Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

Ei ole seal kahtlast midagi, ise sain suvel reservi ja see veebel, kelle järgi 'kõik on munnid' dubleerima peab,on ka täitsa olemas. Kuna ise olin juhtkonnas tema käpa all, siis oli mul kõik täpselt samamoodi :D Päikest küll võtta ei saanud,sest seda kevadel lihtsalt polnud, aga pikniku pidada ja metsas slangida samal ajal kui teised possadel olid, sai küll :D Kahju ainult,et SIIL'il määrati kompaniiveebliks üks teine klemm ja paraku seal enam nii lebo ei olnud. Aga üldjoontes see,et teised kiirrünnakut/kaitset või mida iganes teevad ja ise samal ajal soomukiga kuskile sööma lähed,oli täitsa tavaline :D Kasarmus keegi küsis,et nahhui te toas passite,siis oli vastus koheselt ''meil on kompaniiveebli eriülesanne'' :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@ProStreet Puhas nihilist.fm'i kraam on see tekst. :D Mu semud kõik kiruvad milline ilge porr see seal tegelikult on. :D

 

Räägid seda nagu muinasjuttu, väga kahtlane. : )

 

Kõik mis tuli, tuli käigult läbi meenutamise ;) Esimesed 3 kuud oli karm, Tapal oli distsipliin jms kõik palju kõrgem ja terve rühm sai kohe pähe, kui keegi midagi valesti tegi. Korraldati voodi rallisid vabast ajast, ühesõnaga paras käru keeramine oli lihtsalt.. Aga Jõhvi oli tõsine step down.. 2x tehti voodirallit, siis avastati mingi teema ja need keelati ära.. Kuna elasin Pärnus, siis tänu veebliga heale läbisaamisele sain vahepeal neljapäeviti juba linnaloale jms.. Leitnant oli karm aga veebel oli nagu sõber juba.. :D Aga juhkonna omas jah oli korralik slang elu.

 

üks lahe asi oli veel valveautojuht.. Räigelt kõva oli GD'ga ringi paugutada linnavahel, küll sai laatsast rahvast haiglasse viidud jms.. Vahepeal veeblit paarkümmend kilomeetrit koju viia jne, see nagu tekitas tunde, et sa pole seal aiavahel täiesti vangis ja saad vahepeal ka aiataga käia :P Muidugi sai võrrelda teistega palju GD'ga kätte said jne.. xD Talvel üle 110 ei soovita, hakkas juba hirmu peale ajama :D DAFiga 95 oli isegi vähem hirmus. Kuperjanovi spetsialistide kiireim DAF oli mälujärgi vist 117kmh.. Ühesõnaga.. Tagant järgi sai... lollust tehtud ikka.. ( meenutades, et DAFidel turvavööd puuduvad ).

Hirmsaim oli moona autoga ( Unimog ) sõitsmine, kui taga oli 70k€ eest moona, lõhkeaineid jms. ( näidati väljastuslehte ) ja auto esiots oli reaalselt üleval.. ~1T oli mäletamismööda ülekaalus.. siis oli küll hirm, et rehv löhkeb ja sada muud asja, but I'm alive :D

 

SIIL oli räigelt lamp.. Siis olin Kupi vendadega koos.. sai MANiga sõidetud.. täiesti haige masin...... öösel metsas kero undas, hommikul olid köik kurjad :D ( sp päris iga öö ei julgend kasutada , saab veel hommikul labidaga, sest teised olid bibide all :D ).

 

Ühesõnaga on mida meenutada.. Tuli ka üks leiutaja meelde.. pildid, kuidas tüüp on relakaga DAFi armaturi kallal, sest tahtsid suureimaid ja värvilisi nuppe armatuurile.. Hiljem sai see DAF varustatud tema enda ehitatud subwoofer kastiga, kuigi oli veel automaki kuidagi sisse toppinud.. :D Üldiselt ei möödunud päevagi kui see tüüp mingit jama kokku ei keeranud.. Küll tümmi laskmine, autopargis driftimine ning kaitseväe võrriga mööda hoovi kihutamine ( tegi vörri korda aga..... hea plaan söitma minna sellega polnud nii hea, sest pärast sai räigelt pähe :D ).

