Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

kaks korda olen politsega vist kokku sattunud ma arvan, ega ma nende kordade pärast nüüd uhke pole, aga mõtlesin, et äkki mõni soovib teada.Selle aasta jaanipäeval sai mu sugulane lõuga ühelt mu sõbralt ja peale seda läksin tunnistusi andma vms, aga mina loomulikult ei teadnud asjast midagi :D (ei harrasta Tanki panemist)ja teine kord oli 2006 aasta Septembris vist, kui läksin sõpradega ühte külla peole, kellelgi meist lube polnud ja, ega neid vaja ka polnud, sest läksime mööda kruusateid ja kõik teed olid peas nagu piibel mõnel, jõudsime külasse kus meid ootasid Falckid ees...noh see selleks panime muidugi kõik jooksu ja auto uksed/aknad jäid lahti:D, tüübid leidsid mu rahakoti, vist autost ja kutsuti ka kohale Politsei kuna ma pole siiamaani veel 18 täis, Politsei tuli kohale ja selgitas välja, et see auto oli varastatud paar aastat tagasi (auto oli sõbra oma ja ostis selle oma naabrilt kellelt see auto varastati paar aastat tagasi, aga ta sai auto tagasi ja menti seda ütlema ei läinud muidugi) oma 4-5 tundi olime suure põllupeal kõhuli või siis jõime kuskil kraaviääres, et soem hakkaks kuna teatavasti Eesti sügis on külmem kui talv:Dasi lõppes nii, et kedagi kätte ei saadud, aga auto viidi ära ja nõuti 2000.- kui parklasse järgi läksime mille me siis mitme peale ära maksime, sest me kõik olime autos ju.selline see elu kord on.vähemalt oli huvitav:D...kui keegi tahab teada mis auto see oli siis see oli nahksisuga Audi Quatro mingi imeliku kujuga nelivedu oli:D keris edasi nagu loom:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii, olen siis küllalt palju kokku puutunud politseiga.

 

1) Olin tartus , piro lähistel mäe tipus, ja hakkasin õllet larpima. Ise muidugi olin rolleriga . Sai siis 4 õlut ära joodud, kuni äkki politsei buss vahib tuledega silma. Kiirelt said pudelid põõsapoole saadetud, võtsin jalad selga ja panin padavai rolleri poole. Aku täis roller käivitus kiirelt, esimese litiga. Hops sõbraga rolli peale, ei jõudnud kiivreid ka pähe panna, kui juba tulistasime 70 km/h mööda munakivi tänavat allapoole. (Ps . see kõik toimus ühesuunalises tänavas ) . Lõugasin sõbrale: " Kas kuked on taga ?" Säält poolt tuli : EI OLE. 5 sekundit läheb mööda, sõber lõugab : APPI , JAH KUKED ON TAGA !!! VILKURITEGA JA PUHA. Mina lolli peaga , ei viitsinud isegi seisma jääda . Sai veel 1 minut põgenetud , kuni pidasin viisakaks seisma jääda. Mis seal ikka, kurjalt onud vedasid bussi . Muide , kõige kinom oli see , ma lausa puhkesin naerma üks politsei onudest tahtis käsi seljataha väänata , teine ütles : " ÄRA TEE ". Saate aru kui pull see oli kohapeal. Anyways mis seal ikka, kõne emale, protokolla,trahv 1800EEK.

 

2) No neid suitsuga vahelejäämisi ja protokolle on ~ 3 . Alati olen saanud 180EEK :D.

 

3) Politsei eest põgenemisi ohtralt, pindadelt möllult.

 

AUSALT ÖELDES JUHTUMEID ON VEEL, VÄGA PÕNEVAID, MA VÄSISIN ÄRA , PÄRAST TRÜKIN EDASI !

 

 

DOPE 2 WIN !//


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Mul piirdus sellega, kui ma väiksemana sõpradega ühe mahajäetud maja aknaid lõhkusime ja niisama tuuseldasime, kutsuti politsei, aga peitsime keldrisse -.-

 

Rohkem pole kokku puutunud...

 

// Ahjaa, kui ma autoavarii põhjustasin, siis olid ka mendid platsis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ära jooksnud olen küllaga eest , aga midagi tõsisemat non .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 aastaselt varastasin kommi mis maksis 2.50 xD komisjon - hoiatus

11 aastaselt 4.4% j6in 0,5 cristal viina s6braga ja 6luga peale - lebasin 20 tundi haiglas.

menti see asi 6nneks ei j6udnud. (v6in kihla vedada - haiglast paber alles)

13 aastaselt kerge alkoholi joobe - komisjon 10 tundi yhiskonnale kasuliku tööd.

14 aastaselt kakluse ja raskete kehavigastuste eest kriminaalmenetlus: prokurör, alaeliste komisjon - 10 tundi ühiskonnale kasuliku tööd (seda ma ei unusta kui lahe oli).

suitsetamise proovisin 9. aastaselt :(

kanep pole narkootikum ja 6lu pole alkohol oli kunagi eeskujuks.

17 aastasena 2 korda jäänud ilma juhiloadeta mendile vahele.

alkoholiga ma ei teagi. maximum trahv oli mitu korda 600.-

hetkel 18 täis, kõike proovinud aitab kah :D

1 aasta tingi sain nyyd pean pailaps olema...

ei soovita v6tta eeskuju. see ei ole äge.


sigmund1.png

[email:3azyc8a4]Donkeyfeet13@hot.ee[/email:3azyc8a4] (msn / E-mail).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal on kah suht sellised ära jooksmised olnud :) Aga jah see suht jube tegelikult :P Ega ma just midagi erilist ei teinudki, et politsei eest ära joosta nagu, et polnud põhjust. Aga jah oli väike jooksmine.

