Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Vabandust, et see pole mingi õige foorum kus teha siukest teemat, kuid tahaks teilt abi saada.

Nimelt käisin täna oma tüdrukuga söömas (Restoranis) Tegeleme ka sama spordiga ehk rattaspordiga.

Käisime täna koos 30KM sõitmas, kuna ma tean, et ta palju eriti ei jaksa.Olen siis koju jõudnud ja läksin facebooki ja facebook oli siukseid kirju mul täis nagu JÄTA TA RAHULE; TA VIHKAB SIND!! Olen temaga kontakti proovinud saada, kuid ta lihsalt ignoreeib mind, kuigi ma polnud ju täna mitte midagi valesti öelnud?

Keegi oskab nõu anda, mida tegema peab?

 

 

Ette tänades

RaveN :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline NiceSk1ll3r

Siin kisub asi natuke imelikuks ära juba, alguses öeldakse, et "Mul on juba uus ja sa tead, kes". Nüüd räägib, et tal pole kedagi.

 

Mdea, kas see on õige väljendus, aga "Kust tuul, seal meel".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
. Üritasin eile selle Härra Lohutajaga kokku saada, kuid tema lause oli siis selline

"Mul parematki teha, kui mingi pedega välja tulla"

 

Wtf tõesti. lased 13 aastastel endaga niiviisi rääkida? i dont wonder tho


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Sa oled beeta... Sa pead ennast maksma panema.

 

13 aastasele "lohutajale" saadaksin ma Facebooki kirja umbes et: "Kui sa veel peaksid oma nina minu ja mu tüdruku vahelistesse asjadesse toppima, siis ma hoolitsen selle eest, et sa ärkaksid ühel hommikul ülesse Ungre karjääris, perse vahe sitane ja sa ei saaks nädal aega korralikult kõndida." Ma tahaks näha, mis ta selle peale vastaks, sa oled liiga leebe tema vastu või teine variant, sa oled liiga tavaline nagu: "Saame kokku ma taon sulle turpsi, tra tatt raisk!"

 

Aga muidu kohe näha, et sellel tüdrukul on pea laiali otsas, nagu laseks 5 aastase tüdruku lahti Kaubamaja nukupoes. Parem otsi endale uus, sest nagu näha eelnevatest postidest, kuidas sa oled temast hoolinud (lilled jms...), siis ta ei vääri sind, sa oled liiga hea tema jaoks. Las ta olla selle 13 aastase Bakugani mängjast poisiklutiga parem koos. Sellest üle saamine on jah raske, aga sa suudad seda!

 

Be strong!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Sa oled beeta... Sa pead ennast maksma panema.

 

13 aastasele "lohutajale" saadaksin ma Facebooki kirja umbes et: "Kui sa veel peaksid oma nina minu ja mu tüdruku vahelistesse asjadesse toppima, siis ma hoolitsen selle eest, et sa ärkaksid ühel hommikul ülesse Ungre karjääris, perse vahe sitane ja sa ei saaks nädal aega korralikult kõndida." Ma tahaks näha, mis ta selle peale vastaks, sa oled liiga leebe tema vastu või teine variant, sa oled liiga tavaline nagu: "Saame kokku ma taon sulle turpsi, tra tatt raisk!"

 

Aga muidu kohe näha, et sellel tüdrukul on pea laiali otsas, nagu laseks 5 aastase tüdruku lahti Kaubamaja nukupoes. Parem otsi endale uus, sest nagu näha eelnevatest postidest, kuidas sa oled temast hoolinud (lilled jms...), siis ta ei vääri sind, sa oled liiga hea tema jaoks. Las ta olla selle 13 aastase Bakugani mängjast poisiklutiga parem koos. Sellest üle saamine on jah raske, aga sa suudad seda!

 

Be strong!

Aitäh abi eest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mina saadaks selle plika pikalt ja liiguks oma eluga edasi. Tee sporti, tegele kooli ja muu huvitavaga. Pole mõtet oma pead vaevata pubeka eas tüdrukutega, nad ei tea ise ka mida nad tahavad ja millal nad seda tahavad. Saavad mõne aasta vanemaks, siis tuleb mõistus ka pähe enamusel. Kui sa peaksid ta tagasi võtma, siis oled ikka päris loll.

Parem jaluta nüüd minema, sest mida hiljem sa seda teed, seda valusam see on. Tean seda omast kogemusest.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mina saadaks selle plika pikalt ja liiguks oma eluga edasi. Tee sporti, tegele kooli ja muu huvitavaga. Pole mõtet oma pead vaevata pubeka eas tüdrukutega, nad ei tea ise ka mida nad tahavad ja millal nad seda tahavad. Saavad mõne aasta vanemaks, siis tuleb mõistus ka pähe enamusel. Kui sa peaksid ta tagasi võtma, siis oled ikka päris loll.

Parem jaluta nüüd minema, sest mida hiljem sa seda teed, seda valusam see on. Tean seda omast kogemusest.

Aitäh :) Eile ma kirjutasingi talle, et mina ei kavatsega temaga enam lolli mängida, las elab oma elu, las teeb mis tahab jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Dude, ta pole seda väärt. Leiad omale uue ja parema. Mis sa ikka käsi ja enda tausta määrima hakkad mingi eide pärast kellel pea laiali otsas. Küll tuleb keegi uus, täiskasvanum, kes nii lapsik ei ole ;)

Cheers.

 

Kui sa ütlesid, et mis sa ikka oma käsi määrid, siis ma mõtlesin täiesti teisele asjale vist. I'm so immature.

 

NING LOGIC, GET YOUR ASS TO MSN!

Muudetud liikme ch4teau'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Kui sa ütlesid, et mis sa ikka oma käsi määrid, siis ma mõtlesin täiesti teisele asjale vist. I'm so immature.

 

NING LOGIC, GET YOUR ASS TO MSN!

 

Ei kasuta MSN-i, skype only (karl11211)

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.