Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ajateenistus 2013

Soovitatud postitused

Kas on siin keegi, kes läheb see aasta veel ajateenistusse? Kui ja, siis kuhu? Ma tean et siin pole paljusid kes lähevad, kuid äkki on keegi.

Või kui oled juba ära käinud siis anna teada kus ja kuidas oli.

 

Ise lähen 30. sept. Kuperjanovisse, Võrru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hey, 30 september kuppi ka minul minek.

 

oo, kus elad muidu?

 

Õnneks ma suutsin ajateenistuse üle lasta. Liiga lamp ajaraiskamine, parem on tööl käia ja kodus ruuni toksida, kui metsas sitasena roomata.

 

hahaha :D ok siis. Ma käiksin ka parem tööl, aga tahaksin ikkagi seal ära käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaa läheb juba 5. aasta millal nad ootavad mind aga ootma nad jäävadgi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tean ka inimesi, kes öelnud, et ajateenistus on ajaraiskamine. Stfu matiradik, igaühel oma arvamus.

 

Ütled, et igalühel on oma arvamus

Ütled, stfu matiradik

 

Pick one.

 

Ajateenistus ei peagi olema teile mugav ja hea. See pole loodud teie jaoks, vaid selleks, et kui riik satub sõjalisse konflikti, siis oleks veidigi sõjaliselt koolitatud mehi, keda mobiliseerida. Ei ole vaja, et keegi csor John Rambotama läheks.

Muudetud liikme Oasis'i poolt

Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütled, et igalühel on oma arvamus

Ütled, stfu matiradik

 

Pick one.

 

Ajateenistus ei peagi olema teile mugav ja hea. See pole loodud teie jaoks, vaid selleks, et kui riik satub sõjalisse konflikti, siis oleks veidigi sõjaliselt koolitatud mehi, keda mobiliseerida. Ei ole vaja, et keegi csor John Rambotama läheks.

Huhuhu, mu lause oli suunatud matiradiku poole, kuna ennist Bhao mainis, et tema ei käinud seal. Selle peale ütles matiradik, et temasuguste (Bhao) jaoks ongi mõeldud see. Oleksin pidanud quotema, siis oleksid vast aru saanud, mida ma mõtlesin. Anyways, catch my drift?

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ma pole ei tulihingeline ajateenistuse kohustuse pooldaja ega ka otseselt vastu. Pigem võiks see olla vabatahtlik, vene asjast jäänud see ajateenistuse kohustuslikuse komme külge lihtsalt. Nii palju oskan ma öelda enda tutvusringkonda arvestades, et ajateenistus küll nüüd inimest väga ei muuda.

Eriti tunnen neile kaasa, kellel on juba kindel hea töökohta olems, ehk võib-olla isegi peregi, keda toitma peab, ja siis käsutatakse ta pmst aastaks niisama passima (jah, väga paljudes pataljonides on suur osa passimist tegelikult), mille tulemusena suure tõenäolsusega siin Eestis kaotad olemasoleva töökoha ning kes peret toitma hakkab? Sellisel juhul rikuks elu suht ära. See on üks kõige suurem negatiivne külg see kohustuslik ajateenistus.

Selle aasta ajaga saab hoopis midagi targemat teha, kui seal passida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tean ühte, kellel krimm ja teda ei lasta sinna, aga see võib sõltuda sellest kui ränk krimm tegu oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ajateenistus teeb poisist mehe ning annab mingisuguse kohusetunde inimesele. Vähendab tunduvalt lambi jorrside arvukust.
Hallooo...krt me ei ela mingi 80ndatel kus oli põhine õigustus et...kaitsevägi teeb poisist mehe...

 

Kõik kes on kriminaalkorras karistatud, neid ei võeta.
Ise ma lasen juba mitmes aasta seda üritust üle ja igakord on alustatud väärtegu + väike summa(50-120€). Väärtegu alustatakse ka siis kui nt sõidad bussis jänest vms... ei saaks õelda ,et ma nüüd mingi kriminaal oleks. Muudetud liikme Naksi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõme on see et õepoisil põlvega mingi trauma, ta ei saa raskeid asju kanda käis operatsioonil. Nüüd peab minema, käis arstlikus kontrollis ja see ütles et ta võib minna (see sõjaväe asi) Tema arst aga ütles et see trauma ja phm ta ei tohiks sinna minna. Nüüd ta peab minema. Tal ka jääb kool pooleli, töökoht, jääb ilma mingist vanema pensionist vms. (Isa tal surnud) Phm ta kaotab niipalju toetusi. Üks ema tuttav sõjavões (keegi on seal) ütles et hetkel võetakse suht kõiki sinna, ainult 1 käe ja 1 jalaga sinna ei võeta. Tema ütles nii. Mina rääkisin mida olen kuulnud niiet palun ärge hakake mulle siia mingeid ilgeid vastuseid kirjutama.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma küll ei tea, aga vanasti olevat toiminud, et löödi näpp vms maha ja siis ei pidanud minema? Kas nüüd siis tõesti kohe terve jalg või käsi peab puudu olema?

 

Ise küll arvan, et Ajateenistus mingil määral ikka vajalik eks ma ikka selle ka tulevikus läbi käin.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.