Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ja kui üritad "suurte ninade" tahtmisest kõrvale hiilida, siis tehakse su elu aeglaselt maatasa.

 

Mis näol siis täpsemalt? Igaüks kontrollib oma elu, mitte keegi teine.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah, sitaks lahe on see tänapäeva sõda. Droonidega lastakse pulmasid õhku, tapetakse million inimest Iraagis ja seda kutsutakse vabastamiseks, samal ajal karjutakse "VENEMAA OKUPEERIB UKRAINAT". Võib-olla ütleme välja, et meie väed okupeerivad Iraaki,Afkanistaani, Süüriat jne. Siiber sellest silmakirjalikkusest.

 

Need Lähis-Ida ja Afganistaani sõjad ei ole ka ikka päris see sama teema mis toimub Ukrainas. Liitlasväed võitlevad seal siiski valitsuse poolel mitte selle vastu. Kindlasti on muidugi seal omad hüved sees a see selleks. Neid kahte asja ei anna ikka päriselt võrrelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis näol siis täpsemalt? Igaüks kontrollib oma elu, mitte keegi teine.

 

Igaüks kontrollib oma elu Kappa.

 

Sa oled vast kõige õigem inimene selle teema üle rääkima :D

 

nohate, nooffence etc.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Mina ei ole mingile lepingule alla kirjutanud, et ma peaks olema kohustatud midagi tegema. Mind, sina ja kõiki teisi sunnitakse ajateenistusse minema. Kohustuslikus korras asjade tegemine on iseloomulik pigem orjale või vangile.

 

Meessoost Eesti kodanikud osalevad 17.-60. (k.a) eluaastani kaitseväekohustlasena riigikaitses läbides aja- või asendusteenistuse ning osaledes reservõppekogunemistel.

 

100% kindel ei ole, aga siit jääb mulje, et kaitseväekohuslane oled ainult siis, kui oled Eesti kodanik. Hangid endale teise riigi kodakondsuse (mida tehes ütled lahti teatud hüvedest, mida riik pakub) ja asi vask.

 

See sinu 1%, kes ajateenistusega rahul on, on just nimelt see 1%, kes hakkab teisi relvaga lahinguväljale sundima.

 

2014. aastal oli ajateenistuse läbinutest sellega rahul 67% (allikas: http://www.kra.ee/static/Aruanne2014.pdf). Keegi ei tule sind relvaga sundima, ära kujuta endale ette.

 

Ususõdadest saime lahti, või kas ikka saime? Mulle jääb lihtsalt mulje, et ususõjad asendusid riigiusuga. Oma peret ja sõpru võin ma kaitsta, aga oma riiki kindlasti mitte. Ma sõnastakse selle nii, et kui sul on mingi organistatsioon, millel on suur võim teiste üle, siis mis sa arvad, kas sinna lähevad pigem inimesed, kes tahavad rahus elada või inimesed kes tahavad oma asja ajada ja näevad selles organisatsioonis vahendit oma eesmärgi saavutamiseks. Siin ilmas on halbu inimesi ja isegi inimesi, kes naudivad seda kuidas teised piinlevad ja need samad inimesed on nõus petma, valetama ja ka vajadusel sinu elu loovutama selle eest, et oma asja ajada. Just sellised inimesed juhivad riike, mitte inimesed, kes tahavad rahus elada. Ma ei taha neid inimesi kaitsta või nende eest surra. Nii lihtne see ongi.

 

Kuidas see oma pere ja sõprade kaitsmine välja näeks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väita, et me oma elu kontrollime ise on kõige ajuvaba asi mida sinu poolt kuulnud/lugenud olen Netsky... Kui me ise oma elu kontrolliks siis miks elavad paljud inimesed vaesuses jne?(aga jamh tglt pole õige teema kus seda arutada)

 

Alati on valik, aga kõik ei näe seda. It's all in your head.

 

 

Ja kuidas kaitsa oma pere? Nad ohtusse kohta viia. Kui sõda käib, siis olgu mis kahurivägi sul tahes, mingi hetk su sõjamoon lõppeb ja mis siis saab? Lüüakse kodu uks lahti ja sa ei kaitse enam kedagi. Toimeta oma pere ohutusse kohta ja ela edasi, vot kaitstud.

 

Igaüks kontrollib oma elu Kappa.

 

Sa oled vast kõige õigem inimene selle teema üle rääkima RpS_biggrin.gif

 

nohate, nooffence etc.

 

Miks sa paned "no hate no offence etc" kui sa ei mõtle seda. Sa ei teeks seda positust, kui sa ei sooviks mind heitida...

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Need Lähis-Ida ja Afganistaani sõjad ei ole ka ikka päris see sama teema mis toimub Ukrainas. Liitlasväed võitlevad seal siiski valitsuse poolel mitte selle vastu. Kindlasti on muidugi seal omad hüved sees a see selleks. Neid kahte asja ei anna ikka päriselt võrrelda.

