Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
rataste jaoks on lube vaja?

 

Kusjuures on vist jah.

 

 

Enda kokkupuuteid on kahjuks palju olnud, kuid kõik enda lolluse tõttu.Igal kokkupuutel olen saanud ka protokolli.

 

Esimene trahv oli kiivrita sõit, see oli 180.-

Teine trahv oli lubadetta sõit,ohtlik sõidusuund,kiiruseületamine +45km/h, kindlustus,poliis. see oli 2400.-

Kolmas oli Joomine. see oli 260.-

neljas oli joomine. see oli 360

5es oli suitsetamine. see oli 180.-

6es oli suitsetamine. see oli 260.-

7mes joomine, 600.-

8sas joomine, 600 .-

9sas suitsupaki omamine , 600.-

suitsetamine 600 .-

... joomiste ja suitsetamistega lõppeb alles 17 juures. ja kõik 600 sinnamaani välja olnud. Viimane trahv oli talve lõpus, joomine, sõitsime sõpradega taksoga koju ja võeti maha. laks kõigil punased :D 1 vend viidi kainerisse kuna jäi mendi autosse magama.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures on vist jah.

 

 

Enda kokkupuuteid on kahjuks palju olnud, kuid kõik enda lolluse tõttu.Igal kokkupuutel olen saanud ka protokolli.

 

Esimene trahv oli kiivrita sõit, see oli 180.-

Teine trahv oli lubadetta sõit,ohtlik sõidusuund,kiiruseületamine +45km/h, kindlustus,poliis. see oli 2400.-

Kolmas oli Joomine. see oli 260.-

neljas oli joomine. see oli 360

5es oli suitsetamine. see oli 180.-

6es oli suitsetamine. see oli 260.-

7mes joomine, 600.-

8sas joomine, 600 .-

9sas suitsupaki omamine , 600.-

suitsetamine 600 .-

... joomiste ja suitsetamistega lõppeb alles 17 juures. ja kõik 600 sinnamaani välja olnud. Viimane trahv oli talve lõpus, joomine, sõitsime sõpradega taksoga koju ja võeti maha. laks kõigil punased :D 1 vend viidi kainerisse kuna jäi mendi autosse magama.

 

ja nagu ma aru saan siis sa oled enda üle nüüd nagu julmalt õnnelik, et mingid trahvid oled kaela saanud, mõttetult keerate endal tulevikku trahvidega perse ju?tahad kuskile tööle minna siis tüübid vaatavad ahha tüüp on paar korda avalikus kohas joobes olnud, selge seda kalkarit me ei võta tööle. :P JÕUDU :k:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rataste jaoks on lube vaja?

 

jap

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega jahm , max saabki 600 suitsu eest teha !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pro nub, jää vait oma lolli spämmi ja ibaga.

Sa ei pea teiste öeldud asju kommenteerima, taun.

 

// Rollerisõit 180.- -.- kammon, ega load ei sõida, mina sõidan.

 

spämm?ma lihtsalt räägin nii nagu asi on, kui sa oled loll ja sellest juhtumisi aru ei saanud siis ma ei tea, loe äkki uuesti see post läbi?täht-tähe järel ikka.kuskil pole öeldud et kommenteerimine oleks "keelatud"?ja miks ma taun olen?sellepärast, et ma räägin nii nagu asi on?sa oled vist ikka päris elus küll üks mökust sitakott, raudselt koolis narritakse ja kiusatakse vms?tra kui see "vahvel" peaks kunagi foorumi koosviibimise korraldama siis mul oleks päris mitmega vaja tõsist vestlust pidada vms?netigängster.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja nagu ma aru saan siis sa oled enda üle nüüd nagu julmalt õnnelik, et mingid trahvid oled kaela saanud, mõttetult keerate endal tulevikku trahvidega perse ju?tahad kuskile tööle minna siis tüübid vaatavad ahha tüüp on paar korda avalikus kohas joobes olnud, selge seda kalkarit me ei võta tööle. :P JÕUDU :k:

 

Dude, kõik trahvid kustuvad politsei sellest andmebaasist ära 1 aasta peale trahvi saamist ;) pmst nagu aeguvad vms.

