Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

Sa ise ka aru said kui lapsikut joru sa praegu suust välja ajasid?

 

umm? edevam kui see eelmine ma oletan, mis on täis infot, mis isegi pole tõene. Ehk, kui ise kunagi lähed saad teada. Ma ei saa aru, te tõesti lähete ajateenistusse eeldusega, et saate passida telefonis terve aja vms?

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
umm? edevam kui see eelmine ma oletan, mis on täis infot, mis isegi pole tõene. Ehk, kui ise kunagi lähed saad teada. Ma ei saa aru, te tõesti lähete ajateenistusse eeldusega, et saate passida telefonis terve aja vms?

 

See on alguse asi, tänapäeva generatsioon lihtsalt ei oska olla enam ilma telefonita kusagil.

Mina näiteks algul ka kindlasti harjumusest tahaks taskust telefoni krabada, ajateenistuse lõppedes probs teisel arvamusel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on alguse asi, tänapäeva generatsioon lihtsalt ei oska olla enam ilma telefonita kusagil.

Mina näiteks algul ka kindlasti harjumusest tahaks taskust telefoni krabada, ajateenistuse lõppedes probs teisel arvamusel.

 

pole mida krabada. Telefon peab päevasel ajal siiski kapis olema ;)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti lõpp. Käisin eile seal kaitseliidus ära, sain avaldused jms kätte mis vajavad täitmist.

Rääkis tervisetõendite kohta ka, et need on enamasti tasulised.

Tema rääkis mulle, et Pärnu linnas on enamasti kuni 19€ ning maakohtadest võib saada isegi 5-10€ või hoopis tasuta.

Helistasin siis enda perearstile, et küsida nende hinda (perearst on 40km kaugusel elukohast, maa kolkas) ja tuleb välja, et neil on hinnaks lausa 30€..

See on nii ebareaalne lihtsalt. Vaatasin netis ringi ja isegi Tallinnas mõnes kohas küsitakse 10€ selle paberi eest.

Ma saan aru, kui arst teeks mulle uuringuid, et jah siis nagu on asja eest, kuid hui.. ta lihtsalt peab joonima alla mõned sõnad ning allkirja andma.

Fuck this.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See arsti komisjon päris serious business vist. Unustasin ära millal peab minema, ei läinud kohale ja nüüd õeldakse, et kui mõjuvat põhjust kuu ajaga ei anna lendab 700 euri trahv kaela. Eelmine aasta käisin kohal, kell oli mingi 11 hommikul, lendasin live ja sain sealt alles ära mingi 5 või 7 õhtul, sain aasta pikendust sest olen 175cm pikk ja 50kg kerge väike junn.

 

Ei ole teinud mingi 4 aastat sporti, istun kodus ja tööl ainult arvutis, harva käin ringi, elu sees ei saaks sõjaväes hakkama, kukkun sinna minnes pikali juba.

 

Mul lampjalgsus ka, aga ei tea kui sügav. Pean minema kuskile arsti juurde, et kontrollitakse ja siis saab teada kas saan igavesti ära or not ajateenistusest.

 

Keegi teab kus seda saab kontrollimas käia Pärnus? Vaatasin netist mingi Ortoodikeskus oli, aga selle ajad juuni lõpuni täis või on mul mingi spets eelis selle eest, et pean komisjoni tõendid andma?

 

Honestly ei tahaks sinna orjalasse minna aega raiskama, mitte midagi see juurde ei anna, sõda ei kavatse kunagi pidada, vahetaks enne riiki ja väga väike võimalus, et mu elu ajal üldse eesti kellegagi sõdib. Mitte mingit dissipliini ka ei anna, enamus keda tean kes ajateenistuses käinud on sama lorud sealt tulles kui sinna läksid.

 

Võtab kohe isu ära riigi kaitsemine kui riik seisneb esimesel võimalusel taskust raha näpama. Üritan mingi hea põhjuse leida miks kohale ei läinud, päris "Sorry unustasin" nad vist mõjuvakse ei võta. Kui panevad trahvi peale siis võivad unistada, et ma kunagi sinna kohale ilmuks, ei koti kes ukse taha järgi tuleb nagu ähvardavad kirjas.

 

 

On kellegil kogemusi ka selle trahviga värgiga? Ma isegi ei teeni kuus nii palju, et seda 700 ära maksta.

Muudetud liikme IamNyan'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See arsti komisjon päris serious business vist. Unustasin ära millal peab minema, ei läinud kohale ja nüüd õeldakse, et kui mõjuvat põhjust kuu ajaga ei anna lendab 700 euri trahv kaela. Eelmine aasta käisin kohal, kell oli mingi 11 hommikul, lendasin live ja sain sealt alles ära mingi 5 või 7 õhtul, sain aasta pikendust sest olen 175cm pikk ja 50kg kerge väike junn.