 

Mindi sisse, valitsus kukutati, pandi paika uus nukuvalitus ja nüüd sõditakse valitsusega koos. Nii lihtne ongi inimesi lollitada. Venemaa oleks pidanud sama tegema vist, sest siis nad ei okupeeriks vaid sõdiks koos valitusega mässajate vastu.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alati on valik, aga kõik ei näe seda. It's all in your head.

 

 

Ja kuidas kaitsa oma pere? Nad ohtusse kohta viia. Kui sõda käib, siis olgu mis kahurivägi sul tahes, mingi hetk su sõjamoon lõppeb ja mis siis saab? Lüüakse kodu uks lahti ja sa ei kaitse enam kedagi. Toimeta oma pere ohutusse kohta ja ela edasi, vot kaitstud.

 

 

 

Miks sa paned "no hate no offence etc" kui sa ei mõtle seda. Sa ei teeks seda positust, kui sa ei sooviks mind heitida...

 

miks ma peaks sind heitima?

 

Mindi sisse, valitsus kukutati, pandi paika uus nukuvalitus ja nüüd sõditakse valitsusega koos. Nii lihtne ongi inimesi lollitada. Venemaa oleks pidanud sama tegema vist, sest siis nad ei okupeeriks vaid sõdiks koos valitusega mässajate vastu.

 

#sõjaveteran

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
miks ma peaks sind heitima?

 

Ei heidi, ei hurdi, teeme kalli :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
100% kindel ei ole, aga siit jääb mulje, et kaitseväekohuslane oled ainult siis, kui oled Eesti kodanik. Hangid endale teise riigi kodakondsuse (mida tehes ütled lahti teatud hüvedest, mida riik pakub) ja asi vask.

 

Ei ole see kodakontsusest loobumine midagi nii lihtne nagu sa arvad ja üldse on see nii halb argument, et ei oskagi midagi öelda, "Sulle ei meeldi orjapidamine, mine siis teisse riiki!".

 

2014. aastal oli ajateenistuse läbinutest sellega rahul 67% (allikas: http://www.kra.ee/static/Aruanne2014.pdf). Keegi ei tule sind relvaga sundima, ära kujuta endale ette.

Rahulolu võiks küsida kadalipu jooksul, mitte pärast seda kui sa oled kadalipu läbi käinud ja mõtled, et tglt ei olnudki ju nii hull. Üldse on see 67% ei tea kust välja tõmmatud sul, ma olen vb kohanud 1-2 inimest, kes on kaitseväega rahul olnud ja ma olen kaitseväe teemal rääkinud paljude inimestega. See 67% ja tegelik elu ei lähe kuidagi kokku lihtsalt.

 

Ja ega nad kohe ei tulegi relvaga, algul tuleb paber, et oled trahvi saanud, siis tuleb kohtutäitur ja lõpuks tulevad relvadega mehed.

Kuidas see oma pere ja sõprade kaitsmine välja näeks?

 

Nt. sõjapiirkonnast lahkumine.

 

 

 

#sõjaveteran

 

wut?

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole see kodakontsusest loobumine midagi nii lihtne nagu sa arvad ja üldse on see nii halb argument, et ei oskagi midagi öelda, "Sulle ei meeldi orjapidamine, mine siis teisse riiki!".

 

 

Rahulolu võiks küsida kadalipu jooksul, mitte pärast seda kui sa oled kadalipu läbi käinud ja mõtled, et tglt ei olnudki ju nii hull. Üldse on see 67% ei tea kust välja tõmmatud sul, ma olen vb kohanud 1-2 inimest, kes on kaitseväega rahul olnud ja ma olen kaitseväe teemal rääkinud paljude inimestega. See 67% ja tegelik elu ei lähe kuidagi kokku lihtsalt.

 

 

 

Nt. sõjapiirkonnast lahkumine.

 

uus kindral ja president ja kõike muud on sündimas! hoitkem alt


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
uus kindral ja president ja kõike muud on sündimas! hoitkem alt

 

Tead, ausalt öeldes ma ei ootagi sult mõistlikke ja põhjendatud argumente. Selleks peab olema veidi rohkem haritud ja haritud inimesed saavad ise ka aru, kui vale see sõjapidamine on.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead, ausalt öeldes ma ei ootagi sult mõistlikke ja põhjendatud argumente. Selleks peab olema veidi rohkem haritud ja haritud inimesed saavad ise ka aru, kui vale see sõjapidamine on.

 

kas ma olen väitnud, et sõjapidamine on õige? jääb mulje, et oled ilge maailmaparandaja ja muudad siin maailmas kõik halva heaks ja musta valgeks. Ega sinu suust ka midagi tarka ei tule, üks ja sama mõte, kümnes erinevas sõnastuses. See, et sa taunid sõjandust, ei tähenda, et seda ei tohiks maailmas olla. Teretulemast 21 sajandisse, oleks aeg silmad avada ja vaadata, et kõik niimoodi toimibki, kahjuks. Nii kurb, kui see ka poleks. See raamatute lugemine tuleb siis kasuks või? Arvad, et kellegile kõrgemal olevale inimesele läheb sinu poolt öeldu korda? Nope. Nemad ajavad enda joru ja ilmselt enne seda, kui nad oma tahtmise saavad, ei lõpeta.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kas ma olen väitnud, et sõjapidamine on õige? jääb mulje, et oled ilge maailmaparandaja ja muudad siin maailmas kõik halva heaks ja musta valgeks. Ega sinu suust ka midagi tarka ei tule, üks ja sama mõte, kümnes erinevas sõnastuses.

