Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

Taaskord on inimesi 2te sorti, ühed keda huvitab sõjaline väljaõpe, relvad jms ning teised keda see ala ei tõmba ega näe vajadust ka aegateenida.

Miks te nagu nokite üksteist, las olla.

 

ja ongi nii. Aga miks siis ajada oma joru, suruda oma(minu jaoks täiesti utoopilist) ideed mulle pähe. On ju näha, et mul on omad põhimõtted, millele ma jään kindlaks.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Postcount mees, postcount. Siin panevad "tarka" ka need, kes pole kaitseväes käinudki ning hiilivad sellest kõrvale eluhinge eest.

 

sellest on aru saada jah. Neist pole väga mõtet rääkida. Mina tuginen täielikult oma kogemustele. Postcount tõuseb indeed :D

 

Kas sauna tegemine metsas on tavapärane või tehakse seda ainult mõnikord? :D

 

oleneb inimesest, mõned teevad korra kuus.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, sulle ei meeldi aega teenida, sul pole n.ö aega sellejaoks. Mine õppima, hari end ja ehk hiljem oled sa juba teisel arvamusel, kuid see on kaasa sündinud kohustus.

Tean seda, et ameerikas näiteks sõjaväest kõrvale hiilimise eest saab 40k trahvi või isegi lähed vangi selle eest. Omal oli ajaloo õpetaja Tiit Tammela kes siis on/oli kolonelleitnant. (Googeldades leiab tema kohta rohkem infot). Tema jutt lihtsalt oli nii mõjuvõimas jne. 2 klassivenda on nüüd tänu temale üleajateenijad ja on väga rahul selle ametiga.

Panin nüüd pudru ja kapsad teksti kokku, hetkel mõte ei jookse, kuid ehk saate aru midagi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, sulle ei meeldi aega teenida, sul pole n.ö aega sellejaoks. Mine õppima, hari end ja ehk hiljem oled sa juba teisel arvamusel, kuid see on kaasa sündinud kohustus.

Tean seda, et ameerikas näiteks sõjaväest kõrvale hiilimise eest saab 40k trahvi või isegi lähed vangi selle eest. Omal oli ajaloo õpetaja Tiit Tammela kes siis on/oli kolonelleitnant. (Googeldades leiab tema kohta rohkem infot). Tema jutt lihtsalt oli nii mõjuvõimas jne. 2 klassivenda on nüüd tänu temale üleajateenijad ja on väga rahul selle ametiga.

Panin nüüd pudru ja kapsad teksti kokku, hetkel mõte ei jookse, kuid ehk saate aru midagi. :D

 

see siis kellele suunatud? ma olen ajateenistuses käinud.

 

endal oli koolis ka õpetajaks endine (N)-ltn(?), pole kindel, tärnid olid peal igatahes. Mõjus hästi, pani asjad paika ja rääkis kuidas asjad on ning kuidas olema peavad. Lisaks olid koolis need riigikaitselaagrid. Milles Mõned meil ilmselt kuulnud veel pole ning väldivad neid.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ameerikas mingi 2/3 kuud ka see ajateenistus. Venemaal üldse praegu üle 250k ajateenistusest kõrvalehoidujaid hetkel, seal kestab see 2a.

 

//Nvm kontrollisin andmeid, russias 12 kuud.

Muudetud liikme Dydl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ameerikas mingi 2/3 kuud ka see ajateenistus. Venemaal üldse praegu üle 250k ajateenistusest kõrvalehoidujaid hetkel, seal kestab see 2a.

venemaal need asjad vähe teistmoodi ma usun :P

Ei olnud sulle suunatud Kristjan, olen juba teadlik et oled käinud ning harid ülikoolis? kui mu mälu alt ei vea. :)

 

mäluga tundub sul kõik korras olevat :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga keegi oskab rääkida riigikaitse tunnist koolis? Mis seal tehakse? Räägitud on küll, et üpriski igav pidi olema, lihtsalt vahid tunnis, kuulad ja siis heal juhul saad 3 pauku tulirelvast ka lasta? :D

 

kõik see, mis sulle seal tunnis õpetatakse tuleneb õpetajast ja tema tahtmisest/soovist/oskusest ainet anda. Nagu ka ennem ütlesin, minu õpetaja oli olnud pikka aega Kaitseväes tegutsenud. Tunnid olid väga huvitavad ja põnevad. Mis me õppisime? Topograafia, kaardi lugemine, relvad, käisime väljas orienteerumas(lol), relvast meie lasta ei saanud, küll saime näppida ja vaadata. Lisaks käisid meil külas erinevad tegevteenijad, kes praegu aktiivsed. Kui kool on panustanud riigikaitse tundide andmisesse siis ma usun, et peaks üpriski huvitav olema ning looma mingi ettekujutuse asjast. Lisaks nendele koolitundidele, veerandi/perioodi lõpus olime ühe nv koos ajateenijatega metsas(või mõned nendest, kes olid vähe pädevamad).