 

Ei ole teinud mingi 4 aastat sporti, istun kodus ja tööl ainult arvutis, harva käin ringi, elu sees ei saaks sõjaväes hakkama, kukkun sinna minnes pikali juba.

 

Mul lampjalgsus ka, aga ei tea kui sügav. Pean minema kuskile arsti juurde, et kontrollitakse ja siis saab teada kas saan igavesti ära or not ajateenistusest.

 

Keegi teab kus seda saab kontrollimas käia Pärnus? Vaatasin netist mingi Ortoodikeskus oli, aga selle ajad juuni lõpuni täis või on mul mingi spets eelis selle eest, et pean komisjoni tõendid andma?

 

Honestly ei tahaks sinna orjalasse minna aega raiskama, mitte midagi see juurde ei anna, sõda ei kavatse kunagi pidada, vahetaks enne riiki ja väga väike võimalus, et mu elu ajal üldse eesti kellegagi sõdib. Mitte mingit dissipliini ka ei anna, enamus keda tean kes ajateenistuses käinud on sama lorud sealt tulles kui sinna läksid.

 

Võtab kohe isu ära riigi kaitsemine kui riik seisneb esimesel võimalusel taskust raha näpama. Üritan mingi hea põhjuse leida miks kohale ei läinud, päris "Sorry unustasin" nad vist mõjuvakse ei võta. Kui panevad trahvi peale siis võivad unistada, et ma kunagi sinna kohale ilmuks, ei koti kes ukse taha järgi tuleb nagu ähvardavad kirjas.

 

 

On kellegil kogemusi ka selle trahviga värgiga? Ma isegi ei teeni kuus nii palju, et seda 700 ära maksta.

 

 

Sinusuguse mõtteviisiga pasaketsidele tulebki teha trahve.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10/10 insult, ära nüüd väga kuri ole poisike.

 

ezgif-305647717.gif

 

räägib kes? võid oma grammatika ka üle vaadata. longab üle künga.

 

Inimene, kes läheb ajateenistusse eesmärgiga kiirelt reservi end kuidagi sebida, ei õpigi seal midagi. Kui inimene tahab ja on valmis uusi teadmisi omandama siis on väga lahe ja huvitav kogumus. Aga lugedes sinu kirjutatut siis oled umbes samasugune töllmokk.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei näe mõtet viilida sõjaväest. Käige ära saate veits trenni teha, uusi tutvusi leida jne. Ise küll paari aasta jooksul ei lähe, kuna alaealine aga plaan kindlasti ära käia seal;)

 

Saab ka niisama ümber maja joosta kui kui trenni vaja teha ja sõpru ka juurde pole vaja, ei näe mõtet miks see kohustuslik on isiklikult, pigem ei viitsi aasta niisama ära visata kuskil kasarmus. Oleks mingi 2-3 kuud, oleks yolopohh.

 

räägib kes? võid oma grammatika ka üle vaadata. longab üle künga.

 

Inimene, kes läheb ajateenistusse eesmärgiga kiirelt reservi end kuidagi sebida, ei õpigi seal midagi. Kui inimene tahab ja on valmis uusi teadmisi omandama siis on väga lahe ja huvitav kogumus. Aga lugedes sinu kirjutatut siis oled umbes samasugune töllmokk.

 

Kuule laps mida sa plärtsud siin, see et sa tahad sinna orjalasse nii väga minna ei tähenda, et keegi teine peab tahtma. Mine kuskil afgaani turbanitega ka püssi suuruseid võrdlema.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei näe mõtet viilida sõjaväest. Käige ära saate veits trenni teha, uusi tutvusi leida jne. Ise küll paari aasta jooksul ei lähe, kuna alaealine aga plaan kindlasti ära käia seal;)

 

Seda räägivad paljud aga kui aeg kätte jõuab siis...

 

Kui trahvi saad siis pidi riigis ka mustas nimekirjas olema? Või kuulsin valesti kuskilt

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saab ka niisama ümber maja joosta kui kui trenni vaja teha ja sõpru ka juurde pole vaja, ei näe mõtet miks see kohustuslik on isiklikult, pigem ei viitsi aasta niisama ära visata kuskil kasarmus. Oleks mingi 2-3 kuud, oleks yolopohh.

 

 

 

Kuule laps mida sa plärtsud siin, see et sa tahad sinna orjalasse nii väga minna ei tähenda, et keegi teine peab tahtma. Mine kuskil afgaani turbanitega ka püssi suuruseid võrdlema.

 

sorri bro. Käidud juba. Ja ei kahetse.

 

 

aga pmst jah, koli minema Eestist. Sinusuguste lontrustega pole midagi tarka peale hakata :)

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saab ka niisama ümber maja joosta kui kui trenni vaja teha ja sõpru ka juurde pole vaja, ei näe mõtet miks see kohustuslik on isiklikult, pigem ei viitsi aasta niisama ära visata kuskil kasarmus. Oleks mingi 2-3 kuud, oleks yolopohh.

