tea mis nendega sai..

Muidu olen puhas poiss enamvähem..

Sodisin värviga garaasi seinu, ommikul oli ment uksetaga..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen põhiline trahvi saaja selle aasta jooksul juba 2 trahv suitsetamise eest yks trahv oli 420 eeku ja nyyd arvatavasti tuleb mul 600.- aga jah mina ei maksa kuna neile head tegu ei hakka tegema:Dsuitsetan ikka edasi mis teha:Dsee juba mul harjumus(Y)


VCAXCYDXKCAGVHK06CAIR2IOQCA20VTWPCA28PR33CA8I0TF4CAC4MTD8CA0QFRYDCANITGP1CA1OORIDCA9TX0TZCAHB5ZOACAJCADHGCAS4L378CAN98YXPCAWR869VCATGRFXQCAI2LUYTCAYTUTJM.jpg

 

 

 

MSN:jaanek6@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Protosid 0 . TRahv 600 eek. No bus ticket. :(

 

A mingi paarkend hoiatust. Eesti politsei p2ris pask ju :), hiljuti sain s6imata, et varastasin poest Jess chillimaitselise sifkapakki. See oli mu 1. poer88v. Sain hoiatuse. 1 trahv veel. tuli meelde : 6 eeki maha sylitamise eest(pollalt)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Protosid 0 . TRahv 600 eek. No bus ticket. :(

 

A mingi paarkend hoiatust. Eesti politsei p2ris pask ju :), hiljuti sain s6imata, et varastasin poest Jess chillimaitselise sifkapakki. See oli mu 1. poer88v. Sain hoiatuse. 1 trahv veel. tuli meelde : 6 eeki maha sylitamise eest(pollalt)

 

Kuna ta teeb sinusgustele pubekatele trahvi, kes poevarguste ja kõige millega veel ennast "tõestada" tahavad sõbradele vms.

Oleks mina olnud tollel hetkel politsei, kes sind kinni pidas, oleksin täie rauaga vajutanud.

 

Jah, muidugi teeb politsei 6. krooniseid trahve.

Miinimum trahv on 3 trahviühikut, tainas.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen põhiline trahvi saaja selle aasta jooksul juba 2 trahv suitsetamise eest yks trahv oli 420 eeku ja nyyd arvatavasti tuleb mul 600.- aga jah mina ei maksa kuna neile head tegu ei hakka tegema:Dsuitsetan ikka edasi mis teha:Dsee juba mul harjumus(Y)

 

Hälbega oled?


O Crap?! O Snap?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Trahvi pole saanud kuna pole kunagi millegiga vahele jäänud.

Kunagi sai päris palju huligaanitsetud,n prügikasti põlema panemine :D

Kunagi suvel ka igavusest sõbra majajuures tikkudega põletasin mingil aial värvi maha ,falck lendas majast välja,lõi tikud käest ära ja hakkas protokolli juttu ajama aga mulle ei tehtud ikka midagi.Sõber pidi vabandamas käima :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tuli meelde et mu koer tuli mingi 4 aastat tagasi ühe võõrale naisele selga hüppama,ja koer tegi talle teksad mustaks,jooksin nata eest ja hakkaisn nendele seal põõsastest karjuma suka bljat,nemad kutsusid politsei välja et mina mölisesin nende peale :D

 

Õnneks ei saand ma midagi selle eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suisetamine :

 

Jooksnud mendi eest ära.

Jooksnud " Korravalvurite " eest ära.

 

Joomine :

Ei ole vahele jäänud lala . (H),

 

Märatsemine / Seiklemine :

 

Läksime vanasse kaubamaija ja järsku polla sees ,

Kutsuti välja ja pandi puhuma , kõikidel 0.00 ,

 

Kõndisin sõpradega ringi , 3 tükki neist olid täis , ühe ema oli juhuslikult polla ja viis tütre koju ära , lähen siis poodi aga nende maja tee peal , ema tuleb just autoga tee otsast välja ja paneb mind ka puhuma , tuli loomulikult 0.00 ja küsis kus teised on.

 

Nii mõtetud need lood ka ei oleks aga siin Loksal ei ole muud juhtunud eriti :cool:


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi oli mingi varastamise teema, kuigi ma ise midagi ei teinud lihtsalt olin kaasas ja põhisüü aeti ikka minu peale raisk

Suitsuga jäin vahele alles hiljuti. Läksin pm kuskile alla garaažide juurde seal mingi ment tavaliselt ei käi ega värki mingi lampi tuli siis seljatagant, ma muidugi mõtlesin et mingi tüüp tahab oma autot võtta ja tõmbasin rahulikult edasisiis võttis taskust selle mingi dokumendi või asja et ta politsei on siis oli suht et "FAKK!"

Isale olen joomisega vahele jäänud, võtmed jäid koju onju siis tulin viimase bussiga koju(23.00 jõuan koju sellega), siis avastasin et võtmeid pole õnneks oli alt uks lahti ja siis läksin ülesse ukse taha lõugama trampisin täiega ja helistasin mitu korda keegi vist ei kuulnud kuna ust ei tehtud lahti. siis mõtlesin et pohh ja vajusin kuidagi magama sinna ukse juurde pool2 öösel ärkasin üles ja suutsin trepikoja täis ropsida siis proovisin veel korra helistada ja isa võttis seekord vastu tegi ukse lahti ja tuli koridori:"Sa oled joonud või?" vaatasin siis talle otsa ja täiesti rahulikult ütlesin "ei," :D siis küsis et mida ma jõin siis vastasin et natukene siidrit... ja viina. lubas psühhari juurde viia, aga siiani pole seda teinud:P

 

Siit moraal: ära joo kui võtmeid pole! :D

 

Kuna ta teeb sinusgustele pubekatele trahvi, kes poevarguste ja kõige millega veel ennast "tõestada" tahavad sõbradele vms.

Oleks mina olnud tollel hetkel politsei, kes sind kinni pidas, oleksin täie rauaga vajutanud.

 

Jah, muidugi teeb politsei 6. krooniseid trahve.

Miinimum trahv on 3 trahviühikut, tainas.

 

Sülitamise, sihvkakoorte mahaviskamise ja muu sarnase eest saab küll trahvi kuskil 6 krooni kandis. Pole mõtet kohe hakata tainaks sõimama, kui ise täiesti täpselt ei tea.

Endal on ka isa endine politseinik ning ta on mulle päris palju rääkinud sellistest asjadest nii et jah:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellel aastal jäänud 4korda joomisega vahele , umbes 3nädalat tagasi istusin kaineris.

eelneval aastal ma arvan et joomise trahvid olid umbes 5000eek kokku.

3korda olen ka suitsuga vahele jäänud viimase trahvi sain 780suitsu eest kooliteritooriumil tegemine oli 540 +suits 240.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.