Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Vabandust, et see pole mingi õige foorum kus teha siukest teemat, kuid tahaks teilt abi saada.

Nimelt käisin täna oma tüdrukuga söömas (Restoranis) Tegeleme ka sama spordiga ehk rattaspordiga.

Käisime täna koos 30KM sõitmas, kuna ma tean, et ta palju eriti ei jaksa.Olen siis koju jõudnud ja läksin facebooki ja facebook oli siukseid kirju mul täis nagu JÄTA TA RAHULE; TA VIHKAB SIND!! Olen temaga kontakti proovinud saada, kuid ta lihsalt ignoreeib mind, kuigi ma polnud ju täna mitte midagi valesti öelnud?

Keegi oskab nõu anda, mida tegema peab?

 

 

Ette tänades

RaveN :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Kle aga helista talle ja ulu täiega telefonis ja vala pisaraid ja ütle et kui sind tagasi ei võta siis teed enesetapu.. Easy as hell.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Üks võimalus on nii proovida, et ütled talle umbes, et kui tema enam sinust ei hooli, et miks ka sina peaks siis. Ütledki talle, et kui ta ei taha olla sinuga siis lõppebki see suhe ära. Võibolla ta siis saab aru, millest ta ilma jääb.

 

Kuid see on üpris riskantne variant. 2 võimalust: Kas kõik saab korda või siis kõik läheb totaalselt perse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ma jätaks ta paariks päevaks rahule, siis jõuab igatsema hakata ja ostib vast ise kontakti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mis teksti helen kirjutas siis?


EtdmmHT.jpg

See, et sa silmad roheliseks värvid ja lõuaotsa paar karva kasvatad ei tähenda, et sa kohe Hulk.

Üks sitt sõna ja sa tont saad pureda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ei tasu ära, kuna tüdruk võib vabalt olla kangekaelne ja oma soovid ja mõtted endas hoida ja lihtsalt ära minna. Selliseid on küll ja küll.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kuula teiste arvamus ,et jäta ta paariks päevaks rahule ja kui kontakti ei võta siis järelikult jätab su maha.See oleks kõige mõistlikum.Kuna praegu võid teha asja veel hullemaks või sama võid ära parandada oma suhte.

BY hollyo

Variant 2

Räägi ta vennaga ning lepi kokku vennaga et ta uuriks natuke õe vihasuse kohta

Variant 3

Mine viruta sellele Härra Lohutajale pensionisambasse

Variant 4

Mine selle Cris Robini juurde ja lükka seina peale ning räägi nagu mees mehega,pigista temalt midagi välja

Variant 5

Räägi sõbrannade v tuttavatega,äkki teavad midagi

Variant 6

Jäta maha ja liigu eluga edasi

Ja kui ikka sama seist siis pead arvestama Variant nr 6


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

No sorri, aga teda ei saa tüdrukuks nimetatagi kui niiviisi käitub, väikene plikatirts alles.

Kui ei ütle sulle ära mis teda vaevab, siis lihtsalt ära räägi paar päeva ja kui ikka ei midagi, siis jäta maha.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Paku talle lihtsalt sõpradeks jäämist.

 

Being friends with your ex is like, a Kidnapper kidnapping you, letting you free, and then saying keep in touch...

Muudetud liikme Tsau'i poolt

3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mis su tüdruk siis sellele sõbrannale rääkis ? Loodame , et läheb kõik hästi :)

Ta sõbranna küsis, et miks ta käitub niimoodi jne. Praegu ma ei saa talt kuidagi kontakti, peale telefoni mida ta vastu ei võta.

Kahjuks/õnneks ma tean, kus see Lohutaja asub, kuna ise elan ka ihastes ja palju kordi ta majaeest läbi käinud.

Ma ei usu, et ta minuga enam kontakti võtab, kuna kahtlustan, et tal selle Härra Lohutajaga mingi teema, kuid see läheb natukene imelikuks, miks tahab 15 aastane tüdruk 13 aastast poissi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kui tüdruk rohkem sinuga ei räägi ja lõpplikult maha jätate üksteist, siis vänta litakas hambasse sellele Lohutajale, vähemalt mina teeks nii.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Eeldan, et parim variant praegu oleks lihtsalt jätta ta rahule, ja mitte üritada temaga kontakti otsida. Kui ta sind armastab, küll ta siis sind taga igatsema hakkab. Kui ei armasta, siis ta ei otsigi kontakti sinuga. Sellele 13 aastasele vennale võid küll paar litakat anda, enam, kui kindel, et tema käsi mingil määral mängus.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

https://www.facebook.com/crisrobin.lillmaa?fref=ts See on meie Härra Lohutaja. Üritasin eile selle Härra Lohutajaga kokku saada, kuid tema lause oli siis selline

"Mul parematki teha, kui mingi pedega välja tulla" Kardan ka seda, et kui ma talle isegi peaks liti andma kuskil näkku, siis ta jookseks kohe oma vanemate juures ja siis tuleb minu vanematega jutuajamine. Ma lihtsalt ei oska sellises olukorras väljamängida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Irw milline see vend välja näeb, palun pane üks litakas talle minu eest?

 

I mean, WHAT THE F*CK

 

Palun pane talle TOPELT minu eest?

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Irw milline see vend välja näeb, palun pane üks litakas talle minu eest?

 

I mean, WHAT THE F*CK

 

>
182128_397404790318822_1709054157_n.jpg

Palun pane talle TOPELT minu eest?

Jänes on see vend

minu eest pane kolm korda


EtdmmHT.jpg

See, et sa silmad roheliseks värvid ja lõuaotsa paar karva kasvatad ei tähenda, et sa kohe Hulk.

Üks sitt sõna ja sa tont saad pureda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Davai, lõpetage see provotseerimine ära. Pilte ja neid pole ka vaja postitada siia. Olge ise nii kõvad vennad ja minge tuuseldage seda 13 aastat poissi. Nats häbi ei peaks olema, et sellist juttu ajate??


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.