Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Vabandust, et see pole mingi õige foorum kus teha siukest teemat, kuid tahaks teilt abi saada.

Nimelt käisin täna oma tüdrukuga söömas (Restoranis) Tegeleme ka sama spordiga ehk rattaspordiga.

Käisime täna koos 30KM sõitmas, kuna ma tean, et ta palju eriti ei jaksa.Olen siis koju jõudnud ja läksin facebooki ja facebook oli siukseid kirju mul täis nagu JÄTA TA RAHULE; TA VIHKAB SIND!! Olen temaga kontakti proovinud saada, kuid ta lihsalt ignoreeib mind, kuigi ma polnud ju täna mitte midagi valesti öelnud?

Keegi oskab nõu anda, mida tegema peab?

 

 

Ette tänades

RaveN :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Davai, lõpetage see provotseerimine ära. Pilte ja neid pole ka vaja postitada siia. Olge ise nii kõvad vennad ja minge tuuseldage seda 13 aastat poissi. Nats häbi ei peaks olema, et sellist juttu ajate??

 

Siin on väike viga, bro. Tsitaadis enne su postitust on ikka link olemas, et näha pilti Jänesest. Moderaator tasemel.

 

Variant 3

Mine viruta sellele Härra Lohutajale pensionisambasse

 

Mul tuli pisar silma.

 

Pole ammu nii palju naerda saanud.

 

 

aga üldiselt, oleks olnud targem igasuguseid pilte, nimesid jms vältida, eriti siin mingite uupvendadega kusagil peamiselt mängurite foorumis. Sarnasel lool pole mingit romantilist lõppu, kui ta üles lõpuks ärkab, siis on probleem lahendatud, aga seni peaksid proovima tema tuttavate või ühiste tuttavate kaudu teada saada, miks nii läks. Im Outie5000.

Muudetud liikme ch4teau'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Jou mees. Selles suhtes, et rahu nüüd eks. Kui Sa üritad oma tüdrukut veel tagasi saada, siis unusta see pasunasse andmine kohe ära. See teeb sind tüdruku silmis jälle kordades halvemaks

 

Kasuta nüüd ajusi ja mõtle välja, kas see vend ajas Heleline sitta temast? tean seda Crisi üpris hästi ja temaga on jamasi varemgi olnud. Suhted on tal samuti nädala pikkused, kui sedagi.

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kasuta nüüd ajusi ja mõtle välja, kas see vend ajas Heleline sitta temast? tean seda Crisi üpris hästi ja temaga on jamasi varemgi olnud. Suhted on tal samuti nädala pikkused, kui sedagi.

 

Kui vastab tõele, siis saadki puhata temast üks nädal. Või veel parem, leia endale parem ning ära räägi temaga enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

justnimelt, sellise suhtumisega ma küll ei soovitaks sul tema juurde tagasi minna, isegi siis kui sellest uuest suhtest tal midagi välja ei tule. Sa väitsid et oelte pea aasta koos olnud, ning nyyd selline asi, ja kui see tips peaks veel tagasi sinu juurde tulema peale seda mis ta hetkel korraldanud on, siis soovitan mitte tegeleda selle suhte arendamisega


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Paku talle lihtsalt sõpradeks jäämist.

Kui tüdruk su maha jätab ja ütled: "Me võime ju veel sõpradeks jääda" On see sama hea kui su ema ütleks: "Su koer suri ära, aga võid ta ikkagi endale jätta!"

 

Kui sa kedagi armastad siis lase tal minna, kui ta tuleb tagasi on ta Sinu, kui ei, pole ta kunagi Sinu oma olnudki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
[ATTACH=CONFIG]3205[/ATTACH] 2. märts väga suurt vahet pole tbh

 

 

 

ausalt, ma oleks ennem paks õli, kui mingisugune kitsas skater nolk.

Kas sa pole öelnud, et see pole mu BMX? Ei sõidagi siuke asjaga, kunagi tegelesin tõuksiga.

Lisa ka endast pilte, vaatame miuke nolk sa oled :) Viska Warni sellele õlile, tuimalt postcountib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Teate mis.

 

Jäta ta rahule paariks päevaks,siis proovi uuesti lilledega,ja kui siis kah ignob siis saada ta **** ja otsi uus.

Mis see protaal oligi Suhted24.ee ?

 

Oled temas näinud viimastel päevadel midagi Kahtlast,või veidralt käitunud ?


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Modern ära karga siin, kui sa nii isa oled sa ei hüpleks siin nii. Pole vaja kohe hambasse kütta, lähed algul räägid temaga et mis värk on , ajasid paska minu kohta? kui hakkab vastu paukuma, et sa peksa ei karda saada või mis iganes, siis kütad mõnusa paugu vastu kikut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Teate mis.

 

Jäta ta rahule paariks päevaks,siis proovi uuesti lilledega,ja kui siis kah ignob siis saada ta **** ja otsi uus.

Mis see protaal oligi Suhted24.ee ?

 

Oled temas näinud viimastel päevadel midagi Kahtlast,või veidralt käitunud ?

Ta viimastel päevadel nagu väsinud, aga ma pole kindel. Rääkis enne meie tüli, et trennis nii raske jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

No siin asi suht selge selle teksti järgi.

 

Härra lohutaja lõi su naise üle arvatavasti kuidagi sind maha tehes ja siis murtud südamega tüdrukut peale seda ära kasutades.

Kuna tüdruk ei tulnud sinu jutule peale millegi kuulmist, et kontrollida kas asi tõele vastab, on tegu pubekaga kes sind ei usalda. Siin on targem tegu lihtsalt ära lõpetada asi enne viimast eneseuhkuse kaotamist.

 

Härra lohutajale isiklikult tõmbaks küll turpi, pole veel vanust teil niikunii et mingit jama siit tulla saaks. Aga no see on mida mina teeks. Pole küll kõige parem nõu aga ei näe, et teema ka nüüd tapvalt tõsine oleks.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
No siin asi suht selge selle teksti järgi.

 

Härra lohutaja lõi su naise üle arvatavasti kuidagi sind maha tehes ja siis murtud südamega tüdrukut peale seda ära kasutades.

Kuna tüdruk ei tulnud sinu jutule peale millegi kuulmist, et kontrollida kas asi tõele vastab, on tegu pubekaga kes sind ei usalda. Siin on targem tegu lihtsalt ära lõpetada asi enne viimast eneseuhkuse kaotamist.

 

Härra lohutajale isiklikult tõmbaks küll turpi, pole veel vanust teil niikunii et mingit jama siit tulla saaks. Aga no see on mida mina teeks. Pole küll kõige parem nõu aga ei näe, et teema ka nüüd tapvalt tõsine oleks.

Vähemalt midagigi :) Aitäh nõu eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu
Siuke huvitav vestulus mul Heleniga

Helen says: MA EI TAHA SIND KUNAGI ENAM NÄHA!!

Oliver says: Mis selle põhjus on?

Helen says:MUL ON UUS JA SA TEAD VÄGAHÄSTI KES

Tundub, et Härra Lohutaja sai omale mu tüdruku. Löön maha selle raisa

 

Dude, ta pole seda väärt. Leiad omale uue ja parema. Mis sa ikka käsi ja enda tausta määrima hakkad mingi eide pärast kellel pea laiali otsas. Küll tuleb keegi uus, täiskasvanum, kes nii lapsik ei ole ;)

Cheers.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.