Kui kodus meeles, viskan ka paar pilti :D :D Kahjus näod pean ära varjama .. ja nimed muidugi :D :D

 

Ei ole seal kahtlast midagi, ise sain suvel reservi ja see veebel, kelle järgi 'kõik on munnid' dubleerima peab,on ka täitsa olemas. Kuna ise olin juhtkonnas tema käpa all, siis oli mul kõik täpselt samamoodi :D Päikest küll võtta ei saanud,sest seda kevadel lihtsalt polnud, aga pikniku pidada ja metsas slangida samal ajal kui teised possadel olid, sai küll :D Kahju ainult,et SIIL'il määrati kompaniiveebliks üks teine klemm ja paraku seal enam nii lebo ei olnud. Aga üldjoontes see,et teised kiirrünnakut/kaitset või mida iganes teevad ja ise samal ajal soomukiga kuskile sööma lähed,oli täitsa tavaline :D Kasarmus keegi küsis,et nahhui te toas passite,siis oli vastus koheselt ''meil on kompaniiveebli eriülesanne'' :D :D

 

Suht.. teised higistavad metsa all, juhtkond käib poole rühma kaupa kasarmus pesemas jms.. KEvadtormil oli auto parkimine kuskile poe ette ja jäätise ostmine täiesti tavaline nähtus.. Palav oli ju xD

Muudetud liikme ProStreeter'i poolt
lisa

trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus, kui näiteks Kuperjanovi ei saa(kohad täis näiteks) siis kuhu tasuks üldse minna ??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

4ndal juulil 2016 Viru jalaväepataljoni aega teenima (11kuud) (Y)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain siis ka eelmine nädal peale metsalaagrit esimest korda linnaloale, hetkel läheb seitsmes nädal ajateenistuses. SBK lõpp juba paistab. Ütleks nii, et Tapal on ikka üpris mõnus, tingimused on väga head ja juhtkond ka, soovitan soojalt neile kes väga palju retsimist saada ei taha.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain siis ka eelmine nädal peale metsalaagrit esimest korda linnaloale, hetkel läheb seitsmes nädal ajateenistuses. SBK lõpp juba paistab. Ütleks nii, et Tapal on ikka üpris mõnus, tingimused on väga head ja juhtkond ka, soovitan soojalt neile kes väga palju retsimist saada ei taha.

 

mis üksuses teenid? Kompanii vms


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kes su ülemus on

N-srs Iva..., soon to be n-ltn.

 

On see väga hull kui komisjonis vereproovis mõningad ilegaalsed ained ringi ujuvad? Kutsuti tagasi ...

 

Ajateenistuses vahele jäädes saad 120 eur trahvi, arstlikus ei oska öelda. Pmst ütled, et käisid Hollandis hiljuti ja neil ei tohiks olla rohkem midagi öelda. Tõestagu siis, et ei käinud.

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
N-srs Iva..., soon to be n-ltn.

 

 

 

Ajateenistuses vahele jäädes saad 120 eur trahvi, arstlikus ei oska öelda. Pmst ütled, et käisid Hollandis hiljuti ja neil ei tohiks olla rohkem midagi öelda. Tõestagu siis, et ei käinud.

 

piletid?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arstlikus ei pea põdema sellekoha pealt, ajateenistuses läheb ainult jamaks.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes oskab öelda mis eriala kujutab endast sidemees-autojuht

 

Ette tuleb kohe üks sidemees-autojuht, kes tegi seda ühe leitnanti GD's. Lõbus ja huvitav, sai palju ringi rallida, kuid unetunnid metsades olid mäletamistmööda olematud.. Täpsemalt oskab vast keegi kirjutada, kes olnud selle peal.


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes oskab öelda mis eriala kujutab endast sidemees-autojuht

 

Olin pioneeripataljoni JVP rühmas autojuht-sidemees koos ühe teise võitlejaga. Pmts, sidemees peab sidet ja autojuht juhib autot, kui need kokku panna, siis tulebki autojuht-sidemees, kes tegeleb mõlemaga. Olin alguses samamoodi segaduses, aga nii lihtne see ongi. Kuna meid oli juhtkonnas 2, siis sai nii kokku lepitud, et üks juhib autot ja teine peab sidet ja tavaliselt sai igapäevaselt rolle vahetatud (sest mõlemad eelistasime pigem autot juhtida).

 

Autojuhi rollis olin rühmavanema, -ülema käsutuses, kui kedagi oli vaja sõidutada, varustust/toitu jms tuua/vedada jne jne.. no basic juhtkonna autojuhi töö põhimõtteliselt. Autojuhina sain ka autovalvesse jääda samal ajal kui sidemees rühmaga sohu tatsama läks.

 

Sidemehena side pidamine, kasutades motorolat/harrist, oled rühmaülemal/-vanemal perses kinni, veendud, et info jõuaks nendeni ja neilt välja, kannad ette sitreppe, contactreppe, medevace jms, öösel magad telefon kõrva all, et jumala pärast sidekontrolli maha ei magaks jne. Mind see töö eriti ei sümpatiseerinud, aga kapraliks ma lõpuks sain, ju siis tegin midagi õigesti.

Muudetud liikme Andre'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.