 

Kui õpetajaks on mingi vene eit, keda riigikaitse huvitab täpselt sama palju, kui see, mida sa õhtuks sööd siis pole väga palju tarvis loota.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hetkel okupeerib USA Eestit ja Eesti on kaotanud enda omariikluse, sest kuulume Euroopa Liitu, seega pole okupeeritud Eestis mõtet ajateenistuses käia.

 

:D :D :D :D :D :D

 

kust sa välja ilmusid xD sinu ärapanevat kommentaari siia vaja oligi :D :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu koolis oli riigikaitse päris huvitav, tundi andis kaitseliitlane. Lasta saime suvelaagris õige moonaga. Nais. Ise kotkas since 2003 olen palju lasknud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hetkel okupeerib USA Eestit ja Eesti on kaotanud enda omariikluse, sest kuulume Euroopa Liitu, seega pole okupeeritud Eestis mõtet ajateenistuses käia.

 

Kui ma oleks täna terve päeva voodis tühja passinud siis see lause oleks see mu MMD kah :D

 

 

Teema algataja võiks teha väikese teene ning muuta pealkiri "Kaitsevägi/Arutelu kaitseväe üle" vms. :)

 

Kahjuks ei oska/saa teema nime vahetada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hetkel okupeerib USA Eestit ja Eesti on kaotanud enda omariikluse, sest kuulume Euroopa Liitu, seega pole okupeeritud Eestis mõtet ajateenistuses käia.

Kuidas okupeerib USA Eestit? Kuidas saab okupeerida keegi, kes siia on kutsutud? Kõva troll oled vist enda arust:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes kutsus USA mõrtsukad siia? Need niiöelda kaitsjad on tegelikult spioonid ja rahvustehävitajad. Ukrainas sõdib praegu USA ja õige vabadusvõitlus hakkas Ida Ukrainas õigete ukrainlaste poolt, Venemaa osalus vabadusvõitluses on selgelt äraostetud ametnike luulud.

Kooseluseadus võeti vastu USA mõjutusel, selle kohta on tõendid, sellele järgneb homoabielud ja käivitub viimane etapp eesti rahva hävitamisel.

Need pagulased, keda EK peale surub, on samuti USA toetatud ISISe sõdalased, kes hakkavad Euroopa Liitriigis terrorivõrgustikku laiendama, kõik selleks, et hävitada rahvused ja luua ühtne, inglise keelne vikerkaarerahvas, kes hääbub peatselt peale selle teostamist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes kutsus USA mõrtsukad siia? Need niiöelda kaitsjad on tegelikult spioonid ja rahvustehävitajad. Ukrainas sõdib praegu USA ja õige vabadusvõitlus hakkas Ida Ukrainas õigete ukrainlaste poolt, Venemaa osalus vabadusvõitluses on selgelt äraostetud ametnike luulud.

Kooseluseadus võeti vastu USA mõjutusel, selle kohta on tõendid, sellele järgneb homoabielud ja käivitub viimane etapp eesti rahva hävitamisel.

Need pagulased, keda EK peale surub, on samuti USA toetatud ISISe sõdalased, kes hakkavad Euroopa Liitriigis terrorivõrgustikku laiendama, kõik selleks, et hävitada rahvused ja luua ühtne, inglise keelne vikerkaarerahvas, kes hääbub peatselt peale selle teostamist.

 

thx for making my day :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Telegram on äraostetud jura, seal postitatakse ettemääratud teaduslikult tõendamata fakte, mida juhib arvatavasti Juudiriik koostöös Hiinaga.

 

keegi seda venda puhkusele ei viitsi saata v. Juudiriiki või kusagile sooja kohta :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rääkige midagi tarka ka vahepeal .

Endal 1 juuli minek tapale , soovitage mida kaasa peaks võtma

olen kuulnud et peaks võtma beebilappe, näokreemi(seda camo alla panna , et kergemini maha tuleks) rohelisi särke, sest kaitseliidust pidi neid ainult 3 saama , aga mida veel soovitate ?


2716 days [08.05.19]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.