Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Vabandust, et see pole mingi õige foorum kus teha siukest teemat, kuid tahaks teilt abi saada.

Nimelt käisin täna oma tüdrukuga söömas (Restoranis) Tegeleme ka sama spordiga ehk rattaspordiga.

Käisime täna koos 30KM sõitmas, kuna ma tean, et ta palju eriti ei jaksa.Olen siis koju jõudnud ja läksin facebooki ja facebook oli siukseid kirju mul täis nagu JÄTA TA RAHULE; TA VIHKAB SIND!! Olen temaga kontakti proovinud saada, kuid ta lihsalt ignoreeib mind, kuigi ma polnud ju täna mitte midagi valesti öelnud?

Keegi oskab nõu anda, mida tegema peab?

 

 

Ette tänades

RaveN :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Anna talle paar päeva puhkust,äkki rahuneb maha ja tuleb maa peale tagasi.

Aga kus võtad, et ta joobes pole või narkootikume tarvitanud ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ma nüüd küll midagi ōelda ei oska aga äkki on sinus viga(proovi ennast kuidagi muuda vms? ).


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

@ITypo, lol'd viimasel lausel :D

 

OT: Mine uksetaha ja räägi näost näkku ära, et mis tal probleemiks on...Kui te olete aasta koos olnud ja ta ei taha sulle oma probleemidest rääkida, siis miks üldse käia?


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Helistasin talle just 5 minutit tagasi ja ta esimene lause oli, et JÄTA MIND RAHULE, MA EI TAHA SIND ENAM KUNAGI NÄHA. Ma ei oska midagi sellises olukorras teha. Tõenäoliselt, kui ma ukse taha lähen ei avagi ta seda ust, vanemaid tal kodus pole, peale venna muidugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Võid ju üritada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ära kaks (või paarisarv) lille võta. (igaksjuhuks ütlen, tüdruk võib valesti mõista)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Käisin tal uksetaha, esimesena tuli uksepeale muidugi ta vend. Küsisin ta vennast käest kust Helen on, ta vastas, et hakkab trenni liikuma. Ootasin siis natukene väljas ja Helen tuli õue, ega vaadanudki mind. Midagi saime natukene rääkida, andsin talle lilled, kuid neist ei jäänud midagi järele, kuna need lendasid otsekohe prügikasti. Ma lihsalt ei saa aru, mida me eile valesti tegin, et ta ignoreerib mind ja üritab ennast tappa? Põhjust ka ei ütle, mida ma eile olin öelnud, et ma solvasin teda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Pubekad on. Saada läbi lillede ta ühte kohta ja otsi uus omale. Las teeb mis tahab.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

No kuule, kui tüdruk juba saadab lilled nahhui, siis miks üritada?

Mul selline karvane tunne, et see 13 aastane poisiklutike on sinu kohta paska ajanud, pane talle üks mõnus litakas hambasse ja jäta tüdruk maha, otsi endale vähe mõistlikum neiu.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ei usu, et sa teda solvasid. Kui aasta olete juba koos olnud, siis vaevalt, et ta nüüd solvuks nii südame põhjani. Kõige tõenäolisem on, et keegi rääkis, et oli sind näinud mõnd teist tüdrukut noolimas või siis mõni "sõbranna" ütles, et sa olid talle külge löönud. Teine variant on, et talle meeldib keegi teine, sest no olgem ausad sellises vanuses ei suuda enamus hinnata seda, mis tal olemas on.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Variant 1

Ürita uuesti lilledega ja püüa midagigi teada saada

Variant 2

Räägi ta vennaga ning lepi kokku vennaga et ta uuriks natuke õe vihasuse kohta

Variant 3

Mine viruta sellele Härra Lohutajale pensionisambasse

Variant 4

Mine selle Cris Robini juurde ja lükka seina peale ning räägi nagu mees mehega,pigista temalt midagi välja

Variant 5

Räägi sõbrannade v tuttavatega,äkki teavad midagi

Variant 6

Jäta maha ja liigu eluga edasi


EtdmmHT.jpg

See, et sa silmad roheliseks värvid ja lõuaotsa paar karva kasvatad ei tähenda, et sa kohe Hulk.

Üks sitt sõna ja sa tont saad pureda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.