 

Sorry, et ma tahan, et mu elu paremaks läheks, ma nüüd lähen vaatan jalgpalli ja joon õllet hoopis! *sarcasm*

 

Jah, ma olen maailmaparandaja ja ma alustan endast, kui ma ennast paremaks muudan, siis olengi tervet maailma 1 inimese võrra paremaks muutnud ja kui nüüd kõik inimesed maailmat 1 inimese võrra paremaks muudaks, siis olekski ju valmis. Kahjuks leidub hetkel veel kordades rohkem neid inimesi, kes kogu süsteemiga kaasa lähevad ja ootavad, et poliitikud ühel hetkel inimestele mõtlema hakkaks. Kui kõik inimesed mõtleksid nagu mina, siis ei oleks siin maailmas sõdu ning kas see on tõesti siis nii halb, et sa selle üle nüüd nalja viskad? Tahaks ikka, et rohkem inimesi sõdimise peale mõtleks jah?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No cmon mees, ei ole olemas seda võlumaad kus kõik inimesed on head ja keegi ei kakle. Alati on olemas inimesed, kes hakkavad teisi ära kasutama ja nii oleks ka sinu võlumaailmas, sest inimesed kord on sellised. Massil on vaja juhte, sest muidu on nad peata kanad. Tule maa peale tagasi;)


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry, et ma tahan, et mu elu paremaks läheks, ma nüüd lähen vaatan jalgpalli ja joon õllet hoopis! *sarcasm*

 

Jah, ma olen maailmaparandaja ja ma alustan endast, kui ma ennast paremaks muudan, siis olengi tervet maailma 1 inimese võrra paremaks muutnud ja kui nüüd kõik inimesed maailmat 1 inimese võrra paremaks muudaks, siis olekski ju valmis. Kahjuks leidub hetkel veel kordades rohkem neid inimesi, kes kogu süsteemiga kaasa lähevad ja ootavad, et poliitikud ühel hetkel inimestele mõtlema hakkaks. Kui kõik inimesed mõtleksid nagu mina, siis ei oleks siin maailmas sõdu ning kas see on tõesti siis nii halb, et sa selle üle nüüd nalja viskad? Tahaks ikka, et rohkem inimesi sõdimise peale mõtleks jah?

 

Teie juba oma vahel sõdite sõnadega. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõdimisest asi kaugel, lihtsalt erinevad nägemused ja arvamused asjadest :) mingit "sõda" ma kellegiga ei pea siin.

 

Aga kangekaelne ja silmakirjalik suudad ikka olla.

 

Me oleme oma riigi orjad, kas me tahame seda või mitte, ikka oleme. Ma peaks lihtsalt leppima sellega, sest muud viisi ei ole. Inimesed on paratamatult liiga sihikindlalt lollid mõistmaks, et valitsus peab kartma rahvast, mitte rahvas valitsust. Leidub väheseid selliseid, kes sinu vaateväljast aru saavad. Eestlane kord on selline, paraku ka teised rahvused.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sorry, et ma tahan, et mu elu paremaks läheks, ma nüüd lähen vaatan jalgpalli ja joon õllet hoopis! *sarcasm*

 

Jah, ma olen maailmaparandaja ja ma alustan endast, kui ma ennast paremaks muudan, siis olengi tervet maailma 1 inimese võrra paremaks muutnud ja kui nüüd kõik inimesed maailmat 1 inimese võrra paremaks muudaks, siis olekski ju valmis. Kahjuks leidub hetkel veel kordades rohkem neid inimesi, kes kogu süsteemiga kaasa lähevad ja ootavad, et poliitikud ühel hetkel inimestele mõtlema hakkaks. Kui kõik inimesed mõtleksid nagu mina, siis ei oleks siin maailmas sõdu ning kas see on tõesti siis nii halb, et sa selle üle nüüd nalja viskad? Tahaks ikka, et rohkem inimesi sõdimise peale mõtleks jah?

 

Okei on arvamust avaldada, vale on aga püüda teiste arvamust muuta. Nagu juures olevalt pildilt näha, siis see on täiesti mõttetu tegevus. Tunne uhkust selle üle millises reaalsuses sa elad ja ära muretse teistpärast. I mean, mõttetu vaielda nende vendadega, kui nad ei taha muutuda ega näha muutusi, siis ei muuda nad ka oma arvamust sellest olenemata kui selgeks ja ilusaks sa neile oma põhimõtted teed. Brainwashed too hard.

Silmakirjalikud on siin need kelle arvates poleks meil kaitseväge tarvis :D

 

Ei saa otsustada kas seda on vaja või mitte, aga saan otsutada, et minujaoks on see ebavajalik ning eluhäiriv.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.