Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

Üleajateenijaks saab jääda isik, kes valis 8 kuu teenistuse, kuid soovib läbida NAKi või kui pataljonis on vaja autojuhte uute ajateenijate sõidutamiseks, siis on ka selline võimalus üleajateenijaks jääda. Kõik muidugi oleneb ka kohast, kuhu aega teenima lähed.

 

Kui kellelgi kaitseväe/ajateenistuse kohta küsimusi, siis pommitage. See aasta sai läbitud ajateenistus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sinna on mõtekas oma jooksujalatsid kaasa võtta?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas sinna on mõtekas oma jooksujalatsid kaasa võtta?

 

Lugesin, et soovitatav aga mitte esimesel päeval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuhu tasub üldse minna kui saab sõjaväkke minna sest omal üks aasta veel ja siis.peab ära käima.

Kas valida 11kuud või 8 kuud või palju see oligi ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuhu tasub üldse minna kui saab sõjaväkke minna sest omal üks aasta veel ja siis.peab ära käima.

Kas valida 11kuud või 8 kuud või palju see oligi ?

 

ise valiks 11 kuud, tunduvamalt kasulikum ning lahedam. Ise olin küll 8 kuud aga siis ma sattusin ka ajateenistusse pooljuhuslikult :D

 

11 kuuga saad seeruks, kui tahad siis võid 8 kuulisi nussida ning samuti on võimalus autojuhiks saada.

 

Ega sul eriti valikuvabadust pole, ilmselt Tapale või Kuppi.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuperjanov on raskem või karmim muidu ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põhjendus ka, miks kõige hullem ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänud Kristjan sulle nende linkide eest. Huvi on nimelt SCP-sse minna sõduriks, nagu välja sealt lugesin siis saab ka põhiharidusega, KUID ajateenistus peab olema siiski läbitud. :/ Olen kuulnud jutte, et kui oled kaitseliidus väga aktiivne ja oled läbinud SBK on võimalik minna ilma ajateenistust läbimatta üleajateenijaks. On see nüüd tõsi või väär, oskab keegi kinnitada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud Kristjan sulle nende linkide eest. Huvi on nimelt SCP-sse minna sõduriks, nagu välja sealt lugesin siis saab ka põhiharidusega, KUID ajateenistus peab olema siiski läbitud. :/ Olen kuulnud jutte, et kui oled kaitseliidus väga aktiivne ja oled läbinud SBK on võimalik minna ilma ajateenistust läbimatta üleajateenijaks. On see nüüd tõsi või väär, oskab keegi kinnitada?

 

Kaitseliidu sbk on samasugune nali nagu gümnaasiumi riigikaitse tunnid. Ehk siis tegevväelaseks ei saa sa mitte mingi valemiga, kui ajateenistust pole läbitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kellega Me siis 1 juuli tapal kohtume :D ?

 

Jou. Perekonnanimi? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma olen ka 2015 ida-virumaal.

1juuli näeme, rsk


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.