 

 

 

Kuule laps mida sa plärtsud siin, see et sa tahad sinna orjalasse nii väga minna ei tähenda, et keegi teine peab tahtma. Mine kuskil afgaani turbanitega ka püssi suuruseid võrdlema.

On sul siis mõni takistus/põhjus mitte minna? Saan aru, et ei taha/jaksa aga on ka muu põhjus peale ajaraiskamise ja mitte viitsimine? Saan aru kui pangalaen kaelas või pere vaja toita (see juba teine teema).

Ära jumala eest isiklikult võta, lihtsalt ma ei saa sinu mõttemaailmast väga aru aga eks igalühel ole see isemoodi;)

 

Ja targematele üks küsimus ka:) Kuulsin kuskilt, et sõjaväes enam ööhäireid ei tohi teha??? Vastab see tõele?

Muudetud liikme V2ikeUfo'i poolt

"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On sul siis mõni takistus/põhjus mitte minna? Saan aru, et ei taha/jaksa aga on ka muu põhjus peale ajaraiskamise ja mitte viitsimine? Saan aru kui pangalaen kaelas või pere vaja toita (see juba teine teema).

Ära jumala eest isiklikult võta, lihtsalt ma ei saa sinu mõttemaailmast väga aru aga eks igalühel ole see isemoodi;)

 

Ja targematele üks küsimus ka:) Kuulsin kuskilt, et sõjaväes enam ööhäireid ei tohi teha??? Vastab see tõele?

 

nope, ei vasta. Praeguse aja kohta enam ei oska öelda aga ma ei näe põhjust miks ei tohiks. Eelmine aasta oli nii mõnigi kasarmus ja veelgi rohkem metsalaagrites


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seletage rallisid. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sorri bro. Käidud juba. Ja ei kahetse.

 

 

aga pmst jah, koli minema Eestist. Sinusuguste lontrustega pole midagi tarka peale hakata :)

 

ega jah kui sõjandus ei koti, siis oled kasutu lontrus eks. äkki inimesel on teised huvid? ma veedaks pigem selle aja ülikoolis ja teeks midagi kasulikku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega jah kui sõjandus ei koti, siis oled kasutu lontrus eks. äkki inimesel on teised huvid? ma veedaks pigem selle aja ülikoolis ja teeks midagi kasulikku.

ma käin hetkel ülikoolis, peale keskkooli läksin ajateenistusse. Olin 8 kuud seal, mõtlesin, tegin, nägin maailma, sain uusi tutvusi. Igati tore ja põnev aasta vahelduseks.

 

Lühidalt öösel tõmmatakse kapist kõik staff välja ja pead mingi aja jooksul tagasi kõik panema. :D

Vb Kristjan teeb vähe pikema seletuse :)

 

ega seal midagi muud polegi vaja seletada. Ei pruugi just öösel olla, vabalt kui päeval kaadril midagi teha pole ja hakkab igav ja nähakse, et sõdurpoistel ka igav, leitakse tegevust neile jne. Voodirallid on ka, umbes sama teema. Aga teades kaitseväge siis tuleb asjad teha sentimeetrise täpsusega :) Harjutamise asi, lõpuks teed voodi 60 sekiga ära, alguses võib võtta see 5-10 minutit :D

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma käin hetkel ülikoolis, peale keskkooli läksin ajateenistusse. Olin 8 kuud seal, mõtlesin, tegin, nägin maailma, sain uusi tutvusi. Igati tore ja põnev aasta vahelduseks.

 

Samad plaanid, 1. juuli minek.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täis bullshit....kui aega pole telefonis passida siis seda lihtsalt ei ole. kusagil POLE kirjas, et sul on mingi "puutumatuse" tund. Jääb nädalas mõned korrad emmele helistamata, big deal. btw, lugesid üle ka mis kirjutasid? Suht raske oli aru saada.

 

 

Ilmselgelt pole sa KVTS-i ja määrustikega kursis.

See tunnike, kus sa saad olla 1h telefonis on kirjas, soovitan sul uurida, kui sa oskad ridade vahelt lugeda. Võid ka juristilt küsida, kui on probleem.

 

Ning ilmselgelt on sul lugemisega või asjast arusaamisega probleeme, kui sa aru ei saa. :D


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselgelt pole sa KVTS-i ja määrustikega kursis.

See tunnike, kus sa saad olla 1h telefonis on kirjas, soovitan sul uurida, kui sa oskad ridade vahelt lugeda. Võid ka juristilt küsida, kui on probleem.

 

Ning ilmselgelt on sul lugemisega või asjast arusaamisega probleeme, kui sa aru ei saa. :D

 

arvad et kedagi kotib see tunnike? Ei


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.