 

Sain eile rolleriga sõites lubadetta sõidu kätte, 240 kurat :D vähe häppi polnudki väää


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dude, kõik trahvid kustuvad politsei sellest andmebaasist ära 1 aasta peale trahvi saamist ;) pmst nagu aeguvad vms.

 

Sain eile rolleriga sõites lubadetta sõidu kätte, 240 kurat :D vähe häppi polnudki väää

 

Ei , ainult väiksemad trahvid kustuvad ära peale 1a...

Suuremad rikkumised jäävad eluajaks !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suurtes linnades jah load olulised!

Nt: elvas mul pole mitte kunagi lube polnud. Koguaeg sõidab ment mööda isegi kui väike olin jne , ei teinud midagi .

1kord pidin mendijaamas ühte meest tuvastamas kes naabri korteri tühjaks viis oma sõpradega


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok räägin siis oma teemat :D

Läksime mingi 9a -selt poodi lasime spinnereid rotti :D Jäime vahele tuli ment , valetasime oma nimed kokku ja siis küsiti mult kus sul ema töötab ütles , et seal ja siis viidi ema töö juurde küsiti , et kas mihkel on sinu laps? ema ütles , et mingi mihkel pole minu laps :D

Ment ütles tule vaata ja siis saidgi aru , et valetasin nime :D

 

Teien kord oli kui peksime 3 kesi kooli taga ühte idikat :D Läksime alaealistesse :D See oli juba 2 kord!

 

3 korda alaealistes oli see , et saatsin inka õpsi igasse kohta nt üks märkus oli selline , et : Õpetaja tahtis seletada miks erlend "2" sai aga erlend ütles selle peale: Mine per*e :D

Aga siis oli üks inka tund ütlesin mul pole õpikut mind ei koti ma ei tee tunni tööd siis andis oma õpiku rebisin 3 lehte välja ja kutsus keset tundi mendi :D:D See oli 3 kord :D

 

Ja nüüd alles lähen 4 korda kuigi olen 14 ja sõber on 14.

Tõmbasin mingil tatil koolist kapuutsi nöörist midagi ei juhtnud ja siis tuli klassi vend tõmbas teda nii kõvasti kapuutsist , et vennal tuli vere valum ja isa andis menti.

Ja koolist öeldi , et lähme alaealistesse kuigi oleme mõlemad 14 o.O ta tatt on vist 10 :D


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teien kord oli kui peksime 3 kesi kooli taga ühte idikat :D Läksime alaealistesse :D See oli juba 2 kord!

 

Ja nüüd alles lähen 4 korda kuigi olen 14 ja sõber on 14.

Tõmbasin mingil tatil koolist kapuutsi nöörist midagi ei juhtnud ja siis tuli klassi vend tõmbas teda nii kõvasti kapuutsist , et vennal tuli vere valum ja isa andis menti.

Ja koolist öeldi , et lähme alaealistesse kuigi oleme mõlemad 14 o.O ta tatt on vist 10 :D

 

Alaarenenud olete we?

Peksate idikaid ja endast 4 aastat väiksemaid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eile oli Su naaber veel kõva narkoärikas. Narkoärikas tõesti kutsub 10+ korda samasse majja mendi?

 

ja rolleril load? ehk liigitati juba kuupide pärast mopeedi alla?

 

Sa stjoopa sokid liiga palju, maga kaineks ja ole sina ise.

 

Lol aprilia sr 50 ?? .. narkar elab 3.korrusel soki ennas lox (H)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teien kord oli kui peksime 3 kesi kooli taga ühte idikat :D Läksime alaealistesse :D See oli juba 2 kord!