Olime alguses kenasti sõbra sünnipäeval aga sinna tulid mingi kapid kellel oli vaja kedagi peksta, no see selleks peksti ära omad peksud aga keegi oli mendi kutsunud. Meie olime seal paari vennaga väljas, noh eemal, et mitte ise peksa saada :D. Mõtlesime et kõik on nüüd laabunud ja läksime tagasi kui keegi ukse peal ütles et mendid tulevad kohe tagasi et minge taha ruumi peitu muidu mendid näevad teid. Aga me olime kõik alaealised ja olime ikka natukene võtnud kh :S . Aga meie lollikesed jooksime ikka välja, et tõmbame leevet kiiresti aga nii kui uksest välja saime oli mendi auto nii umbes 40m kaugusel. Aga siis oli jalgadel kiire valu. Vilkuritega tuli järgi kaa veel :S Sain vaevu vaevu kuhugi kaubiku taha peitu. Seal oli vanu auto ronte jms mõlemal pool majad. Ment tagurdas ja tuli autost välja ning hakkas taskulambiga otsima. Aga õnneks olin täpselt kummi taga, ehk siis kaubiku kummi taga :D Ja oli umbes 2m kaugusel mendist aga ta ei näinud mind :D. Tegelikult nagu metsikult süda puperdas ja suht jube oli :D aga nüüd see läbi õnneks, ehk teinekord uuesti ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olin 14 kunagi, ja siis juhtus selline nali, et käisime saunas klassivendadega, lärpisime u tonn- kahe eest jooke ..

hakkasin koju minema, ( isegi püsti püsisin veel !!! )

no, politseiauto tuli ... sõistis mööda algul .. mul oli nii, et " HUH " , semu pani jooksu ..

auto tuli tagasi, mind lükati sisse .. 3 promilli. pole paha 14 aastase kohta..

nagu te teate, peab korrutama puhutud tulemuse kahega, et saada promill, right ? no ja kui onu politsei hakkas 1.5x2 tegema kalkulaatoriga, hõikasin " OSKAKS M ARVUTADA, HAKKAKAS MA KA MENDIKS " .. jupi aja pärast siis toodi sõber kaa autosse, poiss nuttis .. selja peal oli jube sinikas .. , politseinik oli löönud teda . nii .. ja siis ajasime paberimajanduse korda .. allkirjaks tuli mul kriipsujuku :( ja siiamaani ootan trahvi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Polegi kunagi vist olnud kokkupuuteid, halbu ma mõtlen. Pühapäeval turvas politsei ja Elva üksikkompanii(kaitseliit)(kaasa arvatud mina) Elva rattamaratoni, oli hea koostöö ja eelmine aasta sai ka turvatud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mentidega pole kokkupuuteid olnud aga yhekorra poes võttis mind ja mu 2 s6pra kinni vaatas et varastasimevaatas meid läbi ja panime minema:d


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii, olen siis küllalt palju kokku puutunud politseiga.

 

1) Olin tartus , piro lähistel mäe tipus, ja hakkasin õllet larpima. Ise muidugi olin rolleriga . Sai siis 4 õlut ära joodud, kuni äkki politsei buss vahib tuledega silma. Kiirelt said pudelid põõsapoole saadetud, võtsin jalad selga ja panin padavai rolleri poole. Aku täis roller käivitus kiirelt, esimese litiga. Hops sõbraga rolli peale, ei jõudnud kiivreid ka pähe panna, kui juba tulistasime 70 km/h mööda munakivi tänavat allapoole. (Ps . see kõik toimus ühesuunalises tänavas ) . Lõugasin sõbrale: " Kas kuked on taga ?" Säält poolt tuli : EI OLE. 5 sekundit läheb mööda, sõber lõugab : APPI , JAH KUKED ON TAGA !!! VILKURITEGA JA PUHA. Mina lolli peaga , ei viitsinud isegi seisma jääda . Sai veel 1 minut põgenetud , kuni pidasin viisakaks seisma jääda. Mis seal ikka, kurjalt onud vedasid bussi . Muide , kõige kinom oli see , ma lausa puhkesin naerma üks politsei onudest tahtis käsi seljataha väänata , teine ütles : " ÄRA TEE ". Saate aru kui pull see oli kohapeal. Anyways mis seal ikka, kõne emale, protokolla,trahv 1800EEK.

 

2) No neid suitsuga vahelejäämisi ja protokolle on ~ 3 . Alati olen saanud 180EEK :D.

 

3) Politsei eest põgenemisi ohtralt, pindadelt möllult.

 

AUSALT ÖELDES JUHTUMEID ON VEEL, VÄGA PÕNEVAID, MA VÄSISIN ÄRA , PÄRAST TRÜKIN EDASI !

 

 

DOPE 2 WIN !//

 

Lucker oled :)

 

70km h, osad onukesed oleks su rolleri ekspertiisi viinud ..., avastatakse et läheb üle 45 km/h ja saad siis 7-10k trahvi (load, loata ümberehitamine

kindlustuse puudumine jms)

 

 

endal kokkupuuted suht väiksed


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sain viimati 300.- trahvi , on peded :D

enda rahast maksan :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm polegi kokku puutunud aga üks asi on see et kunagi jooksin kodust ära ja magasin kuuse all ja emps oli hommikul politseisse läinud aga õnneks tulin ise koju tagasi

 

hkm , naerukoht ... emo ?


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hkm , naerukoht ... emo ?

 

 

Sai ruunis

surma. ; dd


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.