Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kuhu nagu üldse tasub minna ?

Keegi mereväes on käinud ja kuidas see on?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kes pole käinue, pole elu näinud? või oled? tead ilmselt rohkem kui mina, sorri.

 

Mis asja sa taidled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina küll kordagi kirkat kasutada ei saanud, kui 8 kuud aega pioneerina teenisin. :D

Pioneer on minu arust üks põnevamaid väeüksusi eestis, mõtlen just ajateenimis kohana.

 

See mis hetke aja pioneerid räägivad siis ei tahaks üldse nende nahas olla,

ainult mets ja kaevamine käib kuna hetkel USA mehed siin siis orjavad nende jaoks metsas jne.

Kui põnevusest rääkida siis Luurekompanii mis nüüd tapale kolis siis nende elu on suht fun aga raske.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kes pole käinud, pole elu näinud. või oled? tead ilmselt rohkem kui mina, sorri.

 

Elu nägemisest asi kaugel praegune ajateenistus nagu puhkus võrreldes sellega, mis kunagi oli. Ise läksin kohe, kui 18sain tegin avalduse ja värki et kaelast ära saada. Kui peaks praegu minema siis ei viitsiks küll aega raiskama minna.. :)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Elu nägemisest asi kaugel praegune ajateenistus nagu puhkus võrreldes sellega, mis kunagi oli. Ise läksin kohe, kui 18sain tegin avalduse ja värki et kaelast ära saada. Kui peaks praegu minema siis ei viitsiks küll aega raiskama minna.. :)

 

ega ma otseselt ei mõelnud. Jah, muidugi, seda, mis vanasti oli ei anna võrrelda praeguse ajaga. Lihtsalt piltilikult tõin näite :) Kui pole ajateenistuses käinud siis vast puudub vastavad teadmised selle kohta või mis.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma saatsin kirja kaitseressurside ametisse, et võite mind nimekirjast maha tõmmata, ma ei kavatse sinna tulla. Kuu hiljem oli arstliku komisjoni kiri postkastis. :D Maksu mis maksab, mina sinna aega raiskama ei lähe.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saatsin kirja kaitseressurside ametisse, et võite mind nimekirjast maha tõmmata, ma ei kavatse sinna tulla. Kuu hiljem oli arstliku komisjoni kiri postkastis. :D Maksu mis maksab, mina sinna aega raiskama ei lähe.

 

good luck :P

 

//keegi siilile on minemas? mina kutset ei saanud :)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

11päeva minek jh :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas seal saab raha ka, et kui väkke lähed teenima ja palju saab?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii on, hiljem saad triibud peale siis läheb suuremaks

N-SRS - 125 Jao ülem

N-SRS - 175 Rühma vanem

N-SRS(Aspirant) - 200 Rühma ülem

Autojuhid saavad ka rohkem viimased 3 kuud vist, see oli ka 125.

Aga kui saad triibud peale siis edasine palk pm oleneb sinu enda pädevusest, et mis ameti sa edaspidiseks saad endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pmst kui ei taha rühmaülemaks siis ei saa v pannakse vägisi kui vaja täita?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.