 

Paistab et sa oled eriti pussy.....3-kesi lähete ühele kallale:a:. Sinusugused tuleks siberisse ümberkasvatamisele saata. Kui sul nii suur vajadus on kellelegi kallale minna siis tehke vähemalt 1 vs 1. Annad teisele võimaluse vastu hakata, tolgus selline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei ärge vaielge räägin enda eluloo ära alustame ``nooremast``

 

 

Olin siis kümne aastane ,kui ma ei eksi olime vanalinnas paugutasime rakettidega :D

Paugutasime lõpuks niipalju ,et kutsuti mendid.

Mendid midagi erilist ei teinud vaatasid meie paugukad üle ja suuremad võtsid igaksjuhuks ära /protokolli muidugi ei saanud.

Aga tollel hetkel kui ment tuli mu sõber kes oli 12 või 11 nägi siis ta viskas paugutaja maha,aga see paugutaja oli juba SÜÜTATUD!

Kuidagi kaua põles aga kui ment hakkas neid oma armatuurlauale panema juhtus midagi väga naljakat ,nimelt see vurr/vuriseja mis iganes paugutaja see ei olnud hakkas tööle ja terve mendibuss oli raskelt raketi tossu täis:D

 

 

12 aastane- muidugi oli mul vaja hästi palju sõita rolleriga...kell 2 öösel tallinnas jäin vahele viidi menti ,vend tuli järgi.PS: vanemad siiamaani eitea seda:)

 

 

15 aastane -Juuatäis peksime. video pandi http://www.youtube.com ülesse ja ment sai meile järele ,ja mendi kutsekiri tuli koju.

 

15-aastane see vend kes youtubes meid siis rääkis sai tappa selle ema andis ka menti .

600.- trahvi.

 

 

17-noorus hakkab hukka minema - tänavapostiseks!:D

Pandi ka Youtubesse ülesse avaliku korra rikkumine , 1600.- trahvi ( 6000.- max mis võib saada )

 

see põhiliselt ongi mu elulugu joomisega ega suitsetamisega pole vahele jäänud aga mingi 20+ korda juba selle eest jooksnud ja pole kätte saadud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dunno, ei ole nii loll, et mendile vahele jääks. =)

A jooksu olen küll täis peaga pannud. :P

Nothing big.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühe korra olen nii vahele jäänud et mendi majja viidi:D

 

Ma olin 12 käisin jalka trennis ja ma oli peaaegu trenni hiljaks jäämas,siis ma mõtlesin et 5 mintsa pärast hakkab trenn ja mõtlesin mminna punnvõrriga :D:D,hakkasin ruttu s6itma,panin mendi majast m22da ja siis vist keegi n2gi kohe oli auta j2rgi (H)

Proovisin eest ära kütta aga jah midagi v2lja ei tulnud ju :D,siis mõtlesin et j22n seisma ,siis kyusiti miks eest era s6itsid ma ytlesin et ei n2int neid (neil vilkurid k2isid:D) siis pidin mendi majja punna lykkama seal anti hoiatus :D


Msn:juss15_5@hotmail.com

 

Rsn:Cronaldo333

 

Cooking 99

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

25.06.08 , jäin jälle sõpradele joomisega vahele ;s


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimane kokkupuude onu miilitsaga juhtus eile :)

 

Oli siis väike Sünnipäeva tähistamine :)

Mina ei puhunud.. ( Lucky me .. jõin just ESIMESE lõmmi viina -.- aga alkomeetrud on ju säänsed lohhid , et kui joond oled.. on hingeõhus see sitt ikka sees .. niiet vedas.. sõps andis torukse mulle (A) )

 

Trahve 00--

Hoiatusi- Nohh.. nädalas 4 korda igasuguse pahna eest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tulin koolist söögivaheajal suitsult ment j2i seisma tee ääres küsis poisid miks teil suitsu haisud küljes kõik ütlesime et pole teinud, läksime kooli juurde jaoskonda ja seal näitasime kotid, kõik ette sain kuidagi suitsu paki peidetud, läks napilt:D


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.