Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

protosi olen saanud mingi 15 korda vähemalt:P

sis olen trahvi saanud suitsetamise joomise pärast kokku mingi 3k eest:P

sis 1k sain selles eest et murdsin liiklusmendi eraautosse sisse

sis sain 1.5k muusika kuulamise eest pärast kella 23.00 :D


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Trahvi pole veel saanud , 16. Lähen joomis trahvi järgi .

Muidu varasemalt : Suitsetamine , Joomine 2x & 2x Avaliku korra rikkumine :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1. Olles joonud oodates bussi (mingi 12 ajal ?, lasnamäel) sõitis ühistranspordi bussi asemele ette mendi buss :D, küsisid paar küsimust ja sõitsid minema =)

2. Olles bussipeatuses tuli ment lambist läbi otsima :/, aga õnneks ta ei märganud tagataskus ristküliku kujulist pakki (arvake 3 korda mis see oli, saate küpsise), peagi sõitis minema

3. Tehes tossavat pulka tuid 2 naist hakkasid mölisema ja lubasid mendi kutsuda, kiirel sammul minema liikudes nägime, et need naisedläks mendimaja uksest sisse, ei tea kas ütlesid ka midagi vms :D, tegime mendimaja lähedal suht :/


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tovai, sain just 30tundi ükat. Suht lõbus tuju on :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üldiselt olen proovinud puhtaks jääda, pole alati õnnestunud.

 

Esimenekord, sain rolleri, läksin tiirule, et proovida, mis on ja jäin vahele (Kiivrit ega lube polnud) . Õnneks enam ei pea lubasid olema.

 

Sõbra sr125 peeti kinni, mina juhtisin, sain suulise hoiatuse.

 

Varastanud pole, joomisega vahele pole jäänud..

 

Sõber sai trahvi (mingi 6000 kanti): Ilma kiivrita sõit, alkoholijoobes, alkoholi omamine, öösel üksi väljas, lubasid polnud, tuled ei põlenud, tekitas liiklusohtliku olukorra. :)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Olles joonud oodates bussi (mingi 12 ajal ?, lasnamäel) sõitis ühistranspordi bussi asemele ette mendi buss :D, küsisid paar küsimust ja sõitsid minema =)

2. Olles bussipeatuses tuli ment lambist läbi otsima :/, aga õnneks ta ei märganud tagataskus ristküliku kujulist pakki (arvake 3 korda mis see oli, saate küpsise), peagi sõitis minema

3. Tehes tossavat pulka tuid 2 naist hakkasid mölisema ja lubasid mendi kutsuda, kiirel sammul minema liikudes nägime, et need naisedläks mendimaja uksest sisse, ei tea kas ütlesid ka midagi vms :D, tegime mendimaja lähedal suht :/

 

ma pakun et see ristküliku kujuga asi on tobi pakk et ma tahaks küpsist nüüd saada:D

 

mul tuli meelde et olen veel menile nende ratta vedamistega vahele jäänud eriti üks hea juhus kui me strawberriga mendile vahele jalgratta sõiduga vahele jäime siis rula sõiduga JALGRATTATEEL siis snuffi tõmbamisega koolis tobiga õpsile kuna klassi omad panid kitse,siis rabarberi,tomati,paprika ja maasika raksus käik võõral territooriumil ja hoonetes käik ei ole eriti ohtlik/mendilik taskunoa laenamine(mis läks meti:D) ja palju muudki mis meelde ei tule!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma pakun et see ristküliku kujuga asi on tobi pakk et ma tahaks küpsist nüüd saada:D

 

Magusat või soolast ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eno mul vedas ta sai rohkem kui mina kas pole tore me käisime koos lõhkumas ma sain 10 tundi:D ja 2 venni oli veel need said 40 tundi (mõlemad:D)

 

Jajah, tra see ahv oma paksu kerega vaatas pealt + komistas kogematta ühe küljepeegli otsa. Sellepärast ta 10 tundi saigi :D Ta väikese taandarenguga ärge pange tähele :D:D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rolleriga ple vahele j22nud veel.(mul lube pole ja olen 14 ).Alaealiste komisjonis olen k2ind kiusamise eest...Basseinis sylitasin vett yhele n2kku lihtsalt...Tolle ema l2ks menti.Hoiatuse sain.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ykskord mingi eelmise asta talvel tahtsin sõpradega peole minna koos oma mossesga..l2ksime m66da kyla teed ,et mente poleks..aga yhe kurvi juures vaatasin et yhe autos n2idatakse käega et tuled ei p6le ma m6tlesin ah et mingid tolgused ... antsin gaasi juurde kuni 2 autot seisid ja yks taga tyra siis sain aru et olid eramendid(sellest kyll ma aru ei saanud et kust nad teatsid et ma seal :S ) aga ikkagi mul polnud minegid lube,ylevaatuseid ega kah kindlustust nii ,et vedas sain 900 kr trahv + j2in autost ilma :D.... aga ikkagi vedas et nii v2he sain nad hakkasid seletama ,et nemad olid ka v2iksena sellised :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mendile vahele pole veel jäänud (joomine, suits, kanep jms.) õnneks. Andsime ühele vennale 1. klassis peksa ja just juhtus tulema lähiajal mingi kuradi loeng kus ment luges sõnad peale klassile vms nagu ikka on ja siis tuli see ka teemaks aga muidu pole kokku puutund.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jäin eile bmxiga maanteel sõites vahele, lube polnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.